Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 564687
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βράδυ Σαββάτου και η αγάπη μου για γυναικεία σάρκα με έφερε στο Ισμήνης όπου εργαζόταν η Μιχαέλα, η Αλίσα και η Κατερίνα. Επιλογή της Μιχαέλας μιας και την είχα ξαναδεί και πολύ μου άρεσε. Πληρωμή για φουλ και ανέβασμα στον πάνω όροφο με τα πολυτελή δωμάτια. Η Μιχαέλα είναι αδύνατη ξανθιά κοπέλα από Ρουμανία, με πρόσωπο απλά ok, και πολύ ωραίο σώμα με μικρό στήθος και ρώγα κάγκελο και ωραία πόδια και κώλο.Στον αγώνα αποδείχτηκε σούπερ, με ωραία προκαταρκτικά, με πεταχτά φιλάκια, με διάθεση για κουβέντα και χάδια. Πίπα πολύ καλή και με πέρασμα και από τα μπαλάκια ενώ ακολουθούσε και στις κινήσεις που της έδειχνα. Σπατουλάρισα για λίγο και το μουνάκι της που ήταν εντελώς άτριχο και με ωραίο άρωμα και πέρασμα περικαυλίδας και ξεκίνημα με εκείνη από πάνω να κινείται με ωραίο ρυθμό και πάθος. Μετά από λίγο εκείνη από κάτω κλασσικά ιεραποστολικά με κορύφωση της συμμετοχής της χωρίς να σε ξενερω΄νει και μετά από λίγο με βρήκε το τέλος θαυμάζοντας στα 4 το κωλαράκι της ενώ εκείνη συνέχισε να κινείται προς το μέρος μου μέχρι να με στραγγίξει. Είναι μια πολύ καλή επιλογή, χωρίς μα και μου, ευχάριστη στον αγώνα και φεύγεις γεμάτος από την κρεβατοκάμαρα. Καλά γαμήσια παίδες

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 17, 2017
Όνομα κοπέλας
Μιχαέλα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
332
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Manager69, Studio Deluxe, makhswrx και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού