Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 229 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Παροτι μεχρι τωρα δεν ειχα επισκεφθει οικο ανοχης ειτε λογω σιχαμαρας ειτε λογω του οτι δεν το ειχα χρειασθει γιατι εχω επιλογες για σεξ στη ζωη μου, ειχα φαει ενα τρελλο σκαλωμα να επισκεφθω εναν..με τα πολλα το ματι μου επεσε στις κριτικες της Σονιας και ειχα φαγωθει να παω! Ετσι αποφασισα χθες απογευματακι να σκασω φιλης με μηχανη (γι αυτο και η βαθμολογια για το παρκαρισμα) αρχικα παθαινοντας ενα σοκ βλεπονας κοσμο να περιφερεται απτον εναν οικο στον αλλον..εχει αρχισει να με πιανει τρεμουλο απτο αγχος του τι θα συναντησω κι αν οντως αξιζει να κανω κατι τετοιο.. Με τα πολλα μπαινω στο εν λογω καταστημα οπου εμφανιζεται ο τσατσος σαν αλλος Αδωνις Γεωργιαδης οποιος ειχε μια ακαταπαυστη ροη λογου παροτρυνοντας με οτι ειναι εδω η Σονια και να μπω αμεσως! Του λεω μισο αδερφε να την δω! Ηταν στο κουζινακι οπου αραζε με το κινητο της και δεν εκανε καν τον κοπο να σηκωθει. Του ζηταω να σηκωθει γιατι απο μπροστα διεκρινα μονο τα καλλιγραμμα ποδια της και το συμπαθητικο προσωπο! ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΖΕΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΖΑΛΙΣΤΗΚΑ. Παιδες η κοπελα εχει απαιχτο κωλο και τρομερο δερμα. Με τα πολλα μπαινει μεσα αφου πληρωνω πρωτα στο τσατσο και μου εκανε προφανες οτι αποφευγει τα φιλια κι αμεσως εκατσε και με ρωτησε για ακαπωτο τσιμπουκι η οχι.. παροτι σιχασιαρης κι οντας λιγο καυλωμενος της λεω παρτον ετσικι αρχιζει ενα πολυ ωραιο τσιμπουκακι με το μονο μειονεκτημα οτι χρησιμοποιει πολυ χερι. Σε καποια προσπαθεια μου να την κρατησω απτο κςφαλι εκανε μια σπασμωδικη κινηση σαν να μην ηθελε πολλες χειρονομιες (πως γαμας ακινητος δεν ξερω). Περναει καποτα κι ανεβαινω απο πανω της. Εδω να σημειωσω οτι ειτε στα 4 ειτε μπρουμυτα η κοπελα εχει τρομερη θεα και λογω ποδιων! Εκει που αρχιζα να δινω και πηγα να την κρατησω για να μπω ολοκληρος μ βγαζε τα χερια απο πανω της πραγμα που με ξενερωσε κι ετσι την γυρισα στα 4 οπου επαθα πλακα..εχει τρελλο πατο οπως προειπα. Βεβαια ετσι οπως αρχισα να δινω και να κραταω τον κωλο της παλι δυσανασχετισε σαν να την ποναω αλλα δεν εδωσα σημασια γιατι δεν θα τελειωνα ποτε. Μολις εχυσα τον εβγαλε απο μεσα της με τα χερια της και με ρωτησε απο που ειμαι κι οτι ειμαι ωραιο παιδι (κλασσικη ατακα φανταζομαι απο ιεροδπυλες). Εν συντομια προκειται για μια τρομερης εμφανισης κοπελας φανταζομαι μιας και δν εχω δει τι παιζει στους αλλους οικους αλλα πασχει στις υπηρεσιες καθως δν σ αφηνει να το απολαυσεις θεωρω! Ισως και να την ξαναδοκιμαζα χαριν στο υπεροχο κωλι της!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σόνια
Ψωλεκτωρ
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
1.976
Πόντοι:
496
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Επιρρεπής, professorx, Διαγόρας και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Δεκεμβρίου, 2017
..ειναι αλλη φαση το μπουρδελο..Προσκύνημαεγω αν πχ γαμουσα γκομενα κ μου σπρωχνε τα χερια κτλπ οσο ωραια κ να ταν θα με χαλαγε..στο μπου ομως κλειδωνει η εντολη
20 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι αδερφε δεν εχεις αδικο αλλα οπως εχω γραψει ηταν η πρωτη μου φορα και γενικα με ολες τις κοπελες ειχα τον τροπο κι αρπαζαν και τις σφαλιαρες τους και τις αγριαδες, εκει ξενερωσα κατα καποιο τροπο γιατι περιοριστηκα!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2