Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 183 10
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
ΟΙΚΟΣ : ΠΙΠΙΝΟΥ 118
ΩΡΑ : 18.00
ΚΟΠΕΛΑ : ΒΙΚΥ
ΘΕΜΑ : Τουλάχιστον στην "ΙΚΕΑ" έχουν έκπτωση..[/b][/color]

Παίδες... Η ΕΠΙΠΛΕΟ-ΞΕΝΕΡΟ-ΞΕΠΕΤΑ....
Πραγματικά στην ΙΚΕΑ όταν ψωνίζεις πχ με EUROBANK, έχεις και κάποια έκπτωση-επιστροφή 10%....
Χθες με την ΒΙΚΥ ΤΙΠΟΤΑ!!!Τσάμπα το μπλε εισιτήριο!!!

Πέρασμα στον οίκο κατά τις 18:00 και μου παρουσιάζεται η ΒΙΚΥ, Ξανθούλα, λεπτή, με μηδέν βυζί (δεν έχω κάποιο θέμα με αυτό), καλό κωλαράκι τουρλωτό, νορμαλ ύψος και με.... ΟΛΟ ΝΑΖΙ....
Η Καίτη δωμάτιο, αλλά περίμενα να βγει να την δω (την ήξερα από παλιά) μήπως τελικά περάσω μαζί της, αλλά τελικά επέλεξα τη μικρή Βίκυ. (κάπου 22-27 την έκανα)... Ήθελα κάτι σε πιπινοειδές και αφού πέρασα σε κάποια πριν που δεν μου έκαναν κλικ και ήταν το τελευταίο καταφύγιο αυτό είπα να περάσω...
Να πω την αλήθεια ΦΤΑΙΩ κι εγώ γιατί από την εμπειρία μου, κάπως μου μύριζε φόλα αλλά... το "κάτω" κεφάλι έδινε άλλες εντολές...

Η τσατσά σπαστική.... το ύφος της κυρίως... εκτός ότι όταν η Καίτη ήταν δωμάτιο πριν την δω φώναξε "ΚΑΙΤΗΗΗΗΗΗ.... τελείωνεεε"..... μετά μπαίνοντας στο δωμάτιο, ρωτάω αν μπορώ να κάνω μπανάκι μου λέει ΝΑΙ και ζητάω πετσέτα και με ύφος υποτιμητικό μου λέει μπροστά σου είναι δεν την βλέπεις? Ήταν στο κομοδίνο, οκ δεν την είδα βρε μαλακο αλλά μίλα πιο ευγενικά... τες πα...

Κάνω μπανάκι, ξαπλώνω, έρχεται το πουτανί και είναι αυτά τα 3-4 πρώτα δευτερόλεπτα που από την εμπειρία σου καταλαβαίνεις ότι το... 20ρικο έκανε φτερά και το τι θα επακολουθήσει δυστυχώς αλλά η καύλα τις στιγμής σου λέει κάτσε να χύσεις τουλάχιστον μη φύγεις άχυστος....
Ξαπλώνει πλάγια, για να μην πιάνω τίποτα, βγάζει μόνο σουτιέν λίγο τις χαιδεψα τα βυζιά και έκατσε ακόμα χειρότερα για να μην την πιάνω, τις ζήτησα να βγάλει τα παπούτσια δεν τα έβγαλε με ΓΕΛΕΙΑ πρόφαση πως... δεν καταλαβαίνει Ελληνικά ενώ μια χαρά μιλούσε, η μασχάλη της ΜΥΡΙΖΕ και μούγκριζε το ΒΟΔΙ συνέχεια λές και την γαμάνε ο LEX STEELE και άλλοι 5 μαύροι ταυτόχρονα ενώ απλά μου έπαιρνε και καλά τσιμπούκι.... μου έδωσε 2 φιλιά στο στήθος και σε πεσμένο πούτσο με ρώτησε αν θέλω καπότα και μου την πέρασε σε στύση 20αρα.... τίποτα δηλαδή...
Κάπως επικεντρώθηκα στην..... ΤΣΟΝΤΑ που έπαιζε το δωμάτιο, κάτι η φάτσα της που ήταν όμορφο αλλά παράλληλα για πολύ ξύλο με το ύφος της τα πήρα στην κράνα και λέω έτσι είσαι μωρή θα καυλώσω να σε γαμήσω τουλάχιστον....
αφού βρήκα μια 80αρα στύση της λέω έλα από πάνω... και τι μου λέει?!?!?!?! Α! Θες και ΣΕΞ?!?!?!? Κεφάλι σε τοίχο! Κεφάλι σε τοίχο! Κεφάλι σε τοίχο!

Ναι μωρή ΚΑΡΙΑ θέλω έλα από πάνω!! Ανέβηκε λίγες πουτσιές και γεια σας.... Μου έβγαλε εκείνη την καπότα και μου καθάρισε τον πούτσο με μωρομάντιλο.... σηκώνομαι , μπαίνω για μπάνιο ενώ αυτή έφευγε...

ΟΥΣΤ παλιοκαριόλα......

Προσοχή μάγκες.... ΜΑΚΡΥΑ!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βίκυ
openmind33
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
2.833
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 claimain, mounakias*, ThE και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού