Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 82 10
Swingers Clubs 370032
Γενική Εντύπωση
 
10.0
Όπως πολλά Σάββατα έτσι και αυτό είπαμε να πάμε μετά την δουλειά για ένα ποτάκι με την (Τ) στο 2+2. Είχαμε πει να πάμε 1 αλλά λόγο του ότι καθυστέρησα στην δουλειά ή (Τ) μπήκε μόνη μέσα για ποτάκι και 2 έφτασα και εγώ . Είχε αρκετό κόσμο όλων των ηλικιών διακρίνοντας όμως και νέα ζευγάρια πράγμα που μου ανέβασε την αδρεναλίνη πάρα την κούραση μου και αλλάζοντας μου διάθεση. Με το που καθισα στο μπαρ δεν πρόλαβα να παραγγείλω ποτό και η Τ μου είπε να πάμε κατευθείαν επάνω διότι είχε μιλήσει με κάποια ζευγάρια που της άρεσαν και την είχαν καλέσει. Πήγαμε επάνω είχε πολύ κόσμο μιας και η ώρα είναι κατάλληλη για παιχνίδι σε διάφορα σχήματα.δεν είχε χώρο ελεύθερο για παιχνίδι και είπαμε να πάμε στο παλιό doctor room κάτω δίπλα στο μπαρ. Μετα την ωραία αλλαγή τα καναπεδάκια φιλοξενουσαν δύο νεαρά ζευγάρια το πολύ 30ετων όπου και το ένα φάνηκε να παίζει ώρα καθώς η κοπέλα ήταν τελείως γυμνή πάνω στον δικό της βγάζοντας ωραίες κραυγές και δίπλα ένα άλλο ζευγάρι μόλις είχε ξεκινήσει με την κοπέλα να περνει πιπα στον δικό της κάθιστη αυτή όρθιος αυτός. Ανάμεσα ένα πολύ βολικό κενό μας καλούσε να καθίσουμε και να ξεκινήσουμε και εμείς θεωρώντας ότι το δεύτερο ζευγάρι μας ταιριάζει. Έβαλα την Τ να κάτσει και βγάζοντας από πάνω όλα τα ρούχα τα μικρά και ζουμερά βυζάκια της τράβηξαν αμέσως το βλέμμα του διπλανού ζευγάριου. Άρχισα τότε να φιλιομαστε και να κατεβαίνω σιγά σιγά προς το στήθος και στην συνέχεια σε ένα αισθησιακό γλύψιμο της κλειτοριδας όπου είναι και το αγαπημένο της. Καθώς έστρεψα το βλέμμα μου επάνω την είδα να χαϊδεύει την δίπλα κοπέλα στο στήθος και δεν άργησαν να αρχίσουν να φιλιούνται καθώς εμείς τις γλείφαμε. Τελικά το παιχνίδι κατέλειξε σε Same room game όπου οι κοπέλες απόλαυσαν η μία την άλλη γλειφοντας η Τ της ρογες με τα τα pirsing της κοπέλας και μετά κάνοντας τη να τελειώσει γλειφοντας την στο μουνακι της βάζοντας και δουλεύοντας τα δάκτυλα πολύ καλά έως που ήρθε το τέλος.
Ντύθηκαμε και ευχαρίστησα με το ζευγάρι για την παρέα και πήγαμε για ποτάκι μπαρ.
Μετά από λίγο ανέβασμα επάνω καθώς το κάτω μέρος έδειχνε τα ποτά μόνα στο μπαρ σήμα κατατεθέν ότι τα ζευγάρια ήταν επάνω.
Τελικά μετά την βόλτα και καθώς το παιχνίδι επάνω ήταν αρκετό με πολλά ζευγάρια να περιμένουν στον διάδρομο για την δική τους σειρα,ειπαμε να κατέβουμε λίγο στα κάτω δωμάτια.ομως ενα ζευγάρι μας τράβηξε το ενδιαφέρον στο μεγάλο επάνω δωμάτιο καθώς έπαιζε πολύ ωραία. Πλησίασαμε πάλι με τον ίδιο τρόπο όπως πριν και τελικά το παιχνίδι είχε την ίδια κατάληξη. Οι κοπέλες αυτή την φορά με περισσότερη διάρκεια έκαναν πολλές αλλαγές σε στάσεις καθώς από ότι φάνηκε δεν χόρταινε η μία την άλλη.τα φιλιά και τα δάκτυλα έκαναν την εικόνα πολύ τραβηκτικη με κάποια ζευγάρια στην είσοδο να παρακολουθούν με μεγάλο ενδιαφέρον αυτό που γινόταν. Η Τ με κοίταξε κάποια στιγμή και μου λέει δεν θα αντέξω άλλο θέλω να την χυσω πολύ και ακούγοντας αυτό η άλλη κοπέλα έβαλε τα δάκτυλα της και έτσι όπως ήταν από πάνω της η Τ της έκανε ένα squirting όλο τρέλα αφήνοντας άφωνους πολλούς. Μετά ντύθηκαμε ποτάκι κάτω και μιας και η ώρα είχε πάει 4 είπαμε να πάμε για μια τελευταία βόλτα επάνω μιας και η βραδιά σχεδόν τελείωνε για εμάς.
Τελικά 3 ζευγάρια με το ένα του γούστου μας είχαν αρκετή από ότι φάνηκε ώρα επάνω και έπαιζαν με full swinging δλδ πλήρη ανταλλαγή από ότι είδαμε για 3 λεπτά καθώς η πόρτα ήταν κλειστη και βλέπαμε μόνο από το παραθυράκι.
Όταν η κοπέλα που μας άρεσε μας είδε ήρθε και άνοιξε την πόρτα καλώντας μας μέσα για το τελικό μας παιχνίδι. Βγάλαμε απέξω τα ρούχα μας μιας και το δωμάτιο ήταν για 3 ζευγάρια αλλά αυτό δεν δυσκόλεψε την κατάσταση αφού όρεξη είχαμε τελικά όλοι.
Η κοπέλα μετά το φόρεμα προφυλακτικου πήρε μια πολύ απίστευτη πιπα σε εμένα και ο δικός της χαϊδεύε και έγλειφε το στήθος της Τ. Δεν άργησα να μπω μέσα της καθώς η καυλα ήταν απίστευτη εγκεφαλικά από το σχήμα όλο. Κάθε ένας είχε τελικά με full ανταλλαγή βρει το ταίρι του και όλα κυλούσαν ομαλά με την κοπέλα να την έχω στα 4 και σκίζονταν την να την βάλω να χαϊδεύει την Τ άλλο που δεν ήθελε. Ήταν να μην το πάρει χαμπάρι η Τ μετά το χυσιμο μου καθώς δεν άντεξα άλλο η Τ τελείωσε όλο το σχήμα για ακόμα μια φορά με την κοπέλα σε ένα πολύ ωραίο παιχνίδι με πολλές εναλλαγές.
Και επειδή η βραδιά είχε πολύ same room sex εξού και ο τίτλος.

Καλές γιορτές σε όλους με πολύ swinging.
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό
Τιμή Εισόδου
30
Η είσοδος επιτρέπεται
Μόνο σε ζευγάρια
Η τιμή περιλαμβάνει
Ποτό
thomas115656
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
690
Πόντοι:
996
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kostakis27, jimy.m., jerrybanana και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Δεκεμβρίου, 2017
Δεν έχω ξαναζηλέψει τόσο πολύ σε ανάγνωση κριτικής! Θα πέθαινα να ζήσω κι εγώ μια τέτοια βραδιά με την δικιά μου! Έρωτας
27 Δεκεμβρίου, 2017
Και δεν ζηλεύεται την δικιά σας ρε ρεμάλια ?
30 Δεκεμβρίου, 2017
Φίλε μου δεν μας τα λες καλά. 24/12 βράδυ το μαγαζί ήταν πεθαμένο. Ζήτημα να είχε καμμιά δεκαριά ζευγάρια και μέχρι τις 2 και μισή που έφυγα παιχνίδι έγινε μόνο από τρία ζευγάρια. Το ένα μόνο του και τα άλλα δύο με απλά αγγίγματα μεταξύ των γυναικών. Καλή χρονιά να έχεις.
02 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλή χρονιά σε όλα τα μέλη! Οφείλει να απαντήσει ο thomas 115656, γιατι η ενημέρωση είναι μονόπλευρη απο τον μονιμο σχολιαστή του μαγαζιου. Όποιος βρισκόταν εκείνο το βράδυ στο μαγαζί, παρακαλείται να επιβεβαιώσει ή να διαψεύσει την κριτική του σχολιαστή.
04 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

στο ευχομαι να το ζησεις καποια στιγμη .Έρωτας
04 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ένα θα σου πω αν δεν το ζησεις δεν θα μπορέσεις ποτε να νιωσεις την ηδονή. οσο αφορα την λεξη ρεμαλια καλο θα ηταν να προσπαθήσεις εστω από πμ να με γνωρίσεις λιγακι και μαλλον θα αναθεωρήσεις την λεξη οσο αφορα το ατομο μου .
04 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αν πηγαίνεις συχνά στο μαγαζί θα γνώριζες ότι το παιχνιδι περιπου ξεκιναει γυρω στις 2 και κρταει μεχρι περιπου 4 εκει είναι το καλο .τωρα οσο αφορα τον αριθμο που αναφέρεις καλο θα είναι να μην λεμε μεταξυ μας και ψεματάκια .ο αριθμος ηταν ποιο μεγαλος εκεινη την ωρα και αρκετα δεν παιζω με 5-6 ζευγάρια πανω κατω μιλαμε ότι ειχε περιπου 50+ ατομα μεσα εκεινη την βραδια .και παλι είμαι εδώ για να γραφω αυτά που ζω.τα υπολοιπα μου είναι περιττά.
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7