Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 7 10
Sex Studio 28458
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Γνωρίζοντας ότι δουλευει μια κοπελα που όταν ημουν αθηνα δεν ετυχε να την πετυχω και αφου πληροφορηθειν ότι κανει γκεστ εμφανιση στο αιγιο τοτε ξαναεκανα παλι το καθορισμενο ταξιδι.
Παρκινγκ εντος του χωρου και εισβολή στον οικο.Η γνωστη αφρατουλα τσατσα τυπικοτατη διχως περιττα λογια ειπε παλι το ποιημα και εγω περιμενα να δω τη μαιρη.
Η πασαρελα της δεν μου αρεσε γιατι εγω καθομουν στον καναπε και αυτή αντι να ερθει κοντα μου να τη δω εφτασε μεχρι το τελος της εισοδου σχεδόν 3-4 μετρα μακρια,μου ειπε ένα γεια και κατευθιαν μου γυριζει πλατη και μπηκε καπακι στο δωματιο γιατι τη περιμενε ενας συναγωνιστης.
Ο δευτερος δυσανασχετισμος μου ηταν η εμφανιση της,πολύ μετρια στο προσωπο και μου εβγαζε μια κρυαδα γενικα παρολαυτα μου μπηκαν ιδεες να την κανω γιατι και η πασαρελα της και η εμφανιση της ηταν κατω των προσδοκιων μου,αλλα λυπηθηκα τον κοπο του ταξιδιού και ειπα ας μπω να δοκιμασω.
Δινω το χαρατσι και μπαινω στο δωματιο, χρονος αναμονης σχεδόν 7 λεπτα μεχρι να μπει η μαιρη.Μπαινει η κοπελα και με βρισκει ολογυμνο και μου λεει εισαι ετοιμος της λεω γδυσου και εσυ και γδυθηκε στο τσακ μπαμ.Το μεγαλο της ατου είναι ο κωλος της τα δε στηθη περιπου 3αρια αλλα ελαφρως πεσμενα κατι που φανερωνουν την ηλικια της οποια πρεπει να είναι γυρω στα 35.Γενικα στην εμφανιση το προσωπο της δεν λεει πολλα.
Από προκαταρκτικα ξεκινησε ακαπελο τσιμπουκι εβαζε λιγο δοντι αλλα ρουφαγε σωστα και στα του αγωνα η πρωτη σταση ηταν ιεραποστολικα αντεχε στο σφυροκόπημα και τη γυρισα μετα στα τέσσερα οπου εκει βαρουσα δυνατα μεχρι να δω αν θα αντεξει και τελικα αντεξε και αλογο να τη γαμησει δεν θα καταλαβει τιποτα αν και παρεπιπτοντως ειναι πηγαδομουνα.
Από θεμα υγιεινης ειναι καθαρη κοπελα απλα δεν συμμετεχει πολύ στη πραξη ας πουμε ψιλοκομοδινιαζει θα την ηθελα πιο εκρηκτικη η αλλιως πιο ενεργητικη.
Καθως την ειχα στα τέσσερα και βαραγα ψωλιες αυτή δεν καταλαβαινε τιποτα και την εχυσα πανω στη κωλαρα της.
Συνολικος χρονος πραξης 12 λεπτα παρολο που δεν δειχνει να βιαζεται ιδιαιτερα.
Τωρα αν θα την ξαναεπαιρνα τη συγκεκριμενη κοπελα μαλλον όχι γιατι στο θεμα υπηρεσιων υστερει και επισης στο προσωπο.
Φευγοντας νοσταλγησα τις πασαρέλες που κανουν τα μοντελα μπροστα στους κριτες και σκεφτηκα τη πασαρελα της μαιρης στο σαλονι που ως κριτης θα επρεπε να σφυριζα με τρομπονι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 14, 2017
Όνομα κοπέλας
Μαίρη
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Fuckeros, Al Petsiklan και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού