Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 153 10
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Θυμάμαι είχαμε βρεθεί στο δωμάτιο πριν από 2 χρόνια στη Οδό Βέργας 6 στο υπόγειο , φθινόπωρο , μόλις είχε γυρίσει από Τσεχία ... έκτοτε την είχα πάρει 4-5 φορές την ίδια χρόνια πάντα πρωινή βάρδια , και τώρα την συνάντησα δεύτερη βάρδια στη Τροφωνίου 13 οροφο , είναι πιο αδύνατη άλλα το ίδιο μαχητική όπως τότε .... Πέρασα στο δωμάτιο γιατί είχα κάτι στο μυαλό μου και πίστευα ότι ήταν το κατάλληλο πρόσωπο που θα μπορούσε να μου το προσφέρει ... πλύθηκα και άμεσος μπήκε στο δωμάτιο , αφού είπαμε κάτι από τα παλιά αρχίσαμε τα χαδέματα μέχρι που έφτασε στο πούτσο μου που όμως ήταν τελείως πεσμένος , με μεγάλη υπομονή μου τον σήκωσε , τον φιλούσε γλύκα χωρίς να τον ρουφάει και ένιωθα τα χείλη της και την γλώσσα της , τόσο ωραία , που άρχισε να μου σηκώνεται και να καυλώνω επικίνδυνα .
κάποια στιγμή σταμάτησε το τσιμπούκι και γύρισε και με κοίταξε , αν έπρεπε να συνεχίσει , την ζήτησα να βάλει προφυλακτικό γιατί θα την έπαιρνα από τον κώλο , αυτή μου χαμογέλασε , και ετοιμάστηκε να πάρει θέσει , σάλιωσε λίγο την κολοτρυπίδα της .... δεν θα βάλεις τίποτα της είπα ... χαμογέλασε .... όχι μου είπε ..... έβαλα το μαξιλάρι από κάτω της και τις άνοιξα τα ποδιά , ύστερα της τον έβαλα σιγά - σιγά μέχρι μέσα , βογγούσε με ευχαρίστηση ,,,, είδες μου είπε δεν χρειάστηκε να βάλω τίποτα ,,, άρχισα νατην χτυπάω δυνατά και συνέχεια , αυτή συνέχιζε να βογγάει και κοίταζε από τον καθρέπτη τη φάση που γινότανε , προσπαθούσε να δει τον πούτσο μου που μπαινόβγαινε , τις άνοιξα τα ποδιά τελείως μέχρι που ακούμπισαν στο στρώμα του κρεβατιού , η κλειτορίδα και τα μουνόχειλά της είχαν πεταχτεί προς τα έξω , ήθελα να τα γαμήσω και αυτά άλλα δεν με άφηνε , σήκωνε το κεφάλι της πιο ψηλά .... οσο μπορούσε για να μας βλέπει καλύτερα απο τον καθρέπτη , τότε και εγω σταμάτησα να την γαμάω γρήγορα , άρχισα να μπαίνω και να βγαίνω αργά , για να μπορεί να μας βλέπει καλύτερα , ένιωθα τις συσπάσεις απο την σούφρα της , σε όλη την ψωλή μου , έπιασα τα μουνόχειλα της και άρχισα να τα τρίβω , ήταν υγρά , ενω αυτή βογγούσε πιο έντονα αρχιξε και με έσφιγγε στο πούτσο μου κάθε φορά που έμπαινε μέσα της , είχα φτάσει στα όρια μου ,,,,,,,,, έχυνα ,,,,, τέλος . Μου έβγαλε το προφυλακτικό μου τον σκούπισε .... και ετοιμάστηκε να φύγει , τελικά της είπα έφυγες απο την Βέργας τα πρωινά ? , οχι είμαι κάθε πρωί εκεί , άπλα έρχομαι απογευματινή βάρδια εδώ μου ειπε ....... όσοι πιστοί προσέλθετε η Μπαρμπαρα θα είναι μέχρι και της 18 Γενάρη Ελλάδα μετά θα πάει Τσεχία διακοπές .... ευχαριστώ !!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μπάρμπορα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Δεκ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
552
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 DeanCorso, brujeria69, professorx και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Δεκεμβρίου, 2017
Τελικα δινει κωλο μονο απογευμα ή και τα πρωινα στη Βεργας????
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1