Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 110 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κατέβηκα Μεταξουργείο στις 11 το πρωί και το σκηνικό περιείχε πολύ παρακμή και κατάθλιψη...Πουτάνες μπάζα, ορδές ναρκομανών στα χαμηλά νούμερα της Ιάσωνος, ανθρώπινες ακαθαρσίες στους δρόμους του φθηνού σεξ, εγκαταλειμμένα αυτοκίνητα με κουβέρτες στο εσωτερικό τους για τους άστεγους και γύφτους συναγωνιστές να ψάχνουν κάπου να καταθέσουν το σπέρμα τους. Όσο σκληροπυρηνικός και να είμαι, δεν κατάφερα να γαμήσω υπό αυτές τις συνθήκες και κατευθύνθηκα στην Λιοσίων. Το πρώτο μπουρδέλο που μπήκα ήταν και αυτό που κατέθεσα τελικά. Πρώτη φορά βρέθηκα σε αυτό το τέλειο οίκημα. Πραγματικά έμεινα μαλάκας από την χλιδή και την διακόσμηση αυτού του σπιτιού. Από την μία ήμουν στο σάπιο Μεταξουργείο και από την άλλη ήμουν σε ένα πολυτελέστατο μπουρδέλο, σίγουρα επιπέδου στούντιο. Στην καθαριότητα λοιπόν θα έβαζα σίγουρα 10, αλλά δεν το επιτρέπει το σύστημα. Η ευγενική ξανθιά τσατσά με τις γεμάτες βυζάρες είναι σίγουρα γαμήσιμη και ευγενική. Μου παρουσίασε την Γιάννα, μια ψηλή μελαχρινή πιτσιρίκα με παιδικό γλυκό πρόσωπο, στητά 2,5 άρια βυζιά που τα είχε σε κοινή θέα και έσκαγαν μύτη μέσα από το σούπερ μίνι φόρεμα που είχε παντού σχησίματα και επίσης έχει ωραία πιασήματα χωρίς να την λες χοντρή σε καμία περίπτωση. Μπήκα στο άνετο και πολυτελές δωμάτιο και έριξα ένα ντουζάκι μέχρι να έρθει η κοπέλα. Μόλις μπήκε μέσα ξάπλωσα και την έφερα κοντά μου για να γλύψω τις βυζάρες της. Δέχτηκε καλό γλύψιμο και οι βυζάρες της αφήνουν πολύ καλή αίσθηση στο στόμα. Μετά με ρώτησε πως θέλω την πίπα και της είπα χωρίς φυσικά. Μου σκούπισε τον πούτσο με μωρομάντηλο και το έκανε λιγο δυνατά με αποτέλεσμα να πονέσω, αλλά δεν είπα τίποτα. Μετά ξεκίνησε πίπα ακάποτη, βαθειά χωρίς δόντι και υπερβολές. Ήταν μια καλή πίπα πάνω από το μέσο όρο. Όσο πίπωνε, εγώ χούφτωνα την κωλάρα της και προσπαθούσα να παίξω με το μουνί της χωρίς αποτέλεσμα, αφού είχε κλειστά τα πόδια. Μετά όμως τα άνοιξε και για λίγο άγγιξα μουνί και κώλο επιφανειακά βέβαια και ελάχιστα. Ήθελα πολύ να της γλύψω το μουνί, αλλά δεν ήθελε αυτή. Μόλις τελείωσε η πίπα, μου είπε να την πάρω στα τέσσερα, αλλά αρνήθηκα γιατί κρατάω το πισωκολλητό πάντα για το φινάλε. Της είπα να ανέβει αυτή πάνω μου και το έκανε δυσανασχετώντας. Στην ιππασία είναι πολύ καλή και δεν το παρακάνει με υπερβολικές κραυγές. Όση ώρα χοροπηδούσε στον πούτσο μου εγώ εγλυφα τις βυζάρες της και τον λαιμό της. Φιλιά στο στόμα δεν δέχεται δυστυχώς. Επόμενη στάση την βάζω κάτω και την γαμάω κρατώντας την από τα πόδια. Σε αυτή την στάση είχαμε εναλλαγές πότε με τα πόδια ανοιχτά και πότε πάνω στους ώμους μου. Μόνη της με προέτρεψε να αλλάξουμε σε πισωκολλητό και έτσι έγινε. Έβαλε ένα μαξιλάρι από κάτω της και εγώ έσπρωχνα σε υψηλούς ρυθμούς και όσο πιο δυνατά μπορούσα. Έδειχνε να της αρέσει περισσότερο αυτή η στάση, γιατί με το αριστερό χέρι έπαιζε με το μουνί της και οι κραυγές έγιναν πιο έντονες. Μετά από λίγο κατάφερα να τελειώσω και αυτή έκατσε μέχρι να στραγγίξω καλά. Ο συνδυασμός της άνεσης που προσφέρει αυτό το μπουρδέλο με την δυνατότητα μπάνιου με ζεστό νερό και καθαρό περιβάλλον και ο συνδυασμός εμφανίσιμης κοπέλας με καλούτσικες επιδόσεις το καθιστούν πολύ συμφέρουσα επιλογή...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 24, 2017
Όνομα κοπέλας
Γιάννα
H
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 amjik, statusorama, dimmits και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού