Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 17 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Προσφατη συναντηση με την κοπελα σε χοτελ των νοτιων προαστειων. Η συναντηση κλειστηκε ευκολα με ένα τηλεφώνημα, η κοπελα ηρθε με 20 λεπτα καθυστερηση. Πρωτη εντυπωση καλη, γλυκο και νοστιμο μουτρακι, πολύ ομορφο χαμογελο, ισια μαυρα μαλλια μεχρι τους ωμους, ωραια ματια, υψος γυρω στο 167. Μετα τις απαραίτητες συστασεις μπηκε για ένα συντομο ντους, βγαινοντας ειδα ότι ειχε και ωραιο κορμι, λεπτη με μετριο και πεταχτο στηθος, λεπτη μεση και ένα ωραιο στρογγυλο κωλο που αμεσως σκεφτηκα ότι ηθελα να φαω...

Αφου ηρθε στο κρεβατι αρχισαμε να μιλαμε και να γνωριζόμαστε και να εξερευνω το κορμι της με τα χερια μου. Ελληνιδα πιτσιρικα λοιπον που γυρω στα 20 που ειναι μερικα χρονια στην Αθηνα, αρκετα κατασταλαγμενη και συγκροτημενη. Συντομα βρεθηκα να γλυφω το ομορφο μουνακι της ενώ εκεινη ξεκινησε μια αργη και βαθια πιπα. Η πιπα της δεν ειχε καποια ιδιαιτερη τεχνικη αλλα τον επαιρνε ολο και ο συνδιασμος της καβλας μου και της θεας του πουτσου μου να μπαινει ολόκληρος σε αυτό το γλυκο στοματακι με εκαναν να τελειωσω εκει. Η μικρουλα τα πηρε όλα στο στομα και τα καταπιε χωρις δισταγμο εκτοξεύοντας την καβλα μου ακομα περισσοτερο.

Ο δευτερος γυρος ηρθε μετα από λιγη ακομα κουβεντουλα και χαιδεματα στο κρεβατι. Δεν ειχα προλαβειι να γαμησω ακομα, αν και ειχα ηδη κανει ένα μεγαλοπρεπεστατο χυσιμο και δεν κρατιομουνα. Τον ξαναεβαλα λοιπον στο στομα της μικρης και αφου μου τον σκληρηνε, καποτουλα και στο σφικτο μουνακι ιερσποστολικα να της φυλαω τα χειλάκια και το λαιμο. Μετα από λιγο τη γυρναω στα τέσσερα για το κυριως πιατο της βραδιας. Αφου εβαλε λιγο κρεμουλα, μπηκα στο στενο κωλαρακι της. Εδω εγινε το ελα να δεις με εμενα να της γαμαω τον κωλο για κανα τεταρτο, πρωτα στα τέσσερα (οπου ειχε ψιλοκαμπουριασει τη μεσουλα της) και μετα μπρούμητα οπου γκαζωσα.΅Εκεινη ολη αυτή την ωρα εβγαζε κατι πνιχτα βογγητα, ποιο αληθινα από όταν την επαιρνα από μπροστα και επαιζε με το μουνακι της. Για το τελος είχαμε λιγο ακομα μουνακι και πιπα γιατι το κουρασα το μικρο από πισω. Είσοδος για ντουσακι, και αποχαιρετησμος.

Ηταν ενα ευχαριστο ραντεβού με ένα γλυκο κοριτσι. Για στανταρ γραφειου περασα πολύ καλα. Δεν ειπε όχι σε τιποτα και ακολουθησε τους ριθμους μου. Θα προτιμουσα να φιλουσε με γλωσσα (ελπιζω την επομενη φορα) και να απαλλαγεί από καποιες αντιαισθητικες τριχουλες που εχει στον κωλαρακο της. Η τιμη ακριβουτσικη, ειπαμε γραφειο...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
808
Πόντοι:
326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 djantonis666, mr.M, doc_lin και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Δεκεμβρίου, 2017
Ωραία κριτική!!!!
Το καλύτερο είναι το ύψος περίπου 1,67 Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο γιατί όχι περίπου 1,65; ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΝαι!
10 Φεβρουαρίου, 2018
δεν ειναι 1,67 η κοπελα βρε μαγκα..την εχω παρει κι εγω!10 ποντους παραπανω ειναι!
N
novusordo
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2