Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 92 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Αννα είναι μια μιλφαρα 39 ετων από Ρωσσια,το κορμι της είναι γενικα καλο για την ηλικια της ωστόσο
εχει λιγη ζαρωμενη κοιλιτσα και χαλαρο κωλαρακι με τα κωλομαγουλακια να μην είναι και πολύ στητα.
Εχει ξανθα μαλλια μεχρι τους ωμους και το προσωπο της αν και στο σαλονι φαινεται γλυκο στο δωματιο
με το φως το βλεπεις λιγο πιο τραχυ.Αυτο που χαλασε λιγο πανω της ηταν η βαρια φωνη της και ενα μεγαλο
μαυρο σημαδι κατω απο το δεξι βυζι.
Εισοδος της Αννας στο δωματιο οπου με καλοσωρισε με ενα βαθυ γλωσσοφιλο, φιλαει ωραια και δεν κανει
εκπτωσεις σε αυτο.Μου ζητησε να ξαπλωσω ανεβηκε απο πανω μου και αρχισαμε ξανα τα γλωσσοφιλα και τα χαϊδεματα
για κανα δυο λεπτα,επειτα κατεβηκε προς τα κατω και εβαλε το καυλωμενο πεος μου αναμεσα στα βυζια της
οπου εκανε μια ωραια αισθησιακη βυζομαλακια,το στηθος δυαρι χαλαρο με ωραιες ρωγες,κατευθυνθηκε προς το πεος μου και αρχισε μια ωραια ασκουφωτη πιπα.
Στα θετικα της πιπας οτι ηταν βαθια και αρκετα υγρη,με αργες κινησεις, εγλειφε με λεπτομερεια το πουτσοκεφαλο
και τον κορμο ενω περασε χωρις να της πω εγω απο μπαλες οπου της γλειφει ηδονιστικα και τις βαζει μεσα στο στομα της
ρουφωντας τες, επισης μια λεπτομερεια που πρεπει να αναφερω οτι πριν μου αρχισει την πιπα μου ειπε ''εσυ με σταματας''
οποτε εσεις εχετε την επιλογη για το ποσο θα κρατησει αυτη η ωραια πιπα της.
Αν και δεχεται γλειψιμο στο μουνι δεν της το εγλειψα, προτιμω να γλειφω πιπινομουνακια.
Την σταματησα γιατι ο χρονος στενευε και της ειπα να ανεβει απο πανω μου οπου καθετε με ανεση πανω στο πεος,
δεν ανεβοκατεβαινε αλλα τον ειχε ολο μεσα της και εκανε κυκλικες και μπρος πισω κινησεις με το κορμι της.
Πολυ καλη και ασθησιακη η τεχνικη της σε σχεση με το κοπανημα πανω κατω που κανουν οι υπολοιπες,το μουνακι της
μερικες μερες αξυριστο γρατσουνουσε την ξυρισμενη κατω περιοχη μου προσφεροντας απλετη ηδονη.Το μουνι της ειχε γινει αρκετα
υγρο ενω ηταν και σχετικα χαλαρο.Γυρισα την Αννα στο πλαϊ στο δεξι πλευρο της εκατσα απο πισω της και αρχισα να την γαμω
βαθια σε αυτη τη σταση, η Αννα με βοηθουσε με κινησεις του κορμιου της για να μπαινει ανετα μεσα της.Την εχυσα σε αυτη τη σταση.


Συμπερασματικα η Αννα ειναι μια γυναικα με λιγο πανω απο το μεσο ορο της περιοχης σε εμφανιση.
Η συμμετοχη της ειναι πολυ ικανοποιητικη και σε βοηθαει να της γαμησεις οπως θες.
Ο χωρος πολυ καθαρος στουντιακος θα ελεγα.Το μονο αρνητικο στη σημερινη συνευρεση μου με την Αννα ηταν η φωνη της
υπηρεσιας κοντα στο τελος της συνευρεσης που ομως θα χαρακτηρισω απλα ως ενημερωτικη για το χρονο που εχει ακομα μιας και η ιδια η Αννα δεν πτοηθηκε ουτε εδειξε σημαδια βιασυνης.

Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 17, 2019
Όνομα κοπέλας
Άννα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
58.930
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού