Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 35 10
Call-Girls 69129
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρόσφατη επίσκεψη στην Αθήνα για δουλειά και λίγο πρίν φύγω κανόνισα μεσημεριανή συνάντηση με την Όλγα. Συννενόηση εύκολη και το ραντεβού κλείστηκε σε γνωστό ξενοδοχείο στο Μεταξουργείο που με βόλευε. Η Όλγα ήρθε στην ώρα της και αφού χαιρετηθήκαμε άρχισε να βγάζει τα ρούχα της. Την πλησίασα και αρχίσαμε φιλάκια και χαμουρέματα όπου έδειχνε να καβλώνει με που την αγγίζεις. Της ζήτησα να στηθεί στα γόνατα και να μου πάρει πίπα μπροστά στον καθρέφτη. Το έκανε βγάζοντας κραυγούλες ευχαρίστησης και σε ελάχιστο χρόνο έχυσα πιέζοντας το καβλί μου βαθία στο στόμα της.
Αφού φύγανε τα χοντρά ξάπλωσα στο κρεβάτι να συνέλθω ενώ η Όλγα πήγε στο μπάνιο και τα έφτυσε. Αφού φρεσκαρίστηκε ήρθε κι αυτή στο κρεβάτι.
Μετά από ολιγόλεπτη χαλαρή συζήτηση ξαναρχίσαμε χαμουρέματα. Ο δεύτερος γύρος ξεκίνησε με πίπα και αρχιδογλείψιμο, συνεχίστηκε με διάφορες στάσεις ιεραποστολικό , με την Όλγα από πάνω , dogy με άφθονες σφαλιάρες στην κολάρα της. Για το τέλος ξάπλωσα στο κρεβάτι και την έβαλα να μου κάνει πίπα όπου με φιλότιμες προσπάθειες με έκανε να ξανατελειώσω στο στόμα της.
Αφού φρεσκαριστήκαμε και τα είπαμε λίγο , ντύθηκε πήρε το δωράκι της , που το είχα από την αρχή αφήσει στο κομοδίνο, και έφυγε.
Οι εντυπώσεις μου από την συνάντηση θα έλεγα καλές. Από τις κριτικές που είχα διαβάσει και τις φωτογραφίες που είχα δεί είχα συμπεράνει ότι η Όλγα είναι μια μίλφ με αρκετά παραπανίσια κιλά , καβλιάρα με πολύ καλές υπηρεσίες και χωρίς να λέει όχι σε τίποτε. Και έτσι είναι.
Το αρνητικό είναι τα πολλά παραπάνω κιλά και ειδικά η φουσκομένη έως πρησμένη κοιλιά που λέει και κάποιος συναγωνιστής σε προηγούμενη κριτική. (για αυτό έβαλα και ελαφρώς επεξεργασμένες φώτο) Κατά τα άλλα έκανα ότι της ζήτησα (όχι κάτι παράλογο) , ευγενική και πρόθυμη να ικανοποιήσει. Επειδή το σύστημα δεν μου αφήνει να βάλω ότι βαθμολογία θέλω θα έβαζα
Εμφάνιση (πρόσωπο)* 7
Εμφάνιση (σώμα)* 3
Γενική συμπεριφορά* 8
Επικοινωνία* 8
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή* 8
Σχέση απόδοσης/τιμής* 7

Σε γενικές γραμμές ήταν ένα ραντεβού όπως το περίμενα . Μάλλον θα την ξανασυναντήσω σε πιθανό ντούο με Νάντια .

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
O Mitsos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
2.442
Πόντοι:
726
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Spiler, houlio_gonzalez, muffer35 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Δεκεμβρίου, 2017
Πρέπει να είναι πάρα πολύ καλή κυρία η Όλγα σε υπηρεσίες και πραγματικά να ικανοποιεί όπως αναφέρουν οι περισσότεροι.Αυτο που προβληματίζει όμως είναι η αναφορά για το σώμα ελπίζω να μην είναι κάτι υπερβολικό γιατί ενδιαφέρομαι πραγματικά να την συναντήσω
22 Δεκεμβρίου, 2017
Σ ευχαριστώ για την κριτική σου. Οι φωτό μου δεν είναι επεξεργασμένες ούτε στο ελάχιστο ειλικρινά το λέω. Έχω θέματακι υγείας με το ευερέθιστο έντερο και υπάρχουν.. αυξομειώσεις χα χα.
Να περνάς καλά όμορφε Μήτσο μου! Φιλιά πολλά.
23 Δεκεμβρίου, 2017
Φυσικά και δεν εννοούσα ότι η φώτο είναι επεξεργασμένεςς. Απλώς ότι υπάρχουν αυξομειώσεις όπως λέει και η Όλγα.
Είναι κάτι που εμένα δεν με επηρέασε όπως είπα , αντίθετα πέρασα πολύ καλά.
Α , και κάτι που ξέχασα να αναφέρω. Περισσότερο από όλα μου άρεσε η φωνή της.
Όλγα νομίζω θα ήσουν αστέρι και σε τηλεφωνικό σεξ. Να περνάς κι εσύ καλά. Φιλιά.
23 Δεκεμβρίου, 2017
καλή φαίνεται ...λινκ πως την βρισκουμε ??
24 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

https://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=249545.0

το τηλέφωνο το έχει στο προφίλ της

https://www.bourdela.com/forum/index.php?action=profile;u=166147

και αγγελία
https://kanesex.com/erotikes-ypiresies/erotikes-ypiresies-apo-gynaikes/ypotaktiki-olga-6994339975_i146602
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5