Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 270 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Νωρίς πρωί έρχομαι από Βικτώρια και ψάχνω να βρω κάτι της προκοπής αλλά τα πιο πολλά μαγαζιά είναι κλειστά.
Προχωράω λοιπόν φτάνω και μπαίνω κάτω στο 71.

Εμφανίζεται η Μαίρη.
Εντυπωσιακή για τα γούστα μου μελαχρινή και με κορμάρα.
Δίνω το 20άρικο και περνάω δωμάτιο.
Μετά από λίγο,έρχεται κι αυτή.

Λίγη κουβέντα,βγάζει σουτιέν και αρχίζει να χαιδεύει με τα χέρια της και να με τρίβει ωραία με το στήθος της.
Χουφτώνω εγώ,βάζει κι αυτή καλά το σώμα της και μου το "πασάρει",προχωράει και με χαϊδεύει στα χαμηλά μου με το χέρι της.

Δεν ήθελε και πολύ να γίνει η ανόρθωση κι έτσι όπως συνεχίζε να με χαϊδεύει,μου περνάει το προφυλακτικό.
Ερχεται δίπλα μου και βάζει ωραία το σώμα της για να μπορώ να πιάνω.
Αρχίζει μια πίπα καλή,θα την ήθελα πιο βαθιά αλλά τουλάχιστον κάνει καλό παιχνίδισμα και με το στόμα αλλά και με τα μάτια της.
Συνεχίζει μάλλον θέλοντας να με τελειώσει έτσι.

Την τραβάω λίγο άγαρμπα,την σηκώνω και σαν να καταλαβαίνει κάθεται από μόνη της στα τέσσερα.Κάπως μηχανική η αντίδρασή της αλλά τέλος πάντων.
Άψογο στήσιμο και η θέα της μπροστά μου όλα τα λεφτά.
Αρχίζω σιγά στην αρχή και μετά όλο και πιο έντονα.
Δεν δυσανασχετεί και κάνει σωστές κινήσεις με το σώμα της για να τον πάρει πιο βαθιά.
Γυρνάει το πρόσωπό της και με παιχνιδίζει μία κοιτάζοντάς με μέσα απ'τον καθρέφτη μία κατευθείαν στα μάτια κάνοντας καυλωτικούς μορφασμούς.
Μετά από λίγο αδειάζω,δεν τραβιέται αλλά ίσα ίσα στέκεται μέχρι να στραγγίξω και τέλος.

Έστω και σε απλές υπηρεσίες,η Μαίρη είναι μία απ'τις πιο εμφανίσημες περιπτώσεις για να περάσει κάποιος καλά.
Όσοι ψάχνουν για εξτρήμ καταστάσεις,με έξαλλα πράγματα ας προσπεράσουν και ας συμβιβαστούν με περιπτώσεις που από εμφάνιση δεν βλέπονται.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 17, 2017
Όνομα κοπέλας
Μαίρη
M2
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, ΚΙΡΚΕΓΚΩΡ, Bonecrusher και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού