Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 238 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
H Eλένη είναι καινούρια κοπέλα κατά δήλωση της από Ουκρανία αλλά μάλλον είναι Μολδαβή και έχει περίπου 3 εβδομάδες που εργάζεται.Εμφανισιακά είναι κοπέλα της διπλανής πόρτας,κοντή, σώμα κανονικό με μερικά πιασίματα τοπικά,μαλλιά καστανά πάνω απο τους ώμους.Στην κοιλιακή της χώρα φέρει τατού.Αρχικώς όταν είχε εμφανιστεί ανακοίνωνε κανονικό πρόγραμμα αλλά λόγω ανταγωνισμού πρόσθεσε ελεύθερο στοματικό με τελείωμα στο σώμα της.Αποφάσισα να την δοκιμάσω.
Η κοπέλα μπήκε αμίλητη στο δωμάτιο. Δεν μιλάει Αγγλικά και ασφαλώς δεν γνωρίζει και Ελληνικά.Προκαταρκτικά δεν υπήρξαν ιδιαίτερα πέρα από μερικά φιλάκια με τα χείλη καθώς σε πιο τολμηρά δεν ήταν δεκτική.Άρχισε να αφαιρεί βαριεστημένα το ριχτάρι που φορούσε και τα εσώρουχα της.Πήρε μωρομάντηλο και καθάρησε το πέος μου.Έπειτα πήρε θέση στο πλάι με κλειστά πόδια για να μην πιάνω πολλά και ξεκίνησε το τσιμπούκι της το οποίο ήταν αργού ρυθμού,μεσαίου βάθους και ηδονικότητας.Στο τσιμπούκι της δεν έκλεβε και ήταν υγρό αλλά σίγουρα περιθώρια βελτιώσεως υπάρχουν.Όσο με τσιμπούκωνε εγώ της άνοιξα τα πόδια για να μπορώ να χαιδεύω το μουνάκι της.Ορχεολειχία δεν παρέχεται.
Στην στάση του 69 ξεκίνησα να απολαμβάνω το μουνάκι της με την κοπέλα αρχικώς να συμμετέχει στο τσιμπούκι,κατόπιν όμως να μου τραβάει μαλακία με σκοπό να με τελειώσει γρηγορότερα.Τέτοια περίπτωση δεν υπήρχε όμως καθώς ήθελα να δοκιμάσω όλη την γκάμα υπηρεσιών της.
Η Ελένη πέρασε την καπότα και καβάλησε την πούτσα κλειδώνοντας με,με τα πόδια της για να μην μπορώ να παλινδρομώ ελεύθερα και την πονάω.Αρχικώς την γάμαγα με αυτή σε κατακόρυφη θέση αλλά γρήγορα την έφερα πιο κοντά μου. Εκεί η κοπέλα με φιλούσε στον λαιμό με τα χείλη της και με δάγκωνε απαλά στον λοβό του αυτιού.Σε αντίστοιχη περιποίηση απο μέρους μου δεν ήταν ιδιαιτέρως δεκτική και τραβιόταν όταν πήγα να την γλύψω στον λαιμό.
Στο πισοκωλητό η θέση που πήρε ήταν πολύ καλή,δεν με είχε κλειδώσει και η διείσδυση ήταν βαθιά.Μπορούσα να βλέπω το σκληρό όργανο μου να διαπερνά το μουνάκι της και επίσης να νιώθω και την σχετική τριβή απο τα τοιχώματα του κόλπου της.Όσο την κάρφωνα η Ελένη μου χάιδευε τα αρχίδια απο κάτω.Η κωλοτρυπίδα της ήταν παραβιασμένη αλλά δεν προσφέρεται στο πρόγραμμα.
Στην ιεραποστολική στάση κάπως ζοριζόταν και μου είπε μία φορά ξερά την λέξη time για να τελειώσω.Στην θέση αυτή δεν έκλεβε αλλά δεν μπορώ να πω ότι συμμετείχε κιόλας με αγκαλιές και χάδια.
Μιας και έθειξε θέμα χρόνου αποφάσισα να τελειώσω στο κορμί της.Αφαίρεσα το προφυλακτικό και άρχισα να χαιδεύω το μουνάκι της. Η Ελένη πήρε μωρομάντηλο και το τοποθέτησε στο κορμί της για να μην χύσω πάνω της.Η κίνηση της αυτή με ξενέρωσε απίστευτα.Της αφαίρεσα το μωομάντηλο απο πάνω της και συνέχισα.Κάπου εκεί η υπηρεσία φώναξε την κοπέλα η Ελένη παρέμεινε στην θέση της βέβαια αλλά άρχισε να μου λέει για τον χρόνο. Σταμάτησα και της είπα ότι μπορεί να φύγει. Δεν άξιζε τον κόπο, θα συνέχιζα αργότερα με στανταράκι στο Μεταξουργείο.
Εν κατακλείδι η Ελένη είναι κοπέλα μέσης εμφάνισης και υπηρεσιών.Οι υπηρεσίες της κινούνται στον μέσο όρο και σαφώς δεν κάνει την υπέρβαση. Η καλύτερη της στάση είναι αυτή του πισοκωλητού. Στο ελεύθερο στοματικό χρειάζεται λίγη εξάσκηση παραπάνω.69 παρέχει. Θέμα χρόνου έθιξε τόσο αυτή όσο και η υπηρεσία που την φώναξε περίπου στο δεκάλεπτο. Η υπηρεσία cob δηλαδή το τελείωμα στο σώμα της κοπέλας εφόσον ανακοινώνεται στο πρόγραμμα καλό θα είναι να τηρείται ως έχει άλλως αν είναι να τοποθετεί μωρομάντηλα καλώς είναι να μην την ανακοινώνουν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ελένη
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού