Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Με μαύρη καρδιά της βάζω 6 στο κορμί καθώς την αδικώ κατάφορα....αλλά δεν θέλω παρασύρω κανέναν φίλο και να απογοητευτεί όταν τη δεί γιατί θα περιγράψω μια από τις καλύτερες συναντήσεις με κοπέλα και ένα από τα καλύτερα γαμήσια της ζωής μου...Γλώσσα
Υπό μια έννοια οι φωτογραφίες δεν είναι ψεύτικες ούτε παραπλανητικές και πως να είναι άλλωστε αφού δεν δείχνουν και τίποτα από κορμί....Εστιάζουν και ορθώς βέβαια στο μεγαλύτερο ατού της κοπέλας, το πρόσωπό της.
Για να μη δημιουργώ λοιπόν λάθος εντυπώσεις να πάω κατευθείαν στα μόνα αρνητικά της εμφάνισης, το χαλαρό και πεσμένο στήθος και επίσης τη χαλαρή κοιλιά, σημάδι πρόσφατης γέννας....
Τέλος, αυτά ήταν τα μείον...Πάμε στα καλά.
Προσωπάρα που βλέπετε στις φωτό. Δεν μπορούσα να σταματήσω να την κοιτάζω, αφού με πέρασε για βλαμμένο και με κορόιδευε (με την καλή έννοια). Βλέμμα όλο νάζι και γεμάτα σαρκώδη χείλη μονίμως χαμογελαστά.
Καλά για τη μαλλούρα δε το συζητώ...μου δημιούργησε κόμπλεξ η ρουφιάνα, σχεδόν μέχρι τον κώλο, μου θύμησε εποχές που κοπανιόμουν στις συναυλίες και είχα μαλλί για να κοπανιέμαι....τώρα τί έμεινε; 5 λεπτά αεράκι στο μπαλκόνι και τα στέγνωσα...Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Στο υπόλοιπο κορμί υπέροχη, λίγο κοντούλα αλλά με καλές αναλογίες. Σε αντίθεση με την μπροστά πλευρά που έχει θέμα από πίσω είναι κόλαση...μιλάμε για εργαλείο όχι μαλακίες...Κατσικογάμης
Ουκρανή όπως προείπε και ο φίλος με καλούτσικα αγγλικά για να πεις 2 κουβέντες....Όχι ότι θα πεις και πολλά μαζί της αφού σε βάζει κάτω και σε αρχίζει στην περιποίηση με το στόμα.
Παρόλο που παίζει αρκετό χέρι, από τις καλύτερες πίπες που έχω βιώσει. Με σάλιο πάθος και ρυθμό. Είμαι δύσκολος ανατομικά αλλά η δεσποινίς τον εξαφάνισε και ανεβοκατέβαζε το κεφάλι της πάνω μου με τρελό ρυθμό και ένταση....
Δεν ξέρω αν είχε σκοπό να με τελειώσει με πίπα αλλά κατάφερα να κρατηθώ και την πιστόνιασα για αρκετή ώρα σε έντονο ρυθμό χωρίς κανένα πρόβλημα. Καβαλάει αρκετά καλά αλλά λόγω των θεμάτων που ανέφερα προσπαθεί να κρύψει τα αρνητικά με αποτέλεσμα να μην αφήνεται και πολύ ελεύθερη. Η καλύτερη στάση να την χαρείς είναι στα 4...εκεί η άτιμη ξέρει να στήνεται όπως πρέπει και σε βοηθάει να πιστονιάζεις ξεκούραστα για αρκετή ώρα. Τελείωμα και τις 2 φορές με μαεστρία στο κλαρίνο, αλλά εμένα δεν με ερωτεύτηκε μάλλον και τα έφτυσε, που θα πάει θα την πετύχω κάποια στιγμή την creme brulee...Ναι!Ναι!Ναι!
Για τους είρωνες του site, alpha males και δε συμμαζεύεται..ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία δεν ξέρω πόσες φορές τελείωσε αυτή. Στ'αρχίδια μου τί θα πείτε, εγώ ήμουν εκεί, ούτε μου το είπε αυτή για να με ανεβάσει ούτε κάτι άλλο....το νιώθεις τη στιγμή που σου ματώνει το λαιμό από το δάγκωμα, τη στιγμή που τη γλύφεις και το καταλαβαίνεις στη γεύση και στην αφή της κλειτορίδας...όταν τη βλέπεις να σε κοιτάζει στο τέλος και όταν σε αγκαλιάζει και σε φιλάει. Ναι ναι είμαι ναυάγιο και ψάχνω τον έρωτα ανάμεσα στα εργαζόμενα κορίτσια....ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
Τί περιγράφεις ρε μαλάκα Μαλλιά; Το πόσο καλά γαμάς;Μαλακία Περιγράφω μια γυναίκα που γουστάρει το sex και θα κάνει με τη διάθεση και τη συμπεριφορά της ότι χρειάζεται για να περάσεις καλά. Μια γυναίκα που ξέρει τί κάνει, όχι ένα μαλακισμένο κοριτσάκι που σε βλέπει ένα ακόμα βήμα προς το νέο iphone x....Το έχω πει αμέτρητες φορές, όταν περνάει καλά αυτή μου το βγάζει σε διάθεση και συμπεριφορά.
Και λες ρε μαλάκα, να πηγαίνουμε να τις γλυφομουνιάζουμε για περνάμε καλά; Κάντε ότι γουστάρετε. Εμείς πληρώνουμε, εμείς έχουμε προσδοκίες και απαιτήσεις και είναι το σωστό. Αλλά δεν παραγγέλνουμε φραπέ εδώ, δεν είναι ένας διακόπτης on/off να τον πατήσεις και να σου κάνει παππάδες στο κρεβάτι....
Πολύ το ζαχάρωσα πάλι το θέμα...Money MouthMoney MouthMoney Mouth
Αύριο έχω στο μάτι ένα πιπίνι για ξεμούνιασμα, δεν ξέρω με τί δυνάμεις θα το καταφέρω καθώς σήμερα η Leila με ρούφηξε στην κυριολεξία...συστήνεται ανεπιφύλακτα παρά τα λίγα αρνητικά που περιέγραψα.
Σίγουρα θα την ξαναέβλεπα αλλά υπάρχουν και οι καλοθελητές που θα της τα διαβάσουν και θα με περιμένει με κανα τσόκαρο στο χέρι....Money MouthMoney MouthMoney Mouth

ps. Για τον τίτλο που έβαλα πείτε ότι θέλετε....όταν έχω περάσει τόσο καλά καμμία φορά δεν ξέρω τί γράφω...

Καλά βόλια σε όλους, μπαοκ πρωταθλητής χειμώναΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! και τα μελομακάρονα με ρέγουλα....Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
181
Likes:
23.879
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LITHOS 77, ΜrKavlopoulos, Jimmy Jim και 49 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Δεκεμβρίου, 2017
το οτι ειναι φρεσκο το μωρο κ εχει ορεξη για γαμισακι.που το πας αυτο.μετα απο καμια δεκαρια πουτσες θα μας γινει καινουργια ελβιραΈρωταςΈρωτας
19 Δεκεμβρίου, 2017
συμφωνώ απολυτά στα ++++ το κωλαράκι στα 4
19 Δεκεμβρίου, 2017
μεχρι κι εγω σκεφτόμουν να ανεβω Σαλονίκη μόλις είδα την αγγελία της...
κάτι τέτοιες τις παντρεύεσαι...
19 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χόρχε το κορίτσι είναι 29 και μαμά...Άσε που δεν προσφέρει και κώλο...Λύπη
19 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@ολεσγιατοπουτσο Δεν το αποκλείω. Χαίρομαι που την πρόλαβα στην αρχή και το ευχαριστήθηκα....Κουλ
20 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κανονισε εσυ παλι να πας και μετα να εξαφανιστει το κοριτσι,οπως εγινε και με τα υπολοιπα που πηγες Θυμός
21 Δεκεμβρίου, 2017
Πάμε Maiden ????
Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!
21 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεν πειράζει... με σάλιο και υπομονή...
25 Δεκεμβρίου, 2017
πως θα παμε maiden? αφου τα εφαγες τα χρηματα αχαχαχαχαα. καλες γιορτες μανΝαι!Ναι!Ναι! up the irons!
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9