Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 201 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το Μεταξουργειο ειναι απο τα λιγα μερη στον πλανητη Γη που ο χωροχρονος εχει παγωσει μια και για παντα.
Ειναι παντα ΧριστουγενναΝαι!
Δεν παει να ειναι Ιουλιος με 45 βαθμους.Τα χριστουγεννιατικα στολιδια ειναι παντα εκειΘυμός,σε καθε σαλονι που σεβεται τον εαυτο του.Λαμπακια αναβοσβηνουν χειμωνα-καλοκαιρι,γιρλαντες κρεμονται απο καθε απιθανο σημειοMoney Mouth
Οποτε διαφορα δεν προκειται να δεις αν κατεβεις τα ΄'πραγματικα' Χριστουγεννα.Αντε καμια πουτανα ντυμενη Αη-Βασιλης,χωρις να φερει δωρα βεβαια,αντε καποια να κερασει καναν κωλο στο δεκαρικο αντι για απλο μουνι που πλασαρουν οι περισσοτερεςΘυμός

Βεβαια ολη αυτη η μονιμη χριστουγεννιατικη ατμοσφαιρα μαλλον ειναι πιο αγνη απο την πουστια της'συμπαθης'Θυμόςταξης των εμπορων να στολιζουν τα μαγαζια τους στο κεντρο της Αθηνας απο Σεπτεμβρη με καυσωνα για να μας βαλουν σε γιορτινη ατμοσφαιραΓαμήσουΕδω λειπει δυστυχως το εικονιδιο του εμετουΚαπέλο

Τσαρκαρωντας λοιπον βραδακυ στο γιορτινο Μεταξι και ενω ειχα απλωθει φαρδια-πλατια στην πολυθρονα στο σαλονι του Ιασωνος 31 δεξια περιμενοντας μην βγει τιποτα καλο για να γαμησω βρεθηκα σε θεση αμηχανιας απο τη μια -ανθρωποφαγιας απο την αλληMoney Mouth

Βγαινει λοιπον η τσατσα να προλογισει..
-σημερα εχω 3 κοπελες,η μια στο δωματιο,τωρα ερχεται η αλλη..
Βγαινει λοιπον μια χοντρουλα νεαρη,με βυζαρες,οχι κατι ιδιαιτερο,χαιρετα.
Ειναι ομως πανω σε 18ποντα τακουνιαMoney Mouthδεν μπορει να τα περπατησειMoney Mouthτην φορανε,δεν τα φορα.
Σκονταφτει και πεφτει πανω στην τσατσα με δυναμηMoney Mouth
Στραβωνει αγρια η λεκανατζουΘυμόςλες και η αλλη το εκανε επιτηδες.
Της ζηταει τα ρεστα.
Η μικρη κολλαει τα μουτρα της προς στιγμην στην μαπα της γριαςΝαι!
Η ατμοσφαιρα ηλεκτριζεται επικινδυνα.
Αρχιζουν να βριζονται στα ΑλβανικαΚεφάλι σε τοίχο!
Πεστε τα στα Ελληνικα ρε ψωλες να καταλαβαινουμε και μειςΚαπέλο
Η τσατσα υποχωρει προς στιγμην,και φευγει στην κουζινα,περιμενοντας την μεσα για τα περαιτερω.
Η χοντρουλα βρισκει καταφυγιο για αρκετη ωρα στα γονατα συμπατριωτη της.Μετα ομως;

Αφου δεν ειδα live λοιπον μαλλιοτραβηγμα τσατσας-ταναςπου,φευγω για να ικανοποιησω τουλαχιστον τα βιολογικα μου ενστικταΕμμμμ

Η Καρινα στο Ιασωνος 19,πανω,ειναι μια γυφτΑλβανη,γυρω στα 30 την κανω,κοντη,βαμμενο καστανοξανθο μαλλι,μετρια φατσα αλλα χαμογελαστη και προσχαρη που της δινει ποντους.εχει καλο βυζι,ραγαδες και σημαδια στην κοιλια.το δυνατο σημειο της ειναι ο πολυ σφιχτος και γυμνασμενος κωλος της.δεν την λες χοντρη,ουτε αδυνατη,δεμενη μαλλον.

-θα περασεις;με θυμηθηκε η τσατσα
-απο οτι φαινεται.στειλε την σε 5
-οκ,η κοπελα δεν βιαζεται
και αυτο ειναι αληθεια,μπηκε μεσα μετα απο κανα 5λεπτο,χωρις βιασυνες,με καλη διαθεση και καθολου αρωμα φολας.
Το δωματιο ειναι σχετικα μοντερνο,μικρο αλλα αρκετα καθαρο,με tv που δεν δουλευει,και καθρεπτη ακριβως κολλητα και παραλληλα με το κρεβατι που κανει καλη δουλεια.

-απο που εισαι Καρινα;
-απο Αλβανια
-ποσο καιρο δουλευεις;
-3 χρονιαΕμμμμελεγχεται η ακριβεια της πληροφοριας αυτης
-να βαλω την πουτσα σου στα βυζια μου;ρωτησε προθυμα χωρις να της το ζητησω
-'βαλε την'Ναι!
αρχισε μια πολυ καλη Ισπανικη ενω ειχε βγαλει ηδη την μαυροπρασινη στριγκαρα.
καθως μου μαλακιζε την ψωλη με τις βυζουμπες της της επιασα τα μαλλια αναγνωριστικα.καμια αρνητικη αντιδραση.
Μολις μου τον πετρωσε για τα καλα της ειπα να μου παρει τσικιμπουΝαι!.

Εβαλε καποτα και κατευθειαν αρχισε μια λυσσασμενη πιπα.στην αρχη εβαλε λιγο χερι αλλα της το απομακρυνα αμεσαΓερο-μύστης.το εβαλε στα αρχιδια και τα επαιζεΝαι!
επιασα το κεφαλι της με τα δυο χερια και το ανεβοκατεβαζα στο καυλι μου με απωτερο στοχο το λαρρυγι της βεβαιαΝαι!
δεν το βρηκαΚεφάλι σε τοίχο!παρα της φιλοτιμες της προσπαθειες αλλα ευχαριστηθηκα τσιμπουκιΚαπέλο
-κατσε ρε Καρινα να γαμησω και λιγο
-πως θες;
-ξαπλωσε
εβαλε λιγο τζελ και πηρε θεση.
τον καρφωσα με χαρακτηριστικη ανεση στο πατο του δουλεμενου της μουνιου.
επαιζε με το στηθος μου ενω δεν εκανε καμια προσπαθεια να με κλειδωσειΚαπέλο
-να βαλω λιγο τζελ ακομη;φοβαμαι μην σπασει
-οκ,κανενα προβλημα,γυρνα και στα 4
στηθηκε πολυ καλα.τον φυτεψα ξανα μουνοτρυπιδι.ολα τα φραγκα ειναι η κωλαρα της.πού σφιχτη και γυμνασμενη.σηκωνει πολλα χαστουκια.εφαγε και μερικα αδιαμαρτυρητα.την καθηλωσα εντελως με την μαπα κατω και απο τον καθρεπτη εβλεπα την τσαπου να μπαινοβγαινει ρυθμικα στην μουνα τηςΝαι!
το μονο αρνητικο οτι δεν μπορεσα να διακρινω ξεκαθαραΚεφάλι σε τοίχο! κωλοτρυπιδι,λογω της εντονης σκουροτητας της ολης περιοχηςMoney Mouth
Εντελως δεκτικη σε ολα.με την ιδια υπομονη δεχτηκε και το φορτιο απο χυσια που εκτοξευτηκαν σαν πιδακας στην μητρα τηςΝαι!
Ξεστραγγιξα με την ανεση μου και τραβηχτηκα.
Ανταλλαξαμε μερικες κουβεντες και αποχωρησε. ευγενικα και ανετα οπως ειχε ερθει.

Εγω προσωπικα περασα πολυ καλα.Δεν ειναι καμια μουναρα,πιο πολυ καυλωτικη θα την ελεγα,αλλα απο υπηρεσιες εγω πηρα πολυ καλες.
Θα την ξαναεπαιρνα αν δεν εβρισκα να δοκιμασω κατι αλλο και ηθελα ενα καλο ξεφορτωμα.

Κατηφοριζοντας μια μπαντα απο αντρες και γυναικες εψαλλε εξω απο τα 44αρια της Ιασωνος κατι χριστουγεννιατικες μελωδιες.Μαλλον για να ξορκισουν το 'κακο' σκορπιζοντας το πνευμα των γιορτων.
Μαλλον δεν ηξεραν οτι μεσα στα μπουρδελα εχουν Χριστουγεννα ολο τον χρονο..

ΚαπέλοMoney MouthMoney MouthMoney Mouth

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 18, 2017
Όνομα κοπέλας
Καρίνα
Υπηρεσίες
ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
26 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
22.054
Πόντοι:
24.596
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, @.Dod0s, 968 και 43 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Δεκεμβρίου, 2017
Για αλλή μια φοραΠροσκύνημα
21 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τυπε jimy.m.ΚαπέλοΝαι!Ναι!Ναι!Καπέλο
21 Δεκεμβρίου, 2017
εμπνευσμένες κριτικές Ματάκι
21 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ευχαριστω τυπε stakamanΚαπέλοΝαι!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4