Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 301 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ώρα 17:00 χθες, ήμουν στο σαλονάκι του οίκου με άλλους 5-6 και τα δωμάτια γεμάτα. Ήξερα πως δουλεύει 17:00-07:00 η Κλεοπάτρα.... t1543.gif Αλλαγή βάρδιας και γινόταν πανζουρλισμός με την αλλόκοτη ρωσόφωνη (Ουκρανή?) τσατσά, να επιμένει να καθήσω και να σβήσω 89dof9p.gif το σβηστό στριφτό που κρατούσα.
Τελικά επέλεξα την σκουρόχρωμη, ισπανόφωνη (Λατιμοαμερικάνα) Αλεχάνδρα, αφού έλλειπε η Κλεοπάτρα. Την ώρα που καθάριζε/τακτοποιούσε το δωμάτιο η τσατσά, μπήκε στον οίκο η Κλεοπάτρα. Δεν την είδε η τσατσά που ήταν μέσα στο δωμάτιο και της έδωσα 50Ε -όταν βγήκε- για duo.... Απόρησε γιατί δεν την είχε δει και πήγε στα ενδότερα να βεβαιωθεί για τα λεγόμενά μου. Μου έφερε τα ρέστα 20Ε χαμογελαστή και μου ευχήθηκε να περάσω καλά. Αλλά δεν πέρασα και πολύ καλά..
Μπήκαν σε 10' τα κορίτσια και άρχισαν τα m0803.gif .......όργανα! Γλωσσόφιλα αβέρτα (με την Κλεοπάτρα) χάδια και ταυτόχρονο t1525.gif τσιμπούκωμα απ' τις δύο..... Έφερε τη μουνάρα της στο στόμα μου η Κλεοπάτρα -όταν της ζήτησα- και την "έφαγα". Η Αλεχάνδρα συνέχιζε το ρηχό 652.gif τσιμπούκωμα και την έβλεπα κάθε λίγο που ανέβαζα την γλυκομουνάρα της Κλεοπάτρας και είχα εικόνα, :cunnilingus: τα ανοιχτά κατακόκκινα μουνόχειλα στα 5cm και στο βάθος την Αλεξάνδρα να μου ρουφάει το καυλί. 18181.gif 1232.gif Καλούτσικι εικόνα, t2045.gif δεν συμφωνείται?
Κατόπιν η Κλεοπάτρα καρφώθηκε στο μπούτσο μου και η Αλεχανδρα με χάιδευε και με ρούφαγε το λαιμό. Της έβαζα κι εγώ δάχτυλα στη μούνα κι έβγαζε ψευτοαναστεναγμούς καύλας. Γύρισα :cow-girl: μπροστά από ανάποδα που ήταν η Κλεοπάτρα, και έχυσα τραβοτσιμπώντας τα καυλωμένα t15160.gif βυζάκια της.


Y.Γ1: Η βαθμολογία είναι για την Κλεοπάτρα. Η Αλεχάνδρα είναι κατώτερη.
Υ.Γ: Ώρα 20:15 ξαναγάμησα την Κλεοπάτρα, αλλά δεν έχει νόημα να βάλω κριτική. Πάντως ξαναπέρασα -με την Κλεοπάτρα- υπέροχα!

Χρόνια πολλά σε όλους, t07166.gif καλές γιορτές κι ακόμα καλύτερα γαμήσια t105.gif

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κλεοπάτρα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Alejandra
I
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PEODAS, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, yorkie και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Δεκεμβρίου, 2017
μετα απο αρκετες αρνητικες κριτικες και εμπειριες με την Κλεοπατρα (μου τηλεφωησαν πολλοι φιλοι που παρακολουθουν το site να μου παραπονεθουν για την Κλεοπατρα γιατι την πηραν χωρις να διαβασουν την τελευταια μου κριτικη και φαγαν φολα) ερχεται και μια θετικη...Τι γινεται? εμεις την πετυχαμε οταν ειχε τα ρουχα της?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1