Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 128 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ανεβηκα τα πολλα σκαλοπατια και εισηλθα στο σαλονι του εν λογω οικου.Η τσατσα μου παρουσιασε την Ρωσιδα μιλφαρα Νατασα.Την ειχα παρει ομως ηδη και ηθελα να τεσταρω την Μαρια για την οποια ολοι γραφανε τα καλυτερα.Η τσατσα απλως παρουσιασε την Νατασα και δεν ειπε οτι εχει και αλλη κοπελα! Ελεος! Την ρωτησα αν εχει και αλλη.Μου ειπε ειναι αλλη μια στο δωματιο.Γιαυτο τον λογο βαζω στην τσατσα 1 στη βαθμολογια της κριτικης! Μετα απο μερικα λεπτα βγηκε απο το δωματιο η Μαρια και σαλοναρισε.Προκειται για μια ψηλη Ρωσιδα μιλφαρα με μετριο σε ομορφια σπασμενο προσωπο , μακρυ μαυρο σγουρο μαλλι , μεσαιο φυσικο πεσμενο στηθος που το σηκωνει με τον στηθοδεσμο της για να φαινεται στητο , λευκο δερμα , κοιλιτσα και σωμα με πιασηματα που τα κρυβει επιμελως με ενα μαυρο ολοσωμο που φοραει.Εχει δουλεψει παλαιοτερα στο Φυλης 109β ισογειο.

Εδωσα το 10ρικο στην ειρωνικη τσατσα που εχει ενα τουπε υφακι! Ξαπλωσα στο κρεββατι και υστερα απο λιγο ηρθε η ευδιαθετη Μαρια.Ξαπλωσε απο πανω μου και αρχισε να με γλωσσοφιλαει με μανια! Φιλιομασταν στο στομα και αυτη ετρυβε το σωμα της στην ακαποτη πουτσα μου! Μειναμε αρκετη ωρα σε αυτη την σταση.Εγω ταυτοχρονα χουφτωνα και βαρουσα την ζουμερη της κωλαρα.Μετα της αφαιρεσα τον στηθοδεσμο της και αποκαλυφθηκαν τα πεσμενα της μεσαια βυζια.Ξενερωσα βλεποντας τα νερουλα βυζια της! Υστερα η κοπελα κατεβηκε πιο χαμηλα και αρχισε να μου κανει ισπανικο με τα βυζια της.Της ειπα να μου εφαρμοσει το προφυλακτικο και αυτη ξεκινησε την τσιμπουκοδρομια.Η πιπα της βαθια και εμενε και αρκετη ωρα μπουκωμενη.Η πιπα της σχεδον deepthroat.Ηταν ομως καπως μονοτονη! Της ζητησα να μου γλυψει τα μπαλακια.Μου ειπε πως δεν καταλαβαινει ουτε Ελληνικα ουτε Αγγλικα! Νομιζα οτι ξερει Ελληνικα...χαχα...Της εδειξα να μου κανει καραμελωμα.Αυτη προθυμη αρχισε να μου γλυφει και να μου ρουφαει τα μπαλακια.Δεν το εκανε αγαρμπα το καραμελωμα.Μετα παλι μου εκανε για λιγο πιπα.Η πιπα της ειχε μετρια διαρκεια.Πιο μικρη διαρκεια απο την πιπα της Νατασας!

Οταν σταματησε την πιπα τοτε αυτη ξαπλωσε ανασκελα.Δεν εβγαλε το ολοσωμο διχτυωτο που φορουσε.Απλως παραμερισε το στρινγκακι.Πηγα να της χωσω δαχτυλα μεσα στην υγρη της μουναρα αλλα αυτη δεν ηθελε εν αντιθεση με την Νατασα. Της εχωσα το καυλι μου στην μουναρα της και αρχισα να την γαμαω.Την γαμουσα και τα φιλια συνεχιζονταν.Οταν ενιωσα το τελος να πλησιαζει τοτε βγηκα απο μεσα της και πεταξα το προφυλακτικο.Ζητησα να την χυσω στη μαπα αλλα αυτη αρνηθηκε ευγενικα!...χαχα...Ανεβηκα απο πανω της και αυτη κρατουσε τα βυζια της.Μετα απο λιγο αρχισα να χυνω παρατεταμενα πανω στα βυζια της.Της εδωσα χαρτι να σκουπιστει.Αυτη ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Μαρια ηταν αρκετα καλη μεσα στο δωματιο.Επιτρεψτε μου ομως να κανω μια συγκριση με την Νατασα απο τον ιδιο οικο.Θεωρω οτι η Νατασα εχει πιο αληθινη συμμετοχη.Η Μαρια μου φανηκε να εχει καπως υποκριτικη συμμετοχη.Πιστευω πανω κατω με ολους εχει την ιδια συμμετοχη , οπως οι ηθοποιοι που παιζουν καθε μερα στο θεατρο την ιδια παρασταση.Δηλαδη η Νατασα εβγαλε πιο πολυ καυλα και παθος! Αληθινο παθος! Στο προσωπο επισης θεωρω οτι η Νατασα ειναι πιο ομορφη και στην πιπα και στο καραμελωμα την θεωρω καλυτερη! Παντως η τσατσα φανηκε σαν να σιγονταρει πιο πολυ την Νατασα! Ελπιζω να σας βοηθησα!

Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, brujeria69 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού