Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 170 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Στο 11, στον πάνω όροφο και 10άρικο η είσοδος δε συνηθίζεται αλλά εύγε. Απλά προγράμματα έως και υπέραπλα. Το δωμάτιο στο βάθος, μαύρο χάλι.
Δύο κοπέλες σε απανωτά (παραδόξως) δωμάτια και το κέρμα μου υπέδειξε να περάσω με την Ιρίνα.
Ρωσίδα, ψηλή πιτσιρίκα στο 1,75, ξανθοκάστανη με πολύ κοντό μαλλί και αρκετά λεπτούλα ονόματι Ιρίνα. Το μαλλί είναι σχεδόν κοντό στρατιωτικό πχ στο σβέρκο, αλλά δε φαίνεται να είναι σπιτική συνταγή. Μάλλον Ρωσσίδα κομμώτρια την έφτιαξε πριν τη στείλει στο μέτωπο της Κολωνού. Εμένα μου άρεσε το μαλλί πάντως. Αυτοί οι "νεοτερισμοί" και η αγριάδα στο λουκ, με έλκουν.
Μπήκε 1' μετά από εμένα και γονάτισε στο κρεβάτι. Το σουτιέν που κάλυπτε το μικρό της στήθος (1) δεν μετακινήθηκε ποτέ. Ίσως και καλύτερα γιατί εγώ θέλω βυζάκια και αν η κοπέλα δεν έχει, το σουτιέν λειτουργεί παραπλανητικά.
Μου κάνει νόημα να ξαπλώσω, κάτι που σιχαίνομαι γενικά αλλά είπα να δω τι έχει κατά νου γιατί την έβλεπα πολύ ήρεμη και χαμογελαστή. Αράζω (άρα ζω) και αρχίζει να με χαϊδεύει στοργικά, να μου γλύφει/φιλάει ρόγες, λαιμό, ώμους, μέση, οτιδήποτε. Εν τω μεταξύ, ακόμα δεν τον έχει καν ακουμπήσει, και εγώ έχω γίνει τόσο πύραυλος που κάθε τρεις και λίγο τρώει ακούσιο πουτσοσκάμπιλο κάπου στο πρόσωπο, σα να προσπαθώ να της τον ταΐσω χωρίς χέρια στο απόλυτο σκοτάδι! Γλώσσα
Λοιπόν, παρά τις παροτρύνσεις μου, πίπα δεν έκανε ποτέ αλλά δεν με χάλασε ιδιαίτερα αυτό με τόσο προκαταρκτικό χρόνο. 5' μετά που άρχισε, εγώ ήδη σκεφτόμουν πού να την αράξω μέχρι να ξαναμπω να την ξαναπηδήξω. Γαμώ τις ορμόνες, γίνομαι τελείως φυτό όταν με καυλώνει γκόμενα. Όσο εκείνη με ζαχάρωνε γονατισμένη δίπλα μου, εγώ χάιδευα κωλαράκι και μουνάκι με θέα από τον καθρέφτη. Πανέμορφος κώλος, ζουμερός όσο κανένα άλλο σημείο του σώματός της, ωραία σάρκινα μουνόχειλα και μαλακή τρίχα στην περιοχή. Δεν τις βγάζει προφανώς, αλλά είναι περιποιημένη. Στο πόδι και μέχρι την ήβη δεν είχε ίχνος τριχοφυίας σε όλο το αξιοσέβαστο μήκος του.
Προφυλακτικό, γυρνάει στα 4 αργά, στήνεται ωραία και ακριβώς όπως μπαίνω (αίσθηση σα να σπρώχνω να μπω σε κώλο) αρπάζει το τζελ της Durex. Με βγάζει κοιτάζοντάς με σταμάτια Έρωτας, βάζει τζελ και με κρατάει να ξαναμπώ. Μπαίνω και είναι λες και πέρασα φλάτζα! Πολύ καλή αίσθηση που έχω καιρό να νιώσω στα 4, και λίγοι σιγανοί αναστεναγμοί. Λίγο μετά, ιεραποστολικό με πόδια ανοιχτά τέρμα, γόνατα στο στήθος της, πόδια στους ώμους μου, πόδια στο στήθος μου, πόδια παντού. Κάπου εκεί ξαναθυμάμαι ότι είναι άλλο πράγμα η ψηλή γκόμενα. Άλλο πράγμα! Ναι! Είναι ωραίο να νιώθεις ότι σουβλίζεις το καυλάκι την κοντούλα και ότι την κάνεις σκλάβα σου, αλλά η ψηλή γυναίκα με κάνει να νιώθω βασιλιάς. Κατάθεση εκεί, έτσι μέσα της.
Το ρεζουμέ είναι πως χωρίς πίπα, με προκαταρκτικά χωρίς καν να τον ακουμπήσει, μέσα σε 10'-13' με αποζημίωσε. Εκούσια με τα φιλιά της, ακούσια με την αίσθηση του σώματός της. Ένα πράγμα σα να γουστάρεις που αγόρασες το τάδε όχημα χωρίς να το έχεις πάει ταξίδι ή βόλτα διαρκείας. Στην αρχή σε γεμίζει και μόνο η αίσθησή του για κάποιο λόγο. Θα ξαναπήγαινα επί τούτου, να δω τι πίπα κάνει. Αν κάνει καλή, παίζει σοβαρά να την πάρω και 2 φορές απανωτές να την χορτάσω. Δεν την προτείνω εύκολα. Δείτε και κρίνετε για τον εαυτό σας, οπότε αν σας αρέσει εμφανισιακά περάστε. Δε νομίζω ότι θα άντεχε πάνω από 1' σε σκληροτράχηλο συναγωνιστή όμως. Αν περάσει κανείς, ας γράψει έστω για την πίπα της να μάθω κι εγώ. Χμμμ;
Καλή τύχη και να περνάτε καλά!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ιρίνα
Μέλος
Εγγραφή:
13 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
298
Πόντοι:
21
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, doc_lin, dmtrsxxx και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού