Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 57 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πολύ μικρούλα Ρωσίδα, στο 1.40+ υπολογίζω, αλλά χωρίς όμως τη σωματική δυσαναλογία που επιφέρει συνήθως το τόσο μικρό ύψος. Στήθος διαστάσεων 2αρίου, αλλά στεγνό, λόγω ηλικίας μάλλον και γέννας θαρρώ. Σπασμένο προσωπάκι, περίπου στα 40 έτη,αλλά το χέρι μου στη φωτιά δεν το βάζω.
Πήγα στοχευμένα, καθώς την είχα ξαναδεί πριν καμιά 10αριά μέρες. Τότε είχε 3 + εμένα 4 στο "σαλόνι", και πέρασε άμεσα ένας τύπος ολοσχερώς μεθυσμένος. Εκείνη πάνω από τους άλλους δύο, βλέποντας με στη σκάλα ότι είμαι διπλάσιος της, μου έκανε νόημα να περάσω τώρα μαζί της και να αφήσω τον άλλο να περιμένει. Με δελέασε, δε μπορώ να πω, αλλά δεν θα το έκανα αυτό σε άλλο πελάτη,όπως δε θα ήθελα να μου το κάνουν.
Πήγα λοιπόν απόψε ≈1πμ. Άρχισα να ψήνομαι και που ανέμενα ακόμη, οπότε όταν μπήκε τον πήρε στο χέρι και του πέρασε σκούφο στο 75% της στύσης. Κάθομαι κρεβάτι, αρκετά καλή πίπα, χωρίς τις μαλακίες βογγυτά που πάνε για χρυσό βατόμουρο. Σε 5' με σπρώχνει πίσω, ανεβαίνει όρθια στο κρεβάτι και κάνει βαθύ κάθισμα πάνω μου. Ε, ενδεχομένως να έβγαζα μέχρι και πετρέλαιο τόσο βαθιά που μπήκα αν έμπαινα λίγο πιο βαθιά. Τερμάτισε το πετίτ πλάσμα. Άρχισε να κουνιεται σαν ερωτευμένη γκόμενα μου, και εγώ να την καρφώνω όσο χωράει. Αυτή φιλιά παντού στο σώμα και λαιμό οπότε κατέθεσα εκεί. Έκατσε ώρα και μου τριβόταν αφού έχυσα, μέχρι και αφού έπεσε η σημαία. Σηκώθηκε, σκούπισμα, φιλάκι στο μάγουλο, λίγα ρώσικα και ένα ευ_καριστω, και έφυγε. Εμένα μου άρεσε πολύ συνολικά ως εμπειρία. Δεν είχα διαβάσει το μάθημα μου εδώ πριν, αλλά έπεσαν θέματα που είχα πράγματα να γράψω. Σας εύχομαι τα ίδια στις τσάρκες σας!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κάτια
Μέλος
Εγγραφή:
13 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
298
Πόντοι:
21
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 professorx, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού