Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.2 1 10
Call-Girls 8351
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Lera είναι μία καινούργια άφιξη του γραφείου dream girls...Αμέσως μόλις την είδα στο φόρουμ και στη σελίδα του γραφείου μου κίνησε την περιέργεια για ραντεβουδάκι...
Έτσι λοιπόν μίας και κάνει και incall κανόνισα αμέσως συνάντηση...

Επικοινωνία εύκολη και άψογη με το γραφείο μία ώρα πριν.Έφτασα στη περιοχή όπου μένει αυτές τις μέρες το κορίτσι μας και ανέβηκα για να την συναντήσω.Με υποδέχτηκε τυλιγμένη με μία πετσέτα.Αμέσως δώσαμε το πρώτο μας φιλί στην είσοδο....Όμορφη κοπέλα με ωραία χαρακτηριστικά.Μακρύ καστανόξανθο μαλλί πιασμένο πάνω,απαλή λευκή επιδερμίδα,ωραίες αναλογίες σώματος με όμορφο κώλο και μεγάλα φυσικά στήθη!Σπάνια έχω δει τόσο ωραίο φυσικό στήθος...Αγγίζει το πέντε σε νούμερο,χαχαχα
Εκεί για να είμαι ειλικρινής επικεντρώθηκε όλο μας το ραντεβού....Απ'όταν δώσαμε το πρώτο,πεταχτό φιλί στην είσοδο και με ακούμπησε ελαφρά με το στήθος της,λέω εδώ είμαστε....

Αφαίρεσε την πετσέτα και έμεινε γυμνή,μου έδωσε εμένα μία και κατευθύνθηκα όπως όπως στο μπάνιο για να φρεσκαριστώ...Μόλις βγήκα ξεκινήσαμε τα πρώτα τριψίματα...Φιλιά στην αρχή πεταχτά που εν συνεχεία μετατράπηκαν σε γλωσσόφιλα...Της αφαίρεσα την πετσέτα και αφού την φίλησα στο λαιμό κατευθύνθηκα στα στήθη της...Αρκετή έπαιξα και πιπίλισα τις ρώγες της...Ενώ με το χέρι μου έπαιζα με την ευαίσθητη περιοχή της...Ανέλαβε και εκείνη "δράση" και κατέβηκε πιο κάτω για έναρξη του στοματικού!Πολύ καλό στοματικό με ωραία τεχνική,καθόλου χρήση χεριού και διακοπές με περάσματα από τα στήθη της...Πραγματικά αυτό το "κοκτέιλ" ισπανικού-στοματικού με είχε φτάσει στο όριο...Λίγο ήθελα και θα τελείωνα εκεί...

Μικρή διακοπή για γλωσσόφιλα και πάλι και πέρασμα του προφυλακτικού.Έναρξη στο σεξ με την Lera στα τέσσερα να στήνεται άψογα.Αλλαγή για ιεραποστολικό όπου με πολύ καλή συμμετοχή από μέρους της με γλωσσόφιλα,αληθοφανείς αναστεναγμούς ευχαρίστησης το τέλος ένιωθα να πλησιάζει...Έτσι λοιπόν αφαίρεσα το προφυλακτικό και με λίγο ακόμη ισπανικό "ψέκασα" τα στήθη της καθώς όπως ανέφερα ήταν το σήμα κατατεθέν απ'την αρχή του ραντεβού μας....!

Χωρίς ίχνος βιασύνης η Lera πήγε να φρεσκαριστεί στο μπάνιο.Μόλις βγήκε συζητήσαμε λίγο για τις γιορτές που έρχονται,έκανα και εγώ ένα νοτυζάκι,ντύθηκα και με τη συνοδεία της μέχρι της εξώπορτα ανανεώσαμε το ρεντεβού μας για το μέλλον...!

Συμπερασματικά η Lera είναι απ΄τις συναντήσεις που θα θυμάμαι καθώς διαθέτει ωραίο σέρβις αλλά και πλούσιο στήθος.Ίσως το βασικό κριτήριο για να την συναντήσω ξανά θα είναι οι απίστευτες φυσικές βυζάρες της...!Πιστεύω πως κάποιος που του αρέσουν οι γυναίκες με πλούσιο στήθος αξίζει να την επισκεφτεί,δύσκολα θα φύγει δυσαρεστημένος.
Α να σημειώσω πως ξέχασα να αναφέρω πιο πάνω πως μιλάει αρκετά καλά αγγλικά και η συζήτηση είναι εύκολη μαζί της.

Αυτά για την γνωριμία μου και συνάντηση μου με την Lera,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, LITHOS 77 και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού