Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 168 10
Ξενοδοχεία 131374
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Χώρος (γενικά)
 
8.0
Καθαριότητα
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
7.0
Διακριτικότητα
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη στο ξενοδοχείο ημερομηνία ενδεικτική και μεσημβρινή ώρα για κατάσταση Κουλ
Γενικά αποφεύγω τις ώρες αιχμής μη φάω καμιά ήτα, πάω στη ρεσεψιόν ήταν η συμπαθητική μελαχρινή δεσποινίς πληρώνω το αντίτιμο και μου δίνει κλειδί 1ου ορόφου. Άμεση αντίδραση μου να ρωτήσω αν υπάρχει άλλος όροφος, λέει έχουμε διαθέσιμα αλλά έχουμε μαστόρους στον 4ο, λέω από μέσα μου και δηλαδή τι? θα με ακούσουν? δεν με ενδιαφέρει τι θα ακούσουν, αυτοί την δουλειά τους και εγώ την δικιά μου, γιατί αυτοί δηλαδή δεν κάνουν τίποτα? Απαντάω ευγενικά δεν με ενοχλεί αυτό το ζήτημα και μου δίνει το κλειδί του 51.
Ανεβαίνω, ανοίγω και ουαου το δωμάτιο είναι super, τι να λέω τώρα κρυφός φωτισμός στο ταβάνι, καθρέφτες full, θέα καταπληκτική αυτό δεν μας ενδιαφέρει για άλλο λόγο πάμε Κατσικογάμης, αλλά το αναφέρω.
Το κερασάκι στην τούρτα ο κόκκινος καναπές σε σχήμα χειλιών, για καναπεδάτο σπέσιαλ, νισάφι με αυτά τα κρεβάτια λίγο ποικιλία δεν βλάπτει.
Στα μείον το κλιματιστικό λίγο υπολειτουργούσε αλλά δε με χάλασε, επίσης θα ήθελα και κάποια ποικιλία στη μουσική, έβαλα το kosmos fm αλλά καλό θα ήταν να έχει και άλλες επιλογές.
Αυτά, καλά να περνάτε Χαμόγελο
rodriguez96
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
7.292
Πόντοι:
9.896
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, Constantinos27, John.Greek και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Δεκεμβρίου, 2017
Αυτό με τους μαστόρους στον 4 το ακούω 2 χρόνια τώρα..Χμμμ;
16 Δεκεμβρίου, 2017
Μετά τα σχόλια απο το μελοςBlackpenny βλεπω να πέφτει πολη μαύρο στο πρωτο οροφο και να αρχίσουν να μας λενε δύστυχος μονο στον πρωτο εχουμε . Βλεπω να γεμίζουν πρωτα τον πρωτο και μετα τους άλλους
16 Δεκεμβρίου, 2017
Ποιά πήδηξες στο 51 συναγωνιστή;
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 160222
16 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έχεις ένα point, αλλά η αξιολόγηση ποιότητας/κόστους είναι για όλο το ξενοδοχείο δεν μπορούμε να βάλουμε ξεχωριστό βαθμό για κάθε δωμάτιο. Απλά μου γυάλισε ο κόκκινος καναπές είπα να ρίξω μια ενημέρωση στους συναγωνιστές.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4