Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 271 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0

Βολτουλα πρωινή να ικανοποιήσουμε τις καύλες στην έρημη οδο Φυλής όπως παλιά. Στον όροφο με τα πολύ απότομα σκαλιά παρουσιάζεται η Αντζελίνα.
Στραβοπροσωπη τσιγγάνα, μάλλον απο τη Βουλγαρία (όλες οι τσιγγάνες απο τη Βουλγαρία ειναι ψιλοασχημες και αγριοφατσες, σε αντίθεση με τις τσιγγάνες απο τη Ρουμανία που είναι γλυκές και ομορφότερες σαφώς) με ωραίο λεπτό σώμα και τροφαντο καλοσχηματισμένο κώλο.
Η υπηρεσία είπε ότι η κοπέλα κάνει ελεύθερο στοματικό, 69, κώλο.
Δεν έμεινα ευχαριστημένος απο τις υπηρεσίες της κορασίδας.
Το 69 το αρνήθηκε γιατί λεει αποφεύγει τα μικρόβια, το ελεύθερο στοματικό με μπαμπεσικο τρόπο το απέφυγε κάνοντας τριψιματακια μέχρι να με καυλώσει και αμέσως έβαλε καποτα με γρήγορη κίνηση. Όμως το κωλογαμησι δε θα τον απέφευγε με τίποτα, γιατί ήμουν αποφασισμένος να τη ξεκωλιασω. Προσπάθησε να αποφύγει τη βαθιά διείσδυση καμπουριαζωντας τη μέση και πεφτωντας χαμηλα στο επίπεδο να ακουμπαει ολοκληρη στο στρώμα. Αυτό με εκνεύρισε και σε συνδιασμό με την υπηρεσία που έπαιζε με τη στάθμη του ήχου του ραδιοφώνου, σε βαθμό που καταλαβαινε ο καθένας οτι έκανε σήμα στη κοπέλα , στο πεντάλεπτο που ήταν μέσα στο δωματιο, έφτασα στο αμήν. Ετσι ακολούθησα τακτική ΝΑΣΟΥ... Πήρα ανάποδες, έσπρωχνα τη μέση της προς τα κάτω να ισιωσει και τη ξεκώλιασα με όση δύναμη είχα σε στυλ βιασμού μέχρι να χύσω.
Αυτή έμεινε εκεί σα να προσπαθούσε να συνέλθει και οταν τη ρώτησα πονηρά τι έχει απάντησε " μου αρεσε ". Αρχίδια σου άρεσε γλυκιά μου! Ασε τα σάπια.
Προηγουμενος είχε καθήσει απο πάνω μου και κουνιόταν αγαρμπα αλλα τουλάχιστον πήρε όλο το πέος μου μέσα της αλλα πάλι απέφευγε φιλιά.
Η πίπα με καποτα ειχε κάποιο ενδιαφέρον ειδικά με τα χτυπήματα στη γλώσσα, αλλά είχε και επαφή με τα δόντια που δε μου αρέσει.
Το επίπεδο καθαριότητας σε αυτό το μπουρδέλο είναι πάρα πολύ χαμηλό, ίσος το χειρότερο της περιοχής της Φυλής.
Νομίζω καλα έκανα και τιμωρίσα την πονηρή κορασίδα κλεφτοτσιγγανα.
IN NASOS WE TRUST.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 17, 2017
Όνομα κοπέλας
Αντζελίνα
Υπηρεσίες
T
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Νταης, Screamer, professorx και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Δεκεμβρίου, 2017
Ναι!Ναι!Ναι!ΚαπέλοΝαι!Ναι!Ναι!
18 Δεκεμβρίου, 2017
ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
TG
The Godfather
06 Μαρτίου, 2018
Να προσθεσω κατι,ας μην ανακοινωνε κωλο.Τοσο απλα.Αλλα σου λεει ας πουμε 5 μαλακιες στο σαλονι να περασει μεσα ο μλκας...Μπραβο τυπε !
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3