Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 122 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Ουανα ως μια άλλη Ροζα που γαμησα εχτες στο Ιας 44 είναι μια κορασιδα που ειχε εξαφανιστεί από τα μπουρδελα τα 4 τελευταια χρονια σχεδόν.Την ειδα τυχαια σε ένα καφε της περιοχης ενώ επινα το τσαϊ μου με μια άλλη κορασιδα της δουλειας.
Την αναγνωρισα αμεσως μιας και εχω ξαναπερασει πιο παλια μαζι της και μου ξαναδημιουργηθηκε η αναγκη να κανω σεξ μαζι της.
Εχτες την ειδα στον οροφο Ιασ 20β ενω σημερα το απογευμα εκδιδοταν με μια αλλη κορασιδα στο Ιασ 20α το Κορινοσπιτο.
Οπως και η Ροζα λοιπον ετσι και αυτη εχει αδυνατισει παρα πολύ,το βυζι της εχει μικρυνει και η μουρη της εχει ασχημηνει.
Θυμαμαι που ειχε μεγαλες 3αρες βυζαρες και βουταγα τα μουτρα μου μεσα και πνιγομουν,τωρα εγιναν 1,5αρια θυμαμαι που ειχε μια υπεροχη κωλαρα που την εβαζα στα τεσσερα και την εσπαγα,τωρα ειναι πετσι και κοκκαλο καμμια σχεση με το παρελθον..
Περασα δωματιο για το παλμαρε ετσι για να θυμηθω τα παλια μαζι της τα οποια δεν αλλαξαν.
Η συμπεριφορα της ηταν πανω κατω η ιδια, ξινη και ψυχρη.
Η Ουανα αγελαστη στο σαλονι αγελαστη ηρθε και στο δωματιο, φορουσε γυαλια τα οποια δεν εβγαλε στο γαμησι όπως και ωραιες
μαυρες ψηλες καλτσοδέτες λιγο πανω από το γονατο.Εχει κανει σολαριουμ και είναι σαν πακιστανη στο χρωμα, την θυμαμαι
ασπρουλιαρα και μου αρεσε περισσοτερο ως ασπρη, τωρα τοσο αδυνατη που εχει γινει τοσο ξινη φατσα που εχει βαλε και αυτό
το πακιστανοχρωμα και φαινεται σα ξερακιανη.Μου θυμησε καρκινοπαθή σε τελευταιο σταδιο, συγνωμη για την παρομοιωση ηταν ότι καταλληλοτερο εβρισκα για χαρακτηρισμο.
Μπηκε στο δωματιο εκατσε στο πλαι μου εβαλε καποτα σε ετοιμο πεος και αρχισε μια καλουλα πιπα βαθια και αργη χωρις χερι.
Μετα απο 1 λεπτο με ρωτησε πως θελω και της ειπα να ανεβει απο πανω.Η σταση της απο πανω μου με τα γονατα της στο στρωμα και τα πελματα της αναμεσα στα ποδια μου της εδιναν μια καλη θεση για να κινειτε σαν ελατηριο πανω κατω στο καυλι μου.
Κοιταζοταν στον καθρεφτη οσο γαμιωταν οπως και εγω κοιτουσα μια ψηλεγκο με μακρια ποδια να με "γαμαει" οπως λενε οι κορασιδες
οταν κανουν αυτη τη σταση μιας και θεωρουν οτι αφου ο πουτσος μενει σταθερος και το μουνι κουνιεται τοτε μας γαμανε με το μουνι τους,σωστο το σκεπτικο τους απο μια μερια, ειναι η ιδια λογικη οπως με το αν σε ενα πηγαδι μενει σταθερος ο κουβας και ανεβαινοκατεβαινει το πηγαδι.Περασαν 3-4 λεπτα σε αυτη τη σταση και η κορασιδα μου ζητησε να αλλαξουμε,την εβαλα στα τεσσερα
οπου στηθηκε ικανοποιητικα και αρχισα να την σφυροκοπω, αντεχει τα βαθια μπασίματα ενώ είναι και ωραια η εικονα
με τα μουνοχειλα της να τεντώνονται και να απλωνονται πανω στον πουτσο. Ηθελα οπωσδήποτε να με δω στον καθρεφτη να είμαι χωμένος αναμεσα στα αδυνατα μακρια ποδια της οποτε της ζητησα να αλλαξουμε σταση και να γυρισουμε κανονικα.
Εκει ακουστηκε ένα " τσ " από την κορασιδα που μαλλον εχει συνηθισει να την χυνουν στο αψε σβησε τα πακιστανια.
Τεσπα δε χαμπαριασα της ανοιξα τα ποδια και μπηκα μεσα φουριόζος, προσπαθησα να την παρω αγκαλια αλλα το απεφυγε,
όπως και φιλια σε λαιμο. Την γαμησα με τα χερια μου τεντωμένα στο στρωμα,φαινομουν σα να επαιρνα καμψεις από τη μεση και κατω.
Βεβαια ετσι ηταν πιο κουραστικο για εμενα οποτε την καθυστερησα και περισσοτερο να την χυσω.
Ντυθηκε και εφυγε.

Συμπερασματικα οποιος ηξερε την Ουαννα πριν απο χρονια δε θα δει την ιδια σιγουρα, εχει αλλαξει πολυ προς το χειροτερο.
Στο γαμησι υπηρεσιες μια απο τα ιδια,ξινιλα-ψυχρα-βαρεμαρα.
Ωστοσο καθεται να γαμηθει.Εαν μπορειτε να χωνεψετε την ψυχρη ξυλινη συμπεριφορα της να περασετε δωματιο.
Εγω δεν ξαναπερναω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 20, 2017
Όνομα κοπέλας
Ουάνα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
59.926
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού