Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 651836
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κάποτε έγραφα λογοτεχνικές κριτικές, άλλα τώρα έχει γίνει πολύ μπανάλ, η λογοτεχνική προσέγγιση των ραντεβού δεν ενδιαφέρει νομίζω κανέναν. Πολύ κόσμος δε αναλώνεται στο να γράφει σεντόνια, λες και συναντήθηκε στα κρυφά με την Καλυψώ στο νησί της... Στο θέμα μας: Έχω επισκεφτεί το συγκεκριμένο ίδρυμα άλλη μία φορά και είχα συναντήσει ξανά την Αλίσια. Σήμερα, ξεκίνησα με σκοπό να δω και ίσως να συναντήσω την Jessica. Αφού έμαθα τηλεφωνικά ότι η Jessica έχει έδρα της τον 3ο όροφο, βρέθηκα γρήγορα στον φιλόξενο χώρο αναμονής. Η σερίφισσα, αφού είδα τις κοπέλες και της ζήτησα να μου πει σε πόση ώρα τελειώνει η Jessica για να την δω, έδειξε δυσαρεστημένη και μου είπε "έχουμε και άλλα κορίτσια εδώ κλπ κλπ), εγώ όμως ευγενικά της απάντησα ότι έχω περιέργεια να δω την περιβόητη Jessica και θα την περιμένω, με προώθησε λοιπόν στα ενδότερα της αίθουσας αναμονής όπου μετά από λίγο εμφανίστηκε η Jessica η οποία δεν μου άρεσε Ντροπή και τόσο... Αποφάσισα να επενδύσω ξανά στην Αλίσια, η οποία, όπως αναφέρουν και άλλοι συναγωνιστές έχει μία ιδιαίτερη χημεία...
Η Αλίσια αδικείται στο σαλονάρισμα. Είναι 45άρα κοντούλα, μελαχρινή, μπαμπάτσικη και αρκετά χαλαρή, όλα αυτά όμως με την καλή έννοια. Στο δωμάτιο όμως... είναι από τα λίγα μαστόρια. Το στοματικό που της είναι πολύ υψηλού επιπέδου, η γλώσσα της είναι καυτή και βεντουζάρει όπου ακουμπήσει δίνοντας μία πολύ όμορφη αίσθηση, η θέα της στα τέσσερα είναι εκπληκτική και εγώ προσωπικά παραμυθιάζομαι να είναι στα τέσσερα, να βλέπω τον κώλο της στημένο στον καθρέπτη και να τελειώνω στο στόμα της. Αν σας κάνει ένα κλικ στο σαλόνι, την συνιστώ ανεπιφύλακτα.
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Αλίσια
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, muffer35, Gingos και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού