Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 565066
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μην έχοντας τίποτα καλύτερο να κάνωΕμμμμΕμμμμ άρπαξα το αμάξι και με τη βροχούλα παρέα κατευθύνθηκα ξανά στο ωραιότερο στούντιο των νοτίων προαστίων κατά την ταπεινή μου γνώμη. Είχα τσεκάρει ότι δουλεύει η Ναόμι, μια κοπέλα που καιρό είχα βάλει στο στόχαστρο. Η Ναόμι λοιπόν είναι μια γλυκιά σοκολατένια κοπέλα, μετρίου αναστήματος, με μικρό βυζάκι, αδύνατο κορμί αλλά με έναν κώλο ΝΑ με το συμπάθειο. Απίστευτα καλοσχηματισμένος, στρογγυλός και στητός. Πληρωμή στην κυρία για πρόγραμμα φουλ και ξανά άνοδος στον επάνω όροφο. Μέχρι να κάνω ένα ντουζάκι ήρθε και η νεαρά. Φιλική από το πρώτο δευτερόλεπτο, για καλησπέρα μου έσκασε δυο ωραία φιλιά στο στόμα και ξαπλώσαμε στο κρεβάτι όπου άρχισε το μπαλαμούτι. Η μικρή το ζει φουλ, είναι πολύ περιποιητική, τρομερά φιλιά και κραυγούλες, στοματικό έντονο και βαθύ, με γλείψιμο και ρούφηγμα και στα μπαλάκια για ώρα. Της αρέσει κιόλας να τη γλείφουν κάτι που διαπίστωσα και εγώ. Στο σεξ συμμετοχή στο κόκκινο, δοκιμάσαμε 4 στάσεις, με εκείνη από πάνω, μετά εγώ από πάνω και με διάφορους ρυθμούς και συνέχεια με φιλιά και eye contact, στη συνέχεια πλαγιαστά και μετά φυσικά στα4 όπου είχα την ευκαιρία να απολαύσω αυτό το έργο τέχνης, την κωλάρα της. Σε αυτή τη στάση και μην αντέχοντας άλλο από την καύλα και το θέαμα κατέθεσα το σπέρμα μου μέσα στη μήτρα της, μέσα στο προφυλακτικό. Εξαιρετικό το συγκεκριμένο κορίτσι, ιδρώνει τη φανέλα, δε λέει όχι και θέλει να σε κάνει να περάσεις όμορφα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 17, 2022
Όνομα κοπέλας
Ναόμι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
332
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Studio Deluxe, makhswrx, black crow και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού