Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 162 10
Sex Studio 157413
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είναι άθλος...Μετά απο τόσο πιώμα που ήμουν απ'τα βρωμοκωλόμπαρα κατάφερε το μωρό και τελείωσα. Δέν ξέρω εάν είναι η βιολέτα
που είχε αναφερθεί ο συνάδελφος yiorke παλιότερα με κακή κριτική, συγχωρέστε με όμως δεν βγαίνω συχνά για τσάρκες.Συνήθως είμαι των άκρων, θα επιλέξω είτε μιλφάρα με βυζάρες κ κωλάρα ή νεαρό μωράκι λεπτό κ άβυζο...
Είναι ένα ψυλό λεπτό ξανθό πιπίνι (ηλικίας 23 μου είπε, με μέτρια προς καλά χαρακτηριστικά προσώπου κ απαλό βελούδινο δέρμα
Αυτό που μου έκανε να περάσω μαζίτης ηταν η καλή διάθεση στο σαλόνι κ κυρίως το sexy μαύρο εσώρουχο κ ο
συνδυασμός με το υπέροχο δέρμα της όπως είπα.Πήρα το απλό 30 Μου τον ρουφούσε καλά ενώ ήμουν όρθιος ενώ αυτη καθόταν στο κρεβάτι ελαφρύ ήπιο γλύψιμο αρχιδιών κ οι πιθανότητες να σκίσω το μωρό ξαφνικά άρχισαν να αυξάνονται Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο το βυζάκι της είναι πολύ φτωχό κ οι ρογίτσες της μικρές και άφαντες.Εν τω μεταξύ προηγήθηκε καλό ήρεμο social με πολλά κομπλημέντα εκατέρωθεν, οσπου σε χρόνο μηδέν ξέσπασε άγριο γαμήσι γυρνώντας την στα τέσσερα βλέποντας το βελούδινο κωλαράκι της με το μάυρο εσώρουχο στο πλάι να την ξεσκίζω κανα 15λεπτο χωρίς γκρίνια. Το αγνό και ήρεμο κοριτσάκι τελικά στήθηκε με περίτεχνο τρόπο άψογα και της ένωσα τα πόδια ώστε ορθιος εγώ και λιγο λυγισμένος να έχω την τέλεια επαφή τρίβοντας την κωλοτρυπίδα της.Για μια δόση κλάταρα και εδινε προς τα πίσω κίνηση όπου και της τα έριξα όλα μέχρι σταγόνας μέσα. Το μωρό θα το επισκευτώ κι΄άλλη φορά για να ανακαλύψω ενδεχομένως άλλα προτερήματα της.


Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βιολέτα
pllp9
Μέλος
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
30
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Δεκεμβρίου, 2017
Μα ... Αυτή είναι ο ορισμός του κομοδίνου και της αυθάδειας !!!
18 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Παίζει να είναι η πρώτη θετική κριτική που απέσπασε
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2