Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.3 1 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Χρόνια πολλά μπουρδελιάρηδες, πουτανιάρες και λοιπά πλάσματα που συχνάζετε στο site.
Μετά από αρκετές αναβολές ήρθε επιτέλους το μικρό πορνίδιο στη Θεσσαλονίκη.
Όπως πάντα όταν έρχεται ο καιρός να πάρω άδεια από τη δουλειά με επισκέπτεται και ένα κρύωμα, μια γρίπη ή κάτι άλλο, τί νόμιζες ρε μαλάκα, θα κάθεσαι και θα ξεκουράζεσαι και θα καλοπερνάς; Είχα τέτοιον πονοκέφαλο που νόμιζα ότι ήμουν παντρεμένος...Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! έτσι αναγκάστηκα να απορρίψω και μια ενδιαφέρουσα πρόταση από άλλο μέλος εδω μέσα για παρτούζωμα ελλεεινίδων..Η συνάντηση με το πιτσιρίκι πήρε αναβολή για 2-3 μέρες αλλά σήμερα το πήρα απόφαση να τη δω.
Άκρως ανησυχητικά μηνύματα για φόλα πριν πάω, ακόμα και από τις φωτογραφίες της....κορμάρα αλλά τα μούτρα μέχρι το πάτωμα...
Η ευγενέστατη και χαβαλετζού τηλεφωνήτρια μου έδειξε για άλλη μια φορά φωτογραφίες της από το δωμάτιο οπότε από θέμα εμφάνισης ήμουν καλυμμένος.
Ψηλή κοπέλα, φορούσε και γόβες όταν με υποδέχτηκε και μου έριχνε σχεδόν 1 κεφάλι...αγκαλιά και τα χέρια μου εκεί που έπρεπε κανονικά να ακουμπάνε στη μέση της έπιαναν τα ζουμερά κωλομέρια της...
Αυτό ήταν, είχα ήδη καυλώσει και η φυγή πλέον αδύνατη...
Με πλάκωσε στα γλωσσόφιλα και όποια σκέψη είχα για φόλα εξαφανίστηκε από το μυαλό μου. Δεν μπορεί, γυναίκα που φιλάει τόσο παθιασμένα δεν μπορεί να είναι κομοδίνο...
Περιττό να αναφέρω από που είναι...Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! μιλάει απειροελάχιστα αγγλικά αλλά το παλεύει και είναι ευγενέστατη.
Κορμί ψηλόλιγνο, με πιασίματα όμως, μπουτάρες και ψηλοκάπουλη κωλάρα με λίγους ραγάδες. Βυζάκια μικρά και στητά, υπέροχα στην αφή και ότι πρέπει για πιπίλα. Προσωπάκι babyface, γλυκύτατο αλλά μονίμως σοβαρό, παρόλο που ξεκίνησε με θερμά φιλιά
Δηλώνει μοντέλο, 19 χρ. που έρχεται πρώτη φορά στην Ελλάδα για το πουτανιλίκι...
Χαμογέλασε όταν την έγλυφα...άντε μωρή, χαλάρωσε και απόλαυσέ το και συ....
Τρίχες...μεχρί εκεί ήταν. Η απόλυτη σιγή.
Πάει, το έχασα πάλι το παιχνίδι αλλά δεν μου έκανε καρδιά να φύγω....θα ρίξω ένα τρελό γαμήσι σκέφτομαι και χέστηκα για το πτώμα....
Το δωμάτιο πολύ ωραίο με ένα μεγάλο καθρεύτη που βοηθάει να βλέπεις τα πάντα που γίνονται στο κρεβάτι...
Στην πίπα το προσπαθεί, είναι το κομάτι που είναι λίγο φιλότιμη αλλά είναι άπειρη και με μηδέν τεχνική. Μόνο η θέα της στον καθρέυτη να πιπώνει ήταν ικανή να επιφέρει στύση για να συνεχίσουμε.
Ένα αρκετά δυνατό πιστόνιασμα με το κοριτσάκι να κάνει ότι μπορεί για να μη βγάλει την παραμικρή άχνα από το στοματάκι της. Το μουνί της αρκετά χαλαρό παρόλο το νεαρό της ηλικίας της και έτσι κρατήθηκα για αρκετή ώρα.
Τελείωμα στην καπότα εντελώς διαδικαστικά.
Μετά από την ανάπαυλα ξεκίνησε μόνη της το σολάρισμα, λέμε τώρα, αλλά η ξενέρα της πρώτης γύρας ήταν εμφανής. Την έβαλα στα 4 όπου δεν ξέρει να στήνεται. Πανάθεμά σε ντερέκι! δεν έφτανα ο μαλάκας με τίποτα....Μάλλον πρέπει να πηγαίνω στα ραντεβού με κανα πτυσόμενο σκαμνάκι για να τις φτάνω...Κεφάλι σε τοίχο! Ψόφησα από το ζόρι και δήλωσα παράδωση των όπλων. Η μπουμπού το κατάλαβε και μου έδειξε το high tech gadget ρολόι τηςΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία που δεν το έβγαλε από το χέρι της για να μου πει άλλα 10 λεπτά...
Την έβαλα να ρουφάει αλλά ήξερα ότι δεν θα τελείωνα με τίποτα. Αυτή περίμενε ότι θα πέσει cim και πίπωνε με μια φάτσα λες και έγλυφε τις σαγιονάρες του γύφτου της Βερ.....Ναι!Ναι!Ναι!
Κοιτάζοντας το θέαμα πραγματικά την λυπήθηκα....την πούτσα μου, όχι την κοπέλα, στο βάθος ξεχείλιζε ένα έπιπλο γεμάτο τσάντες με ψώνια, οπότε το κοριτσάκι δεν τραβάει κανα ζόρι οικονομικό, για να τροφοδοτήσει τη ματαιοδοξία της και τον τρόπο ζωής της το εξασκεί το επάγγελμαMoney MouthMoney MouthMoney Mouth
Έτσι λοιπόν αποφάσισα να την απαλλάξω από τη μιζέρια, την πούτσα μου, όχι την κοπέλα και το έληξα.
Ήταν εμφανής το άγχος και η νευρικότητά της στα επόμενα λεπτά. Βασικά ο τρόπος που άρπαξε τα λεφτά όταν τα πέταξα στο κομοδίνο έδειξε ότι φοβόταν ότι δεν θα πληρώσω...αλλά εγώ μαλακίες δεν κάνω.
Εκεί βέβαια την έζωσαν και τα φίδια αφού κατάλαβε ότι δεν θα της χαριστώ και η καριέρα της στο Ελλάντα έληξε πρόωρα...με ρώτησε 2-3 φορές με νάζι αν πέρασα καλά, απάντηση δεν έδωσα. Ένα φιλί και καληνύχτα.
Αν δε σου αρέσει κοπέλα μου αυτό οπυ κάνει μην το κάνεις, δεν σε πίεσε κανείς, αλλά τα iphone και τα ρολόγια κοστίζουν οπότε σε καταλαβαίνω, καμμένη γενιά που νομίζει ότι όλα αποκτούνται εύκολα. Τα λεφτά που σου έδωσα όμως δεν τα απόκτησα εύκολα και ούτε οι υπόλοιποι που θα έρθουν να στα δώσουν. Οπότε μην κοροϊδεύεις τον εαυτό σου και παράτα τα. Η τουλάχιστον δοκίμασε λίγο αργότερα, είσαι νέα και έχεις εμφάνιση που σφυράει, όταν ωριμάσεις λίγο και αν δεν σε γκαστρώσει ο Ίγκορ του χωριού σου θα κλείσεις σπίτια.....

Η κοπέλα μάλλον έχει δουλέψει Αθήνα στο παρελθόν αν και μου είπε όχι. Εσείς που ξέρετε και δεν μιλάτε γαμιέστε από κώλο...Money MouthMoney MouthMoney Mouth

Καλά βόλια σε όλους και χρόνια πολλάΝαι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
181
Likes:
23.879
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 HoneyVoskos, TOMCRUISE, LITHOS 77 και 36 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Δεκεμβρίου, 2017
τι κλαμα! η κριτικη ,οχι το γαμησι! ΠροσκύνημαΠροσκύνημα
24 Δεκεμβρίου, 2017
Η κοπέλα μάλλον έχει δουλέψει Αθήνα στο παρελθόν αν και μου είπε όχι. Εσείς που ξέρετε και δεν μιλάτε γαμιέστε από κώλο...
Εγώ στα είπα αλλά δεν μ'άκουσες... Γερο-μύστης
24 Δεκεμβρίου, 2017
Πάντως και από τις φωτογραφίες φαίνεται θεόξινη
S
since1991_old
24 Δεκεμβρίου, 2017
βρωμερα αρπαχτικα Θυμός
24 Δεκεμβρίου, 2017
"Είχα τέτοιον πονοκέφαλο που νόμιζα ότι ήμουν παντρεμένος..."

ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
24 Δεκεμβρίου, 2017
Τα μουτρα της θεόξυνα, ειναι προφανες οτι δε γουστάρει αυτο που κάνει Κατσικογάμης
25 Δεκεμβρίου, 2017
Η φωτο δεν κανει ποτε λαθος στην ξυνιλαΜεγάλο χαμόγελο
Την ειχα μεσα στις 3 που θα διαλεγα για κριστμας γκιφτ του μι αλλα την βγαζω.
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 10728
31 Οκτωβρίου, 2021
Ξέρει κανείς αν η συγκεκριμένη κοπέλα είναι ακόμη Ελλάδα;;;
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8