Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 1 10
Call-Girls 4218
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μου έσπασαν τ'αρχίδια 2 μέρες τώρα με την κοπελιά...Να ευχαριστήσω την τηλεφωνήτρια του γραφείου για την ενημέρωση που μου παρέχει αν και στη συγκεκριμένη περίπτωση έπρεπε να αρχίσω να κράζω για να δω μια φωτογραφία της κοπέλας χωρίς επεξεργασία.
Είναι η κοπέλα των φωτογραφιών. Θα έλεγα όμως καμμία σχέση. Το καραπουταναριό που βλέπεις και φαντασιώνεσαι αεροπλανικά γαμήσια δεν υπάρχει. Είναι μια γλυκύτατη κοπελίτσα με μόνιμο χαμόγελο στα χείλη και ευχάριστη διάθεση.
Πουτανιά με την καλή έννοια δεν μου έβγαλε.
Πρόσωπο γλυκό με λίγο πειραγμένα χειλάκια και υπέροχα πράσινα μάτια. Οδοντοστοιχία τόσο τέλεια που φαίνεται για ψεύτικη.
Βύζοι ανορθωμένοι και φουσκωμένοι τεχνητά. Περιοχή κοιλιάς ελαφρώς χαλαρή. Γύρω στο 170 ύψος, λεπτό κορμί που έχει τη φρεσκάδα της ηλικίας της. Εκτός από τα μπούτια της και τα κωλομέρια της που φαίνονται ελαφρώς ραγάδες. Το τατουάζ που βλέπετε στο δεξί της χέρι και άλλο ένα μικρό γαμάτο στο αριστερό της.
Από που είναι το ξέρουμε όλοι πριν το αναφέρω...Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Πολύ λίγα αγγλικά αλλά συνεννόηση στα βασικά βγαίνει...
Δηλώνει 23 αλλά θα την έκανα και μικρότερη...ειδικά όταν μιλάει ο τόνος της φωνής της σου δίνει την εντύπωση πως μιλάς με πιό νεαρή...ειδικά όταν βογγάειΕμμμμ
Φιλιά επιφανειακά αν και στη συνέχεια χαλάρωσε και φιλούσε κανονικά.
Στην πίπα δεν το κατέχει αν και προσπαθεί αρκετά. Είναι εμφανώς άπειρη στο κρεβάτι και φαίνεται ακόμα και απ'τον τρόπο που σου περνάει το προφυλακτικό. Έχει και τα καλά του βέβαια αυτό καθώς έχει πολύ όρεξη να γαμηθεί και παίρνει μπρος εύκολα.
Το πολύ μεγάλο μείον η χρήση λιπαντικού...ρίξε πράμα εκεί ρε κοπελιά λες και είμαι κανας ψωλαράς...Μαλακία
Κατά τα άλλα την κάνεις ότι θες...το μόνο που μου αρνήθηκε το 69, δεν κατάβα γιατί αλλά δεν επέμεινα...
Την ψόφησα στο πιστόνιασμα και το απόλαυσε και αυτή....ουδέν παράπονο...Να αναφέρω πως όταν τελειώνει το δέρμα της μπιμπικιάζειΕμμμμ παντού, πόδια χέρια παντού...πρώτη φορά το πετυχαίνω...
2 τελειώματα στο στόμα...μην ανοίγετε κουβέντα για μαρούλι από πριν, εγώ δεν ρώτησα και δεν μου ζήτησε κάτι μετά...
Παρόλο που την ταλαιπώρησα αρκετά έκανε τα πάντα για να περάσω καλά και χωρίς να γκρινιάξει καθόλου...
Δεν μπορώ να πω πως θα μου μείνει αξέχαστη καθώς λόγω φωτογραφιών είχα άλλες προσδοκίες...Παρ'όλα αυτά πέρασα πολύ καλά με μια ώρα φουλ δυνατού σεξ. Απλά έλειπε αυτή η πουτανιά που της βγάζουν οι φωτογραφίες...
Στα 160 θεωρώ πως είναι λίγο τσιμπημένη αλλά τουλάχιστον δεν έδωσα χαζά extra οπότε δεν παραπονιέμαι. Ίσως και να την ξαναδω αν δεν έχει τίποτα άλλο ενδιαφέρον...

Καλά βόλια σε όλουςΝαι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
179
Likes:
23.747
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LITHOS 77, NICK TRIVE, Jimmy Jim και 30 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Δεκεμβρίου, 2017
Πριν από είκοσι χρόνια είχα μία γκομενα που όταν έχυνα μέσα της "πάθαινε" το ίδιο πράγμα...Ανατρίχιαζε ολόκληρη αλλά επειδή είχε "δέρμα-γυαλί" σηκωνόντουσαν οι θύλακες των τριχών-λες και έβγαζε σπυράκια-ίδρωνε ελαφρυά(δηλαδή,το δέρμα της γινότανε δροσερό)και με αγκάλιαζε σφιχτά...
15 Δεκεμβρίου, 2017
Την διαφήμιζε το Glamour αλλά μετά τίποτα . Ψάχνω να βρω τηλέφωνο του πρακτορείου Luxury Girls αλλά τίποτα. Μπορεί κάποιος να μου στείλει λινκ η τηλέφωνο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2