Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 17 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
ειπα και εγω να κλεισω απο αυτο το πρακτορειο να δω τι παιζει...εστειλα sms με 4 επιλογες...και οι 4 ηταν διαθεσιμες...Κεφάλι σε τοίχο!αντε να διαλεξεις...κατεληξα στο τελος σε δυο ..και ειπα στο πρακτορειο στειλε μου οποια νομιζεις οτι ειναι η καλυτερη....Ναι!ΥΓ: το γραφειο αψογο και αμεσα να μου απαντησει στα sms ...οποτε + 1...ο κληρος ενε τελει επεσε στην συγκεκριμενη.....εφτασε με 10 min αργοπορια ...οκ...Καπέλο (μαλλον μονη της ερχεται ) μου ζητησε συγνωμη για την αργοπορια..γιατι ερχοταν απο μακρια pitsouni city ...Ματάκι...με ρωτησε εαν την ξερω ..?? ελλαδα το μεγαλειο σου..επειδη πασαρετε ετσι..νομιζει οτι καποια ειναι...της ειπα οχι..και ουτε καν μπηκα στην διαδικασια να την ρωτησω ποια εκμπομπη παρουσιαζει...με χαλασε η αληθεια αυτη..η ερωτηση της..και ισως το λιγο ¨τουπε της ¨...λεω απο μεσα μου κανε τον μαλακα..εστω και για 1 ωρα να περασεις καπως καλα....Ναι! και αυτο γιατι το προσωπο της κατε εμε αδιαφορο ¨εντελως¨....και ενα σωμα πλαδαρο για την ηλικια της...(τωρα καποιοι αλλοι την χαρακτηρισαν...μοντελο Προσκύνημα)οκ...μπορει απο τοτε που γραφτηκαν οι κριτικες να πηρε κιλα...Εμμμμ στα του αγωνα τα λεφτα τα ζητησε στο τελος ..εκανε μπανιο πριν...και μετα.........μια σταση doggy ...δεν παει για παραπανω...και..η μικρη αντεχει ειδικα στο mouth fucking και με τραβηγμα μαλλιων...και cim χαλαρα....Ναι!..επικοινωνιακη μεν...αλλα τιποτα παραπανω...2ος δεν υπηρχε...ημουν και κουρασμενος (σε αυτο δεν φταιει)...μια συναντηση τιποτα αξιομνημονευτη...που δεν θα ξαναπαρω...120 ? οκ....απλα μου εφυγε η περιεργεια...που σημειωτεων δεν την ρωτησα καν σε ποιο καναλι ειναι και τι εκμπομπη παρουσιαζει..εαν και ειχα καταλαβει απο τα σχολια στο forum .....παμε για αλλα...απλα για το πρακτορεια επειδη εχουν γραφτει και καποιες αρνητικες κριτικες...σε εμενα μια χαρα ολα Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
docrx8
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
473
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, ThE, manaconda13 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Δεκεμβρίου, 2017
"και αυτο γιατι το προσωπο της κατε εμε αδιαφορο ¨εντελως¨....και ενα σωμα πλαδαρο για την ηλικια της...(τωρα καποιοι αλλοι την χαρακτηρισαν...μοντελο Kneel)οκ...μπορει απο τοτε που γραφτηκαν οι κριτικες να πηρε κιλα...
οχι, και πριν στο προηγουμενο γραφειο, το σωμα της το ιδιο πλαδαρο ηταν ενω και η λεκανη ειναι δυσαναλογη με το υπολοιπο σωμα ....τα εχουμε πει πριν απο το καλοκαιρι... ΣπασίκλαςΣπασίκλας
τωρα για το cim μαλλον εκανε προοδο... καθως παλαιοτερα με το ζορι το εκανε....
07 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

κοιτα για τα γουστα καποιων αλλων ..μπορει οι αναλογιες αυτες να τους ειναι τελειες - καλες ???...για εμενα παντως οχι...για την ηλικια της το σωμα της θα μπορουσε να ηταν πολυ ποιο καλυτερο...γουστα ειναι αυτα Καπέλο τωρα το cim χαλαρα...τον στραγγιξε Έρωτας
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2