Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 107 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
περασμα το πρωι απο το ιδρυμα και ενω ειχε τζακουζι με αλλον πελατη εγω περιμενα και περασα δωματιο μετα απο μιση ωρα κια την περιμενα εκει στο δωματιο οπου ηρθε μετα απο ωρα η ουκρανη μελαχροινη 170 με αγρια φατσα λιγα στιγματα στο προσωπο κια κορμαρα μοντελε που εγω δεν τρελλενομαι με μοντελες

ευδιαθετη αλλα και μηχανικη οπως ολες οι κιπελες των βιλλων -λες και περναν σεμιναρια το πως θα συμπεριφερονται μεσα στο δωματιο--ολες κονσερβες ειναι τυποποιημενες κ-----------------------καλες μεν αλλα ιδιες ολες με κλασσικες μηχανικες κινησεις
αληθεια το εχετε παρατηρησει αυτο ή η ιδεα μου ειναι??Χμμμ;Χμμμ;

στον αγωνα καλο τσιμπουκι deep throat και παιξιμο με γλωσσα χωρις ομως δυστυχως καραμπαλινγκ και γενια ειχε διαθεση αλλα τα εκανε ολα βιαστηκα και καταλαβα οτι ποτε δεν θα ξαναπαρω κοπελα μετα απο προγραμμα αλλουνου με τζακουζι που σπαταλαει ωρα με τον αλλον και μετα παει για γρηγορα

αφου εκανα στηση τοτε την εβαλα στα 4 οπου ειχε μικρο ουκρανικο κωλαρακια σφιχτο ενω αντεχε κραδασμους και κλασσικα με τα ψευτηκα αχ και βαχ των κοριτσιων απο τις βιλλες
επειτα την εβαλα στα πλαγια κουταλακι και μετα ιεραποστολικο οπου εκει χαλαρωσε ο δικοσ μου και την εβαλα στην πιπα οπο τιμια προσπαθησε και με παιξιμο και με πιπα αλλα δυστυχως μαλλον οι μπουγατσες και οι πιτσες με εκαναν να βαρυνωΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
γενικα θελει αθληση και καλη διατροφη και μαλλον ειναι σκληρα τα αντα μας χα χα
παντως καλο ειναι οταν εχουν πελατες να μη υπαρχουν στην κουζινα οι ρωσονταβαδας και να φωαζουν διοτι ειναι αντιαισθητικο να ξερει ο πελατης οτι διπλα στο κουζινακι ειναι ο νταβας και του κοβει την ορεξη αλλα η καλυτερη δικαιολογια για την απογοητευση μου ειναι οι μπουγατσες και οι πιτσεςΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
και η καθιερωμενη μεταφραση στη γλωσσα της κοπελας αφου πολλες διαβαζουν μπου


провести ранок в установі і в той час як він мав джакузі з іншим клієнтом, я чекав і пройшов кімнату через півгодини водоростей на очікування там в кімнаті, де стався після години Україна брюнетного 170 з Санта Клауса стоїть кілька плям на обличчя водорості моделі kormara, що я не Я зненацька з моделями

але веселі і інженерні, як і всі вілли kipeles -LES і проводять семінари, як вести себе в кімнаті - всі стандартні луджений Г-н --------------------- - але у вас є інші класичні механічні рухи
Ви дійсно помітили це або моя ідея є?: мислення :: мислення:

боротьба добра труба глибоке горло і грати з мовою, але, на жаль, karampalingk і покоління було доступно, але я зробив все, що я була згвалтована, і я зрозумів, що вона ніколи не буде перездати дівчина після чужий програми з джакузі, яка проводить час один з одним і пост йдуть швидко

Після установки я потім покласти його в 4, де HAD мікро Україні дупа щільно в той час витримувати вібрації і класичний з ах pseftika і Вах дівчину з вілл
Тоді я поклав бічні чайну ложку і пост місіонерів, де я відпочиваю мої і одягатиметеся ТРУБОЮ Ono HONEST намагався і грати, і PIPE, але, на жаль, ймовірно, спиртові-пироги і піца, зроблених проставлено: D :: D:


в цілому, спорт і хороше харчування, і нам важко конкурувати
Але добре, коли у них є клієнти не існують в кухні rosontavadas і foazoun, тому що це некрасиво знати клієнтові, що поруч з кухнею Давосу і ріже апетит, але найкращий привід для мого розчарування є пироги і піца: D :: D :: D :: D:

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 17, 2017
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
sex volcano
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
15 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
178
Likes:
38.915
Πόντοι:
21.896
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, antiosmuchachos, Blastbeat208 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού