Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 57 10
Call-Girls 133457
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρώτη μου κριτική όποτε δείξτε επιείκεια για τυχόν παραλήψεις !
Αρχικά να πω πως έχω πάρει άλλες τρεις φορές από το ίδιο γραφείο και προφανώς για να επιμένω στο ίδιο είμαι ευχαριστημένος όσον αφορά τα κορίτσια που διαθέτει σε σχέση με την άριστη χωρίς υπερβολές συννενόηση μαζί τους !
Η Λιλα εμφανισιακά είναι όπως στις φωτό χωρίς καμία ιδιαίτερα αξιοσημείωτη επεξεργασία ! Μου ήρθε με casual ντύσιμο και χωρίς μακιγιάζ σε φάση ότι πεταχτηκε στο ξενοδοχείο απέναντι από το σπίτι της κάτι το οποίο ήθελα κιόλας μιας και η εμφάνιση της σε
Συνδυασμό με την ηλικία ήταν ακριβώς στο ντύσιμο που διάλεξε ! Στα του αγώνα τώρα υπήρξαν δυο γύροι και η κοπέλα είχε εξαιρετική διάθεση παρόλο ότι ήταν αργά το βράδυ ! Φιλια στο στόμα με γλώσσα και με στυλ gfe αλλά στο σεξ μετά μετατρέπεται κανονικά σε pse και αυτό είναι που προσωπικά εμένα με εξιτάρει ! Το κορίτσι ξέρει να γλύφει και το κάνει με ευχαρίστηση ! Ο κωλος της όταν στήνεται στα τέσσερα είναι για άγριο σφυροκόπημα ! Εξαιρετική επιλογή για όποιον θέλει κάτι σε αυτά τα χρήματα ! Καλές γιορτές σε όλους με υγεία Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
pavlitosgrath
Μέλος
Εγγραφή:
29 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
100
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, napoleonV1, petla και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού