Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 170 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Βραδινες καυλες με οδηγησαν στο Μεταξουργειο για να βρω κορασιδα για καταθεση
Οι ιδιες και οι ιδιες παντου,μετρημενες στα δαχτυλα τους ενος χεριου οι καλες παρουσιες.
Η ευκολη λυση ηταν να επισκεφτω την μοντελοαλυσιδα του μεταξιου δηλαδη τα 11αρια και τα 15αρια της Κολωνου
μιας και εκει ανανεωνονται πιο συχνα οι κορασιδες και εχει και καλες παρουσιες.
Πηγα στο κολ 15 δεξια για το ομορφο πιπινι Ντορινα αλλα δεν ηταν εκει,στη θεση της ηταν η Μισελ,εφυγα και
πηγα στο κολ 11 ισογειο και εκει ηταν η Λιντα, μια νεαρη κορασιδα με πονηρο σεξι προσωπο και ισιο μακρυ
σκουρο καστανο μαλλι,το βυζι της ηταν μικρο και στο δωματιο οταν εβγαλε το σουτιεν φανηκε οτι ηταν και
λιγο νερουλο,το κορμι της ηταν καλο αλλα δεν ανταποκρινοταν στο μοντελοειδες που εψαχνα καθως ειχε ελαχιστα
κοιλιτσα και ο κωλος της δεν ηταν και στο υψος που επρεπε.Στο δεξι της κωλομαγουλο ειχε και ενα τατουαζ
δεν προσεξα ακριβως τι ηταν. Απο την φατσα την εκανα για Μολδαβη η Ρουμανα
αλλα η ιδια μου ειπε οτι ειναι απο τη παγωμενη Μοσκα της αβυσσαλεας πουτανομανας Ρωσιας.
Ειπα να την δοκιμασω μιας και δεν την ειχα ξαναπαρει ουτε την ειχα ξαναδει,εδωσα το 15αρι και περασα.
Η κορασιδα ηρθε γρηγορα στο δωματιο,οτι ειχα προλαβει να γδυθω.Μου ζητησε να ξαπλωσω και η ιδια γδυθηκε εντελως.
Ανεβηκε απο πανω μου και αρχισε να με φιλαει στο λαιμο,αρχισε τα μουνοτριψιματα πανω στο γυμνο καυλι μου
και η λιμπιντο ανεβηκε ακομα πιο πολυ, πστευω οτι το μουνοτριψιμο πανω σε γυμνο καυλι πρεπει να γινει
στανταρ προκαταρκτικο καθως ειναι απιστευτη η αισθηση να νιωθεις τα ζεστα και υγρα μουνοχειλα της κορασιδας
να λιπαινουν το καυλι.Η κορασιδα αρχισε να κατεβαινει με φιλακια προς τα κατω και οταν εφτασε κοντα στο πεος
εσκισε την καποτα για να μου την φορεσει, αν και δεν ανακοινωνεται στο σαλονι ελευθερο στοματικο προτεινα στην
Λιντα αν θα ηθελε να μου τον γλυψει ασκουφωτα, η ιδια μου αρνηθηκε γιατι ειπε οτι αυτο το κανει μονο στο boyfriend !
Η σκουφωτή πιπα της καλη και βαθια χωρις χερι, την εχει εκπαιδευσει καλα ο boyfriend, απο μπαλες δεν περασε.
Της ζητησα να ανεβει απο πανω οπου με τις πατουσες στο στρωμα η Λιντα αρχισε τα βαθια μεχρι τερμα καθισματα
πανω στο καυλι,η εικονα με τα μουνοχειλα της να απλωνονται πανω στον πουτσο μου κατα το ανεβασμα ηταν καυλωτικη.
Την ειδα να κοπανιεται καλα και την ρωτησα αμα ποναει καθολου και μου ειπε οχι πολυ, καλο σημαδι αυτο γιατι
ειχα και ορεξη για γαμησι-βιασμο.Την εβαλα στα τεσσερα οπου την επιασα καλα και αρχισα το δυνατο γαμησι,η κορασιδα
γρηγορα αρχισε τα βογγητα και να γαντζωνετε απο το σεντονι αλλα δεν εκλεψε, εκατσε και τον εφαγε δυνατα.
Την γυρισα ανασκελα οπου τον τελευταιο καιρο αποφευγω το ιεραποστολικο και προτιμω την κορασιδα με το ενα ποδι
πανω στον ωμο μου και το αλλο οριζοντια ανοιχτο, δηλαδη τα ποδια της να σχηματιζουν μια ορθη γωνια και
με το σωμα της με ελαφρα κλιση πλαγιαστα.
Η σταση αυτη ειναι πιο καυλωτικη για εμενα, μπαινει υπο γωνια μεσα στο μουνι της κορασιδας με καλυτερη αισθηση
και μου δημιουργει και το συναισθημα μιας πιο προσωπικης επαφης με την κορασιδα,βεβαια την ειδα λιγο απορημενη οταν
την εβαλ α σε αυτη τη σταση οποτε την ρωτησα αν εχει προβλημα να γαμηθει ετσι αλλα μου απαντησε οτι καθεται οπως
θελει ο πελατης και δεν εχει προβλημα.Βεβαια θα αλλαξε γνωμη οταν εφαγε μερικες πουτσιες σε αυτη τη σταση καθως
την ειδα να γουρλωνει τα ματια και να σφιγγεται, δεν πτοηθηκα και συνεχισα να την γαμαω δυνατα με τα βογγητα
να γεμιζουν το δωματιο, δυνατοτητα να κλεψει σε αυτη τη σταση δυσκολη οποτε εκατσε και εφαγε τα πουτσοσκαμπιλα η μητρα
της.Το τελειωμα ηρθε σε αυτη τη σταση με την κορασιδα να παιρνει βαθια ανασα οταν εβγαλα επιτελους το
καυλι μου μεσα απο τη μουνα της αφηνονταν για μερικα δευτερολεπτα μια μεγαλη τρυπα στη μουνα της.

Συμπερασματικα η Λιντα ειναι μια κορασιδα εμφανισης 10ρικου αλλα για την υπομονη της και την δεκτικοτητα της στο γαμησι
αξιζει τα 15ε,το δερμα της απαλο και το μουνακι της σφιχτο.Καθεται και τον τρωει δυνατα χωρις να κλεβει.
Επισης δε γνωριζει τιποτα απο ελληνικα η συννενοηση γινεται στα αμερικανικα.
Μια δοκιμη αξιζει.Αυτη ηταν η προσωπικη μου εμπειρια με τη Λιντα,ελπιζω να περασετε το ιδιο καλα η και καλυτερα. Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λίντα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.372
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Δεκεμβρίου, 2017
Δοκιμαστικε πριν μηνες. Η κριτικη μου δεν ανεβικε για καποιο λογο. Το τατου ειναι πενταφυλλο... Με μενα καλη ηταν για δοκιμη αλλα η υποθεση ειχε πολυ τζελ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1