Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 131 10
Ξενοδοχεία 109067
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Χώρος (γενικά)
 
8.0
Καθαριότητα
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
7.0
Διακριτικότητα
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η επίσκεψη στο ξενοδοχείο έγινε στις 13/12 και διανυκτέρευσα για τέσσερις μέρες μέχρι το σάββατο. ήταν η πρώτη μου φορά στο εν λόγω ξενοδοχείο και έμεινα Ικανοποιημένος. το ξενοδοχείο εξωτερικά έβγαζε μια μοντέρνα σχεδιαστική νότα και εκ τον έσω υπάρχει ένα ευρήχωρο διώροφο καθιστικό με ανοιχτά χρώματα και επικρατεί με τη διακόσμηση του μια διακριτικότητα. Οι κοπέλες της υποδοχής ευγενικές και διακριτικές με εξυπηρέτησαν άμεσα. όταν άνοιξα την πόρτα του δωματίου με μιά μικρή παρατήρηση για το μπρελόκ του κλειδιού που ήταν ωραίο διάφανο στρόγγυλο με την ονομασία Lacoba αλλά καθόλου πρακτικό να το κουβαλάς, ευτυχώς που έχει 24η υποδοχή και το αφήνεις στην κοπέλα και φεύγεις. Το δωμάτιο λοιπόν ντυμένο στα κόκκινα με παχιά μοκέτα έχει διπλό, ίσως υπέρδιπλο κρεβάτι δεν το μέτρησα κιόλας!!! Χμμμ; παντως μια χαρά με βόλεψε εμένα και τις παρτενέρ μου!!Ναι! το παράθυρο ήταν σχετικά μικρό αλλά είπαμε έχει διακρητικότητα περιλαμβάνει και μια μεγάλη επίπεδη τηλεόραση με πολλά κανάλια τρία απο αυτά έπαιζε τσόντες.Γλώσσα Είχε μεγάλους καθρέπτες απο την μία πλευρά που άνετα έβλεπες την συνοδό σου σε στιγμή δράσης Ναι!Ναι!Ναι! !!! Στο δωμάτιο καθημερινά είχα σφραγγισμένες παντόφλές και πετσέτες και το μπάνιο πεντακάθαρο με ζεστό νερό με μόνο μείον να πεφτουν ανεξελεκτα τα νερά χωρίς κουρτίνα και να γίνεται μια μικρή πλυμήρα με το πατάκι!!! κατα τ'αλλα πέρασα υπέροχα, γέμισα της μπαταρίες μου με νέες εμπειρίες και αυτό είναι που μετρά!
Μέλος
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
57
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ninis1982

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού