Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 155 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Είχα κατέβει τσάρκα φυλής, και αφού έκανα μια γύρα περασα και από Φυλής 69 ισόγειο.
Εκεί είδα ένα ωραίο μωρό, ψιλό, λεπτό, μελαχρινό με φουλ πρόγραμμα, ακαποτο και πρωκτικο δηλαδή! Την συγκεκριμένη την είχα μπανισει πολλές φορές, και στο φ69 όροφος, και με είχε προβληματησει το γεγονός ότι, τόσο ωραία κοπέλα, με φοουλ πρόγραμμα, είχε πάντα ελεύθερα δωμάτια, και καμιά κριτική
! Απόψε είπα να το ρισκάρω! Και εκεί την πάτησα! Έχασα 20ρικο,χρονο και διάθεση! Η Μαρία ήρθε στο δωμάτιο, κατέβασε το βρακι της, με την αλοιφή στα χέρια, και συνέχισε να φοράει το σουτιέν της! Της είπα έλα μωρό μου να σου χαϊδέψω λίγο τα βυζάκια σου, και μου όχι χαιδεμα στα βυζαντινή απόψε μωρό μου με ξινισμένη φάτσα (εγώ 20 χρόνια στη φυλής ποτέ δεν πηδηξα κοπέλα με σουτιέν?)
Εν συνεχεία πάει να μου περάσει καποτα χωρίς να ρωτήσει! Της λέω όπα, θέλω ελεύθερο, ακαποτο, σιγά μου απαντάει με τρόμαξες! Και τότε ξεκινάει η πιπα αγγαρεία ενός λεπτού με το ρολόι, 60 δευτερόλεπτα! Εννοείται ότι ίσια που μισοκαβλωσα, φάτσα αγγαρείας στην πιπα, κλασικής ξεπετατζους, εννοείται ότι έκλεισε και πόδια για να μην χαϊδέψω Μουνι, και κωλο,! Πάνω στο λεπτό σταμάτησε την πιπα και με προστάζει έλα να κάνουμε σεξ, ακαβλωτος! Ηηηηηη απαράδεκτηηηηηη! Προσπάθησα στα 4 να τον βάλω μπας και καβλωσω αλλά ήμουν τόσο σπασμένος, και τζάμπα ο κόπος! Εβγαλα την καποτα και ξαπλωσα και της είπα να μου την παίξει με το χέρι, τρομάρα μου! Τι το ήθελα? Ήρθε τον έπιασε στο χέρι της και τον έπαιξε 1 λεπτό λες και έπαιζε το σεικερ του φραπέ! Μου τον έπαιξε 1 λεπτό με ύφος αγγαρείας, και μετά μου είπε μωρό, τέλειωσε ο χρόνος σου! Σημειωτέον ότιδεν έκατσα ούτε δεκάλεπτο! Αυτή είναι η Μαρία η μελαχρινή, με το κατσαρο μαλλί, λεπτή με φουλ πρόγραμμα! Υπάρχει ο αγραφος νόμος, μακριά από άδεια δωμάτια και κοπέλες χωρίς κριτικές! Εγώ την έφαγα την φόλα, ελπίζω να μην την φάει και άλλος!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
Μέλος
Εγγραφή:
16 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
106
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimackos, targetass, Gingos και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Δεκεμβρίου, 2017
Γνωστή ξεπετατζού και άθλια στη συμπεριφορά της. Έχει αναφερθεί αυτό αρκετές φορές στην ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα.
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 160222
23 Δεκεμβρίου, 2017
Συμφωνώ άθλια. Φιλος μου μου είπε ότι την γαμουσε και στα 2 λεπτα είπε τέλος χρόνου, ντύθηκε και εφυγε!
14 Ιανουαρίου, 2018
Επιβεβαιώνω τα πάντα των προλαλήσαντων για την Μαρία την μελαζροινή του εν λόγω οίκου! Η γκόμενα είναι ωραίο μουνάκι, φοράει ένα πολύ ωραίο χαμόγελο στο σαλονάρισμα, αλλά στα ενδότερα είναι ΜΠΑΖΟ!!! Κι είναι κρίμα γιατί αυτό το σπιτάκι είναι ιστορικό... έχει περάσει από εκεί η μία και μοναδική, τρομερή και φοβερή, το Χριστινάκι από το Καζακστάν! Ίσως η καλύτερη ever στην Φυλής και περιχώρων! Όσοι είχαν πάει μαζί της νομίζω με καταλαβαίνουν απόλυτα!
Εν κατακλείδι: όσο ΤΡΟΜΕΡΗ φάση ήταν με το Χριστινάκι, τόσο ΣΚΑΤΑ είναι με το Μαράκι! Έχω μπει μία φορά μέσα (την πάτησα κι εγώ), πίπα όχι ακάποτη αλλά δεν έκανα θέμα, κώλο δεν έδωσε (έκανα θέμα αλλά άρχισε να μου λέει "τον έχεις ΤΕΡΑΣΤΙΟ" και κάτι τέτοιες παπαριές - ΔΕΝ τον έχω τεράστιο!) και το γαμήσι πολύ ξενέρωτο. Για τελείωμα την έβαλα να μου τον παίξει, με το που άρχισα να χύνω, τον άφησε από το χέρι της και σηκώθηκε να ντυθεί να φύγει!
ΜΑΥΡΟ ΔΑΓΚΩΤΟ παιχταράδες μου, ενημερώστε όλο τον κόσμο!
Μ
Μπαρμπαπήδουλας
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3