Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 114 10
Call-Girls 161565
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Όλα ξεκίνησαν ένα πρωινό στις αρχές του 2017,όταν και έστειλα μνμ στην κοπέλα να μου δώσει το τηλεφωνάκι της για επικείμενη συνάντηση λόγω επισκέψεώς μου στας Αθήνας.Λόγω ενός πρότερου σχόλιού μου στο νήμα της,μου απάντησε και μάλιστα πολύ τρελιάρικα στέλνοντάς μου το τηλ..κι της.Πέρασε ο περσινός χειμώνας,καλοκαίρι,με πολλές αγαμίες.Ήρθε ο φετινός χειμώνας και ξανακανόνισα βόλτα στην πρωτεύουσα.Έστειλα και σε άλλες κοπέλες εδώ pm,όπου μ δώσαν το νουμεράκι αλλά εγώ είχα από πρίν "μπλοκάρει" με την Μαριαλένα.Την ενημέρωσα και το ραντεβουδάκι ορίστηκε εύκολα με πειραγματάκια μέσω κιν.Για μένα μπήκε στα συν λόγω του ότι δεν ήταν μια ξερή συναλλαγή...

Άφιξή μου και ενημέρωση ότι η πλοκή του δράματος θα εκτυλιχθεί στον Μπιλ του μεταξιού.Αρνητική απάντηση από πλευράς της να χρησιμοποιήσει τον ενδυματολογικό κώδικα που της παράγγειλα,ωστόσο με διαβεβαίωσε ότι θα είναι άκρως σέξυ.Με την σειρά μ της απάντησα ότι το dress code ήταν απλά για την οπτική επαφή,μετά την είσοδό της από το κατώφλι του δωματίου θα την έγδυνα τάχυστα.

Ήρθε ακριβέστατη στην ώρα της,με καφέ και τσάντα ανα χείρας,μια μίνι κουβεντούλα καθούμενοι ο ένας απέναντι στον άλλο σε ρόλο ανακριτού,ήταν αυτό που μου ζήτησε για να πάρει το χρόνο της απολαμβάνοντας μικρές τζούρες καφέ.Ο χαμηλός φωτισμός του δωματιόυ που είχα επιλέξει,σε συνδιασμό με τις βυζάρες τις που διαγράφονταν απ το κορμάκι που φόραγε,της αναδείκνυαν ένα σύνολο γυμνασμένο.

Αμέσως μετά απ αυτή τη θέα θέλησα να αξιοποιήσω τα χρήματα,τα οποία δεν μου ζήτησε ουδέποτε παρά μόνο στην έξοδο όταν της το θύμησα,λέγοντάς μου το θεϊκό "καλά που τα θυμήθηκες γιατί εγώ ξεχνιέμαι Χμμμ; " ,ορμώντας να την γλωσσοφιλιάσω την στιγμή που κατέβαζε τον καφέ της.Πολλά γέλια από πλευράς της λέγοντάς μου για την απρόβλεπτη σκηνή που δημιούργησα,αυτή πίνοντας τον καφέ της και εμένα να προσπαθώ να χώσω την γλώσσα μου στις αμυγδαλές της.

Αρνούμενη ξανά να την ξεντύσω,μου ζήτησε χρόνο να κάνει και η ίδια μπανάκι να φρεσκαριστεί για να βγει με τα ψιλοτάκουνα,τις καλτσοδέτες της,ένα σουτιέν δερμάτινο σε στυλ αφέντρας κάτι που με άφησε παγερά αδιάφορο και ένα δαντελωτό κομμάτι γύρω απ την μεσούλα της,φορώντας και ένα καπελάκι αγιοβασιλείτσας.

Με ορμή εγώ,βάζω τα δάχτυλά μου μέσα στη μήτρα της λες και είχα τον γάτζο του πειρατή καρφώνοντάς το στην σάρκα του αντιπάλου,την σηκώνω και την ρίχνω στο κρεββάτι.Προσπαθώντας να μου βγάλει τον πούτσο στην επιφάνεια,εγώ ήδη της είχα αφαιρέσει τα μαλακοαγιοβασιλοκαπελάκια,το δαντελοπανο και της υπαγόρευσα να βγάλει το δερματοσουτιέν.Εμφανίστηκαν οι τορπίλες της σε κοινή θέα,αλλά εγώ δακτυλοσκοπούσα μια το μουνί μια το κωλί χώνοντάς μου το κεφάλι ανάμεσα στα καπούλια λες και προσπαθούσα να ξαναέρθω στη ζωή μέσα απ το μουνί της.

Φοβερή η αίσθηση του δέρματός της,μου πιάνει τα μπαλάκια και αρχίζει να μ θηλάζει το πέος το οποίο βρισκόταν σε πλήρη στήση,γυρίζοντάς την έφερα της τρύπες της στα μούτρα μου και αυτή μ παιρνε μια απολαυστικότατη πίπα όπου επείλθε το ΤΕΛΟΣ ,κάτι το οποίο δεν είχε αντιληφθή και έτσι αυτή προσπαθώντας να φτύσει τις πουτσότριχες εγώ είχα ραντίσει τα σώματά μας,τα σεντόνια και τον διάδρομο του δωματίου.Αφού μ ζήτησε συγνώμη που δεν κατάλαβε από που προήλθε και δεν μ είχε το όργανο στο στόμα της,χάρηκε που δεν την πέτυχε στα μαλιά διότι θα χρειαζόταν αφαίρεση των τριχών μιας που το εκτοξευάμενο υγρό ήταν πολύυυυυ και πηχτό.Το αποτέλεσμα αυτό ήταν συνέπεια ένος χρόνου αγαμίας την διαβεβαίωσα και αφού τον έπλυνα συνεχίσαμε με αυτήν έκπληκτη μιας που ο πούτσος μου είχε ήδη ξαναλάβει θέση για δεύτερο γύρο.Πέρασμα σκούφου και σφυροκόπημα από πίσω,κραυγούλες αλλά και κωλοσκάμπιλα συνέθεταν τον ιδρώτα και την θερμοκρασία που ανέβαιναν μεσ το δωμάτιο.Με προέτρεπε για δυνατότερα κωλοσκάμπιλα,έτσι και γω υπάκουος ανέβαζα στροφές.Η θεα μ αυτή στα τέσσερα ήταν φανταστική,handle lovers και υπόλοιπο σώμα εξαιρετικά σφιχτό διατηρώντας όλα τα θυληκά στοιχεία του.Οι βύζοι σε φυσιολογικές συνθήκες έχουν ωραία αίσθηση,μόνο κάτω χαμηλά αντιλαμβάνεσαι το φτιάξιμό τους.Το πρόσωπο μακρόστενο με προφορά κάάάάάπως διαφορετικότερη,θα πίστευα άνετα ότι δεν γεννήθηκε αλλά ήρθε κάποια στιγμή εδώ,κάτι που εμένα δεν με ενοχλεί όμως θα το καταγράψω για το αντικειμενικό της κριτικής.

Μια πολύ ενδιαφέρουσα συνάντηση χωρίς όμως και κάτι το ιδιαίτερο.Η τιμή καλή αν και λίγο καλύτερη θα μπορούσε πιστεύω.Για το σώμα και το χαρακτήρα που βγάζει στην συνεδρία θα της έδινα δέκα,τα υπόλοιπα λίγο πάνω απ την βάση..Δεν θα την ξανασυναντούσα λόγω του ότι από πέρυσι ήταν το επόμενο κορίτσι και θέλω ποικιλία στη ζωή μου,έβαλα ίσως για να μην την αδικώ μιας που αξίζει από έναν λάτρη και δεύτερη φορά.

Να περνάμε καλά και καλά να μας μπει

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
110€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
13 Ιουν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
7.313
Πόντοι:
2.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, kostas8000, THAN21 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Δεκεμβρίου, 2017
Εξαιρετική κριτική! Μπράβο συνάδελφε! Πώς και έμεινες ένα χρόνο αγάμητος με τόσα καλά κομμάτια που κυκλοφορούν στο εμπόριο?Ματάκι
21 Δεκεμβρίου, 2017
Επιτρέπει δάκτυλα? Χμμμ;
22 Δεκεμβρίου, 2017
*Στο κωλαράκι εννοείται. Στο μουνί όχι αλλά μπορεί να γίνει και ναι Ματάκι *Σαφώς και υπάρχουν καλές λύσεις απλά νομίζω ότι τα γαμήσια με πουτάνες δεν τελειώνουν ποτέ, αντίθετα τα λεφτά τελειώνουν.
23 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μπορει να ηταν μεσα το παληκαρι
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4