Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 128 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Χρόνια πολλά συναγωνιστές .
Την Μαρια την ειχα ξαναπάρει αλλες 2 φορες σε κάτι ξεκάρφωτα πρωινα και μου άρεσε παααρα πολύ .
Σήμερα ειχα ρεπό .
Μετά απο τις οικογενειακές υποχρεώσεις αποφάσισα να περάσω μια βόλτα κατα τις 21.00
Το αδιαχώρητο στο Μετάξι απόψε . Δεν ειχα ξαναδεί τόσο κόσμο . Αλλοεθνείς στην πλειονότητα αλλά και Ελληνες .
Ανέβηκα τα σκαλιά με σβελτάδα , άνοιξα πόρτα και πέφτω πάνω σε 12 ατομα στο σαλόνι να περιμένουν .
Η ατμόσφαιρα ηταν ..... κάπως . Ολα αυτά τα αλλοδαπά ξεπλύματα μου κάνουν κάπως .
Αναμονή .... η Νατάσα στο δωμάτιο η Μαρία στο κουζινάκι .
Βγήκε η τσατσα να κανει την ανακοίνωση : η Μαρία ειναι 10 ευρώ , νετα σκέτα .
Αδειασε το μαγαζί . Μονο ενας αμπντάλας περίμενε τον συμπατριώτη του να βγεί .
- Εχει δωμάτιο ρωτησα .
- μισό λιπτό ναντιάσει ντομάτιο .....
Περνάω μέσα και βγάζω μπλέ χαρτί .
- πάρτο μέρα που 'ναι , λεω στην τσατσά και μην μου βαρέσεις πόρτα για 15'-20' της λέω .
Είπα για μια φορά , λόγω της ημέρας αλλά και λόγω της υπερεπιθυμίας που ειχς να πάρω το Μαράκι να πάει και το παλιάμπελο . Δεν θα επαναληφθεί ομως , συνεβει άπαξ !
.......................
εβγαζα το σλιπάκι οταν μπήκε η Μαρια με βούτηξε στα ορθια κι άρχισε κατι γκομενικά γλωσσόφιλα με ταυτόχρονο χούφτωμα στους ωμους/τραπεζοειδής κοιλιακούς , γλουτιαίους .......
Ε , ρε λέω ! Ανάποδα ξεκινήσαμε !
Την ξάπλωσα στο κρεβάτι , της εβγαλα τα ψηλοτάκουνα , εβγαλε και το στριγκάκι της .
Τι να πω τώρα ..... εγλειψα μεχρί τελευταίας ρανίδος ....... τι κάβλα αντιδρασεις .... τι κάβλα !!!!!
Οι πνιχτές κραυγές με επιφωνήματα και διακοπή της αναπνοής με την επιγλωττίδα της με ειχαν κάνει να λαλήσω .
"Πήδαγα" το στρώμα απο την κάβλα ...... εγλειψα οτι γλειφόταν ...... εχει και ωραία πέλματα-δαχτυλα , καβλώνει
γουστάρει .
Οταν καταλάγιασαν οι σπασμοί που έκανε σε εμβρυική στάση ηλθε απο πάνω μου . Εβαλε τον ανήσυχο και υπερκαβλωμένο πάπαρο στον στόμα της . Χτυπιόταν με το κεφάλι πάνω του βλέπωντας με ποτε ποτε .
Την σταμάτησα για να μήν χύσω ...
Περασμα ελαστικού και ανέβηκε απο πάνω μου .
Χτυπιόταν σαν χταπόδι . Το καλό ειναι οτι ο δουλεμένος κόλπος βοήθησε να μην τελειώσω σύντομα .
Χτυπήθηκε χτυπήθηκε , πιθανότατα να επήλθε κι ενας κολπικός οργασμός (λέω τωρα διότι ο clit ηλθε 2)
φιλιόμασταν κλπ κλπ μέχρι που αδειασα οτι υγρό ειχα σωρρεύσει .....

Η Μαρία ειμαι σίγουρος οτι σε κάποιες επικές ταινίες της Τσινετσιτά θα ειχε επιλεγεί για να κάνει την ΠΡΩΤΗ παλλακίδα του αυτοκράτορα .......
ποιός ξέρει ίσως και να εχει συμβεί κάποτε , αλλά στην πραγματικότητα .

Τα σέβη μου στους συνοδοιπόρους .
..............

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Νατασα
Πρυτανης
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Νοε 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
3.057
Πόντοι:
1.431
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Μπακμαν, amjik, DeanCorso και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Μαρτίου, 2018
ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
όσες φορές και να πάς μέ τό μαράκι ..δεν φτάνουνε.ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1