Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 78 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
H Nικόλ είναι μία όμορφη κοπέλα,λεπτή αρκετά,με μαύρα μακριά μαλλιά που την κολακεύουν,στήθος μικρό εφηβικό με θηλές διογκωμένες.Με το που την είδα στο σαλόνι που παρουσιάστηκε με νάζι και με ένα όμορφο χαμόγελο μου έκανε κλικ αμέσως. Ένας πρόσθετος παράγοντας που συνηγόρησε στο να καταβάλλω το βυσσινύ χαρτάκι και να περάσω στα ενδότερα με την κοπέλα είναι ότι προσφέρει ελεύθερο στοματικό στους Έλληνες πελάτες.
Πέρασα στο μεγάλο δωμάτιο με το διπλό κρεββάτι και περίμενα την κοπέλα να έρθει η οποία και μπήκε μέσα με αρκετά καλή διάθεση.Τα Ελληνικά της είναι σε πάρα πολύ καλό βαθμό και όπως μου είπε η καταγωγή της είναι από Αλβανία.Υπήρχε μία πολύ καλή χημεία και σύνδεση αναμεσά μας εξ αρχής και μείναμε λίγο να μιλάμε σαν φιλαράκια όρθιοι. Η κοπέλα με επανέφερε λιγάκι ως προς τον σκοπό που είχα έρθει εκεί λέγοντας μου χαριτολογώντας να ξαπλώσουμε στο μεγάλο κρεββάτι εκτός αν προτιμάω να το κάνουμε στα όρθια.
Της έκανα κάποια κοπλιμέντα για την ομορφιά της χαιδεύοντας τα όμορφα της μακριά μαλλιά και το ντελικάτο σωματάκι της.Η κοπέλα αφαίρεσε το κυλοτάκι της μένοντας με το σουτιέν το οποίο της είπα και να αφαιρέσει.Αυτή αστεϊζόμενη μου είπε γελώντας ότι τα δικά μου στήθη είναι μεγαλύτερα απο τα δικά της. Της απάντησα ότι εγώ δεν έχω τέτοια θέματα με τα στήθη των γυναικών.Κάθε ένα έχει την δικιά του ομορφιά.Αφαίρεσε το σουτιέν της ξεπροβάλλοντας τις μυτερές θυλές της και άρχισα να της γλύφω απαλά.
Ιδιαίτερα προκαταρκτικά δεν υπήρξαν, η Νικόλ με ρώτησε πως θέλω το τσιμπούκι και της είπα ότι το προτιμώ ελεύθερο.Με καθάρησε με μωρομάντηλο και πήρε το εργαλείο μου στο στόμα της.Με περιποιήθηκε πολύ καλά δεν έχω παράπονο.Το τσιμπούκι της ήταν αργό,ζεστό και αισθησιακό και καλής ηδονικότητας. Της είπα να ξαπλώσει δίπλα μου στο πλάι για να την χαιδεύω και εγώ. Η κοπέλα αρκετά φιλότιμη πήρε θέση μάλιστα με ρώτησε αν ήταν και καλή η θέση της. Πέρνωντας την συγκατάβαση μου, με χαμόγελο μου είπε να μην βάλω δάχτυλο μέσα. Συνέχισε το τσιμπούκι της και εγώ χάιδευα το μουνάκι της. Το μουνάκι της κόντρα ξυρισμένο με αγκύλωνε ευχάριστα στο χέρι, το ίδιο και τα λεπτά ποδαράκια της.
Η κοπέλα σχολίασε τις διαστάσεις του εργαλείου μου,όταν χτύπησε εκατοστάρα στύση.Ήταν επόμενο με τέτοια κοπέλα και με τόσο καλή περιποίηση. Της πρότεινα να έρθει σε στάση 69 για να γλύψω και εγώ το γατάκι της. Αυτή πολύ ναζιάρικά με κοίταξε στα μάτια και μου είπε χαμογελώντας απολογούμενη ότι δεν κάνει 69 και μου ζήτησε και συγνώμη. Πάντως αμφιταλαντευόταν και έδειχνε να το σκέφτεται. Της είπα ότι αυτή χάνει, αλλά μάλλον δεν θέλει να χύσει και γέλασε.Δεν επέμεινα ιδιαίτερα άλλωστε η Νικόλ ήταν αρκετά ευγενική και καπάτσα κοπέλα.
Με ρώτησε αν θέλω να κάνουμε σεξ, της απάντησα καταφατικά και μου πέρασε καπότα για τα περαιτέρω.Με ρώτησε την στάση που προτιμώ, γενικά πάντα με ρωτούσε πως ακριβώς θέλω και σε αυτό δεν έχω παράπονο. Της είπα να ανέβει πάνω μου.Καβάλησε την μηχανή μου είπε ότι με νιώθει αρκετά καλά και άρχισε να ανεβοκατεβαίνει απαλά. Της είπα να έρθει πιο κοντά μου και ανέλαβα εγώ δράση. Δυστυχώς φιλιά στο στόμα το μωράκι δεν έδωσε. Απλά σε κάθε απόπειρα μου έκλινε την κεφαλή της στο πλάι χαμογελώντας. Της είπα αν θέλει όσο την γαμούσα να με γλύφει και το μωράκι με απαλοέγλειφε στο αυτί βογγώντας ανεβάζοντας μου την αδρεναλίνη στα ύψη.
Στη συνέχεια η κοπέλα ξάπλωσε και συνεχίσαμε έτσι.Η Νικόλ δεν έκλεβε καθόλου στις στάσεις και ήταν συνεργάσιμη.Της σήκωσα τα λεπτά ποδαράκια της ψηλά και συνέχισα να την γαμάω.
Για το φινάλε την ρώτησα αν μπορώ να τελειώσω στο όμορφο κορμάκι της και το μωράκι δεν μου χάλασε χατήρι. Χαιδεύοντας το όμορφο κορμάκι της Νικόλ που άνετα θα μπορούσε να είναι μανεκέν ολοκλήρωσα. Πήρα χαρτάκι την σκούπισα.Με ρώτησε αν κουράστηκα,όσο ντυνόταν μιλούσαμε. Ήταν μία σχετικά καλή συνεύρεση με μία όμορφη κοπέλα.
Εν κατακλείδι η Νικόλ είναι μία όμορφη κοπέλα αρκετά πάνω απο τον μέσο όρο των εργαζομένων κοριτσιών στην περιοχή του Μεταξουργείου. Είναι αρκετά κοινωνική και είναι αρκετά ευχάριστη στον διάλογο ιδίως αν ταιριάξει η χημεία. Στα θετικά ότι κάνει ελεύθερο στοματικό στους Έλληνες.Στο σεξ δεν κλέβει στις στάσεις. 69 τουλάχιστον επίσημα δεν φαίνεται να προσφέρει. Αν είστε ευγενικοί με την κοπέλα και ταιριάξει η χημεία σας σίγουρα αυτή θα σας το ανταποδώσει.Με τα δεδομένα που ισχύουν στο Μεταξουργείο (εμφάνιση απο κοπέλες,τιμή,υπηρεσίες) νομίζω ότι η Νικόλ είναι μία σωστή επιλογή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νικόλ
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού