Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 111 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Είχα χρόνια να περάσω με κοπέλα στο συγκεκριμένο σπιτάκι. Δύο οι κοπέλες, η Ναταλί και η Εύα, με τη δεύτερη να είναι σαφώς ανώτερη σε εμφάνιση. Αφού ρώτησα την τσατσά εάν κάνει ποδολαγνεία, πέρασα στο δωμάτιο αφού εισέπραξα θετική απάντηση και περίμενα την Εύα η οποία μπήκε στο διπλανό δωμάτιο. Ήμουν αποφασισμένος να τη γαμήσω πρωκτικά. Αφού ξεπέταξε τον πελάτη στο διπλανό δωμάτιο, ήρθε σε μένα και έβγαλε τα παπούτσια της ρωτώντας με εάν θέλω να της γλύψω τα πόδια για να το επιβεβαιώσει. Η Εύα, κατα δήλωσή της απο τη Γερμανία είναι μια ξανθούλα με μέτριο πρόσωπο, φοβερά φυσικά μαστάρια και λεπτό κορμάκι. Αφού της έγλυψα λίγο τα πόδια και τις βυζάρες της, προχωρήσαμε σε πίπα με προφύλαξη η οποία ήταν άγαρμπη και με πονούσε κάπως. Η συννενόηση γινόταν μισή-μισή σε Ελληνικά και Αγγλικά. Ζήτησα πρωκτικό και με ρώτησε εάν θέλω ιεραποστολικά ή doggy style. Επέλεξα το πρώτο και αφού μου έβαλε λιπαντικό στον πούτσο, άνοιξε τα πόδια της και μπήκα μέσα της πολύ άνετα. Η Εύα έδειχνε να αντέχει το γαμήσι απο τον κώλο ο οποίος δεν είναι πολύ στενός. Σε αυτή τη στάση τελείωσα. Με ευχαρίστησε, είπαμε καλές γιορτές κι έφυγε.
Συμπερασματικά η Εύα είναι μία όμορφη κοπέλα η οποία δείχνει σημάδια βιασύνης, κάνει άγαρμπη πίπα, αντέχει το πρωκτικό σέξ και έχει πολύ ωραίες βυζάρες ! Σε γενικές γραμμές η εμπειρία κρίνεται ως μέτρια. Προτείνεται για γρήγορο και άνετο πρωκτικό ξεφόρτωμα. Καλές γιορτές !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εύα
M
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 statusorama, professorx, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού