Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 159 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0

Για όσους δεν την ξέρουν ,αν υπάρχει κανένας δλδ, ψηλή, αλόγα αλλά όχι άχαρη, κορμάρα, μέτριο πρόσωπο, μιλφάκι, ξανθό καρέ μαλλί κοντό.Ωραίος μούνος εν ολίγοις, καμαρωτός.Πρόγραμμα φουλ.

Μπαίνω δωμάτιο, πίπα ξεσκούφωτη, αρκετό δόντι αλλά λυσσασμένη και απόπειρες deepthroat, καποτίδιον και ιεραποστολικό.Μέχρι εδώ καλά.Τη βάζω από πάνω και αρχίζει το κοπάνημα για να με τελειώσει γιατί είχε το αυτί της στο σαλόνι που άκουγε κόσμο.Ως έμπειρη πουτάνα κι εγώ όμως τη βάζω στα 4.Όμως το βλέπει εγώ κάνω κουμμάντο....και κάπου εδώ αρχίζει να χαλάει το πράγμα!!!

Αρχίζει τα δήθεν βογγητά και έλα μωρό μου και πάμε να χύσεις, έλα,τώρα, το θέλω κτλ κτλ χωρίς σταματημό!!!! Χρόνος μιλάμε για 7 λεπτά το πολύ!!!

Τη βάζω ιεραποστολικά και μπαίνω κώλο.Καλά προφανώς μιλάμε για πηγάδι αλλά το ξέρω και δε χαλιέμαι.Όπως την πηδάω ξαναρχίζει το ρεπερτόριο όπου για να σκάσει σκύβω και τη φιλάω.Με αρπάζει και με αρχιζει στα γλωσσόφιλα γιατί έτσι νομίζει ότι θα χύσω.Περνάει ένα λεπτό δε βλέπει αποτέλεσμα και μου λέει το αμίμητο:

-Σου έπεσε.Κάτσε να σου κάνω πίπα να τελειώσεις γιατί περιμένει κόσμος στο σαλόνι!!!!
-............!!!!!

Πηδάει από πάνω για να αρχίσει την πίπα αλλά επειδή την πήρα απο φόβο να μη μου σβουρίξει καμία πάνω στο παίξιμο κατά λάθος προτίμησα να την παίξω μόνος μου και να τελειώσω στο στόμα της.

Εν κατακλείδι το ξέρω ότι με την Κατερίνα δεν έχω χημεία αλλά λόγω προγράμματος και κορμιού την τιμάω μια φορά το χρόνο.Ήξερα τι να περιμένω.Δε θα την έλεγα φόλα απλά πιστεύω ότι για ένα μέτριο ξεφόρτωμα 20 ευρώ είναι πολλά.

Και επίσης αυτή τη φορά δεν ήταν εκεί.Εξ'ου και ο τίτλος:Γιορτές θα πηδάω σπίτι!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 20, 2017
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα Σέρβα
A
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 professorx, filos78, Επιρρεπής και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού