Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 73 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πρώτη φορά είδα το πουτανάκι αυτό και η πολύ πονηρή τσατσά, η Ελληνίδα η ψευτοευγενικιά, έλεγε οτι είναι καινούργια και δε ξέρει ελληνικά. Νομίζω τη προσφώνησε ως Ντενίσα. Για να τη περιγράψω αρκεί να πω οτι είναι σα τη Ντόρα την εξερευνήτρια το καρτούν όσοι έχουν μικρά σίγουρα θα την ξέρουν. Πολύ μικρή στην ηλικία, με ακμή, αλλά πρόλαβε να βγάλει  κυτταρίτιδα στο κώλο. Το χαζό σαλωναρισμα με ηλίθιο χαμόγελο με έκανε να πληρώσω 20 ευρώ και να περάσω. Παρεμπιπτόντως ποτέ μην εμπιστεύεστε αυτή τη τσατσά είναι αναξιόπιστη και τη ξέρω χρόνια.
Μέσα η Ντενίσα ήρθε ευδιάθετη και επεδίωξε άμεση σωματική επαφή με φιλιά στο σώμα και στο λαιμό αλλά απέφευγε τα φιλιά στο στόμα. 
Δε μπορείς να συνεννοηθείς με τη κοπέλα. Το καλό είναι ότι αμα της δείχνεις ακολουθεί μέχρι να της πεις να σε φιλήσει που δε θα το κανει με τίποτα. Με χάιδευε στο κεφάλι όλη την ώρα ανακατεύοντας τα μαλλιά μου, πραγμα ενοχλητικό από ενα σημείο και μετά αλλα αντε να της το πεις... Το ανέχτηκα μεχρι τέλους. Την έβαλα να της γλείψω το μουνάκι που όμως είχε λίγο κρέμα και μύριζε λιγο. Γενικα η κοπέλα δεν προσέχει τόσο να ειναι καθαρή ίσως λόγο έλλειψης εμπειρίας. Ας της το πουν τα αφεντικά και οι παρατεταμένοι να πλένεται καλύτερα. 
Πίπα τίποτα το ιδιαίτερο, με προφυλακτικό φυσικά, και επίσπευσα τη κολπική διείσδυση να μη χάνω χρόνο. Με αυτό δεν υπήρξε πρόβλημα και άντεξε σχετικά καλό πιστονιασμα μάλιστα φάνηκε να το απολαμβάνει. Επέμενε να αποφεύγει τα φιλιά και να χαϊδεύει το κεφάλι ή το στήθος μου αγαρμπα αλλά όπως είπα το ανέχτηκα γιατι δε μπορείς να συνεννοηθεί. Η τσατσά άρχισε να βήχει έξω απο τη πορτα πριν το δεκάλεπτο και επίσπευσα την εξπερματηση να τελειώνουμε οπως-όπως. Τελικά έχυσα με άγχος.
Λοιπόν η μικρή είναι άπειρη, λίγο ατσουμπαλη και εμφανισιακά δε στέκει με τις άλλες κοπέλες της αλυσίδας.
Τα καλά οτι έχει σχετικά καλο  μουνάκι και προσπαθεί. Ίσως με το καιρό γίνει καλή.
Η αλυσίδα επιμένει σε φτωχό πρόγραμμα και με τσατσάδες που είναι αυστηρές με το χρόνο. Νομίζω πρέπει να αλλάξουν λίγο τακτική.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 15, 2017
Όνομα κοπέλας
Ντενίσα
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Ιουν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
475
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 professorx, ThE, Επιρρεπής

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού