Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 4 10
Call-Girls 11553
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από μια εξαντλητική σεζόν παίρνοντας την πρώτη πενθήμερη άδεια από τη δουλειά αποφάσισα να ανεβω για ψώνια στην Αθήνα και με σκοπό να περάσω όσο καλύτερα μπορώ έκλεισα ένα πολύ ωραίο ξενοδοχείο ημιδιαμονης και ψάχνοντας κοπελα που θα με κάνει να περάσω αξέχαστες στιγμές. Αναζητώντας στο ίντερνετ από το εν λόγο γραφείο μίλησα με μια κυρία και την ευχαριστώ για την επιλογή μου (ξέρει εκεινη!) είχε άψογη συμπεριφορά απέναντι μου με ευγένεια να με εξυπηρετήσει! πέτυχα την Εύη ένα υπέροχο μελαχρινό πλάσμα στην κυριολεξία μοντέλο που άν μη τη άλλο αν δεν ξέρεις να την διαχειριστείς σίγουρα θα μπλοκάρεις! Τουναντίον είναι πολύ φιλικη γλυκειά και κορμάρα με υπέροχο στητο στήθος με φοβερές αναλογίες που κολαζουν και άγγελο Μόνο και μόνο στη θέα της καυλωνεις απίστευτα και πόσο μάλλον να σε αγγίξει. Καλά ζεσταμενος δεν άντεξα άλλο και πέσαμε στο ψητό ξεκινώντας με με μια τρομερή πίπα ύστερα την περιποιηθικα και εγώ στο ευαίσθητο της σημείο και έδειχνε να το ευχαριστιέται και εκείνη.μετά δεν άντεξα άλλο και πέρασα από πάνω της πηδιομασταν με παθος , ρίχναμε γλωσοφιλα και γλυφοντας τα απίστευτα στήθη της καύλωνα όλο και πιο πολύ!. γυρνοντας τη μετά στα τεσσερα της εριξα ενα ατελειωτο σφυροκομημα και εριχνε κραυγουλες ηδωνης εκει τελειωσα και εγω. μετα που ήπιαμε τα κρασακια μας πιασαμε λιγο την κουβέντα και ακουραστη και οι δύο συνεχίσαμε στο δεύτερο γύρο. Πραγματικά η κοπελα δεν κομπλαρει πουθενά, σε κάνει να περνάς καλά και έχει αυτό το αριστοκρατικό προφίλ που εγώ γουστάρω. Θα την ξανά συναντήσω σίγουρα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
270€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
57
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petla, amjik, napoleonV1 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

27 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Δεκεμβρίου, 2017
270€ για μια ώρα; κάτι δεν πάει καλά ή.....
17 Δεκεμβρίου, 2017
Γιατι τοσο πολυ υψηλή η τομή της;
18 Δεκεμβρίου, 2017
Φίλε μπράβο που έκανες επιλογή που σε ικανοποίησε.. αλλά μάλλον κάνεις πλάκα για τα 270. Μήπως σου έπεσαν 100 ευρώ από την τσέπη? 170 ε?
D
DIRTY7
18 Δεκεμβρίου, 2017
Παιδιά καλησπέρα.η τιμή κανονικά είναι 250 με το εξτραδακι πήγε στα 270. Δε με ένοιαξε πραγματικά καθόλου γιατί έζησα εκπληκτικα το να έχω μια τέτοια γυναίκα δίπλα μου έστω και για μια ώρα.οτι θέλετε ρωτήστε με.
18 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έχω πάρει και άλλες πολύ πιο οικονομικές αλλά δεν με εντυπωσίασαν.ξερω είναι πολλά τα λεφτα άλλα τα ταξίδια μου δεν είναι παρά πολλά λογω δουλειας και ηθελα να περάσω τελεια και μόνο αυτό με ένοιαζε.
18 Δεκεμβρίου, 2017
τρεχατε να προλαβετε το αφεντικο τρελαθηκε!!! μονο 270 για μια ωριτσα συνουσιας!!! χαρισμα!!!
18 Δεκεμβρίου, 2017
Για ποιον λογο 270?
18 Δεκεμβρίου, 2017
Το χρυσό γαμίσι γίνεται και από χρυσό μουνίΜατάκι Φαντάζομαι το δικό της θα είναι τουλάχιστον 23.99 καράτια !!!

Αλλά επειδή μάλλον χάλκινο είναι, θα δεις ότι δεν θα ψωνίσει κάνας άλλος......
18 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

απο προσωπο πως ειναι η κοπελα
18 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

135 για κάθε βύζο...
(άκου 270...που πάμε ρεεε)
27 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3