Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 128 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Ντενισα είναι μια Ρουμανοπιπινα 21 ετων με μαυρο μαλλι λιγο κατω από τους ωμους, είναι στρογγυλοπροσωπη
με πονηρο μουτρακι.Το κορμακι της ειναι τσιτα σφιχτο και τα μικρα της κωλομερια θελεις να τα δαγκωσεις, τα βυζακια της
ειναι μικρα σφιχτα λεμονακια.Στον οικο βρισκοταν και η Ναταλι που εχει δουλεψει σε ολα τα μαγαζια της αλυσιδας
και οχι μονο.Πληρωμη και εισοδος στο ζεστο δωματιο, αν και πηγα νωρις το καλαθι ειχε αρκετες ψωλοχυμενες καποτες μεσα.
Η Ντενισα ηρθε στο δωματιο και γδυθηκε, ετσι ορθια όπως ηταν την γυρισα πλατη σε εμενα και της δαγκωσα απαλα τα κωλομαγουλακια, η κορασιδα αντεδρασε με ένα χαμηλοφωνο αουτς. Το μουνακι της ομορφο ροζουλι αλλα δυστυχως δεν κανει 69. Λύπη
Εκατσε στο πλαϊ για πιπα και σε τετοια σταση ωστε να μη μπορω να την δαχτυλιασω, αρκεστηκα στο να της χαϊδευω τα βυζακια.
Η πιπα της μικρης διαρκειας σφιχτη και βαθια αλλα μονοτονη.
Την ειπα να κατσει στα τεσσερα οπου η Ντενισα στηθηκε πολυ ωραια με το στηθος της να ακουμπαει στο στρωμα με μεγαλο σπασιμο στη μεση της, στην ουσια εβλεπα μονο δυο ωραια κωλομερια να υψωνονται σα λοφακια μπροστα μου , εκατσε και τον εφαγε δυνατα
χωρις μα και μου, μαλλον ειναι μαθημενη γιατι δεν την ειδα να ζοριζεται. Σταματησα ξαπλωσα και της ειπα να κατσει απο πανω οπου
χρησιμοποιησε την ιδια ρουμανικη τεχνικη με τη Ουανα που πηρα πριν 2 μερες, δηλαδη με τα γονατα στο στρωμα και τα πελματα των ποδιων της αναμεσα στα ποδια μου, ωστοσο σε αυτη τη σταση η Ντενισα δεν εκανε βαθια καθισματα και καθοταν πανω στον μισο πουτσο.
Γυρισμα της μικρης σε κανονικη σταση οπου επεσα να φαω τα βυζια της, μου ειπε να μην τα ζουλαω πολυ γιατι την πονανε, περιμενεις
περιοδο της λεω , ναι μου λεει που το ξερεις ? Οι κοπελες οταν περιμενουν περιοδο ποναει το στηθος τους της λεω το εχω μαθει.
Εισοδος μεσα στο μουνι της ξαπλωσα πανω στο μικροσκοπικο κορμι της επιασα τα μικρα κωλομερια της και την γαμησα απαλα και σε χαλαρο ρυθμο. Η Ντενισα δεν ειχε καμμια ιδιαιτερη συμμετοχη μονο μερικα μικρα βογγητα.Δεχτηκε γλειψιματα και πιπιλισματα στο λαιμο αλλα οταν εκανα κινηση για το στομα της γυρισε το κεφαλι της. Την εχυσα σε αυτη τη σταση και της ειπα να περιμενει 1 λεπτακι να στραγγιξω λεγοντας μου "ναι βεβαια αγαπη μου".Αφου στραγγιξα τον εβγαλα σηκωθηκε ντυθηκε και εφυγε.

Συμπερασματικα η Ντενισα ειναι ενα εμφανισημο πιπινακι που δυστυχως δεν κανει 69.
Καθεται και των τρωει χωρις καποια ιδιαιτερη συμμετοχη. Προκειται για μια τυπικη καταθεση χωρις ομως να σας αφησει
παραπονεμενους, αν η δεσποινις εβαζε και λιγο πουτανια στο μενου της θα γινοταν στανταρ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 22, 2017
Όνομα κοπέλας
Ντενίσα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
59.914
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, alex2003, LanciaRallye037 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Δεκεμβρίου, 2017
Δοκιμαστικε. Οπως τα λες ειναι φιλαρακι. Προσωπικα μου αρεσε θα την ξαναδοκιμασω.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1