Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 167 10
Μασατζίδικα 214865
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επισκέφτηκα πρώτη φορά το συγκεκριμένο ινστιτούτο. Ήταν μεσημέρι 13:30 μου άνοιξε μια νεαρή ρωσοκάτι τσουπωτή κοπέλα ολίγον τι ξυνή και με οδήγησε στο γραφειάκι όπου γίνεται η ενημέρωση. Ήταν λίγο αστείος ο διάλογος μαζί της αφού όταν της είπα ότι έρχομαι πρώτη φορά μου απάντησε "το ξέρω" και με ρώτησε αν γνωρίζω τι "κάνουμε εδώ" ε της λέω κι εγώ "κάτι γνωρίζω" με νόημα Ματάκι Φυσικά είχα φροντίσει να ενημερωθώ από τα αξιοσέβαστα μέλη της διαδικτυακής μας λέσχης. Σύντομα άρχισε η πασαρέλα όπου λίγο ο κακός καιρός, λίγο η κίνηση στους δρόμους για τα ψώνια των ημερών είχαν φέρει τα περισσότερα κορίτσια διαθέσιμα έτσι επίλεξα Μαργαρίτα για σίγουρο αποτέλεσμα και δε το μετάνιωσα.

Οι κριτικές ακριβέστατες η κοπέλα ευγενής με οδήγησε στο δωμάτιο, έκανε την προετοιμασία και με άφησε για το ντουζάκι. Αλήθεια, αυτά τα ακαλαίσθητα παπούτσια που φοράνε παντού δεν θα καταλάβω ποτέ το λόγο ύπαρξής τους. Μου έριχνε ένα κεφάλι πριν ενώ της έριχνα ένα κεφάλι εγώ όταν κατέβηκε από αυτά με λίγα λόγια γύρω στο 1,68 η κοπέλα. Όταν επέστρεψε η Ρίτα στο δωμάτιο (η ίδια μου ζήτησε μετά να τη λέω έτσι) ήμουν έτοιμος κι εκείνη λιγομίλητη αλλά επειδή είμαι από τους τύπους που δεν αρκούμαι στο προκείμενο αλλά μου αρέσει και η επικοινωνία της έπιασα τη κουβέντα. Πλήρωσα για 1 ώρα οπότε υπήρχε χρόνος, το γούσταρα και το μασάζ έτσι αρχίσαμε κουβεντούλα στο χαλαρό και στο τέλος ήταν σαν να ήμασταν γείτονες. Αφού άμα με βγάλει η στράτα καμιά φορά από Οδυσσό μεριά θα περάσω να χαιρετίσω τα παιδιά έχει 5! Παρεμπιπτόντως, φεύγει την Κυριακή και θα γυρίσει μετά από 3 μήνες Μάρτιο.

Στο ματσάκι τώρα η κοπέλα είναι όπως την περίμενα από τις ακριβείς κριτικές των μελών που προηγήθηκαν. Δηλ. vfm όπως γράφω και στον τίτλο με τη μόνη διαφορά στην περίπτωσή μου ότι είχαμε χαλαρώσει τόσο πολύ και οι δύο με την κουβεντούλα και το μασάζ που πήρε μόνη της όλες τις πρωτοβουλίες. Δεν είχα κανένα πρόβλημα σ' αυτό. Διάλεξε τις στάσεις. Πρώτα με γύρισε και ξεκίνησε τσιμπούκι βαθύ ξεγυρισμένο καύλαααααα έβλεπα στο καθρέφτη την τεχνική και καύλωνα ακόμα περισσότερο. Μετά ήρθε από πάνω τον έβαλε μέσα έδωσε ρυθμό, το έζησε, έτρεμε το κορμί της σαν να έκανε pole dancing πάνω στον πούτσο μου κούναγε τη λεκάνη της περισσότερο μπρος πίσω και μου τον έσφιγγε, μετά της έπιανα τα κωλομέρια και την κάρφωνα φωνάζαμε και οι δύο, σούπερ περφόρμανς λέμε. Τα βυζιά της είναι ωραία, πλούσια, τα περιποιήθηκα όταν έσκυβε από πάνω μου για γλωσόφιλλα βαθιά και τρυφερά. Ήρθε ανάσκελα μετά την έγλυψα, fucking με δάχτυλα και γλώσσα είχε καυλώσει πολύ φώναζε πάλι, οι άλλες θα άκουγαν κι αυτό με εξιτάριζε περισσότερο! Ιεραποστολικό και εναλλαγή ρυθμού με παύσεις για φιλιά. Σηκώθηκε και στήθηκε στο μασαζοκρέβατο την άρπαξα από τη μέση και άρχισα σφυροκόπημα όπου τελείωσα κι όλας γιατί δε πήγαινε άλλο τα είχα φτύσει. Δεν έβγαλα προφυλακτικό δεν ήθελα να σταματήσω, ένιωθα ότι έχυνα κάνα δεκάλεπτο. Τότε μόνο κοίταξα το ρολόι, είχαν περάσει ήδη 50 λεπτά έχασα την αίσθηση του χρόνου.

Μάγκες αυτό το γαμήσι σας το αφιερώνω μ' έχετε σώσει από κακοτοπιές Προσκύνημα

Αυτά από μένα σας εύχομαι καλές γιορτές και να γαμάμε γιατί κάνει καλό. Στο τέλος οι αναμνήσεις μένουν, μαζέψτε όσες μπορείτε Γερο-μύστης
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Μάργκο
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
3 Αυγ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
369
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 spybat, jimbo24, flynow και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού