Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 69 10
Call-Girls 67879
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα κατ ‘ αρχήν πρώτη κριτική μου , εάν υπάρχουν παραλήψεις ελπίζω να ύπαρξη δικαιολόγηση . Πρόσφατη συνάντηση με την μαρίνα σε γνωστό ξενοδοχείο στο κέντρο , το ραντεβού κλείστηκε εύκολα με δυο sms παρ όλο που δεν μιλάει ελληνικά το ραντεβού κλείστηκε εύκολα στην αγγλική .
Με το που ανοίγω την πόρτα βλέπω μια γυναικάρα μελαχρινή με δυο υπέροχες ματαρες , με πολύ θετική αύρα . Συστάσεις πάει για μπανάκι με τα συμπραγκαλα της , Βγαίνει από το μπάνιο όπου θαύμασα την ωραία πατουρα της νταρντα γεμίζουν τα χέρια σου δεν συστήνεται για μοντέλο πνιχτες , πιπίνοφαγους , εάν εξαιρέσεις μόνο το μικρό στήθος της , ξάπλωσαμε στο κρεβάτι καυτά βαθιά φιλία την ξάπλωσα και ξεκίνησα να την γλυφω από πάνω μέχρι κάτω και έδειξε να το απολαμβάνει την έβλεπα ότι άρχισε να καυλωνει καταλήξαμε σε 69 όσο εγώ την έγλυφα και χουφτονα την κολάρα της , απολάμβανα την θεσπέσια υγρή και βαθιά πίπα της με άφθονα φτυσίματα πέρασμα σκούφου και στήσιμο στα 4 θέα απερίγραπτη με ελαφριές σφαλιάρες στα κωλομερια της και κατάθεση πάνω σε αυτά .
Πήγε στο μπάνιο να ξεπλυθεί κάτσαμε στο κρεβάτι για ξεκούραση και μπόλικο χαμουρέμα δυστυχώς συζήτηση δεν υπήρξε κάτι το ιδιαίτερο όποτε αρκέστηκα σε ότι μπορούσαμε να πούμε λίγο το κακό βέβαια εκκίνηση β γύρου μετά από λίγο με πίπα από πλευρά της κατέχει
Παρά πολύ καλά την τέχνη στα σίγουρα υγρή , βαθιά και πολύ τεχνική , πέρασμα σκουφου , την αναιβαζω από πάνω με φίλαγε δυνατά την ώρα το γαμησιου όλο και ποιο ποιο πολύ με καυλωνε , εναλλαγή με εμένα από πάνω και τα πόδια της στους ώμους μου , Φούλ σφυροκόπημα και μόλις ένιωσα το τέλος να πλησιάζει βγαλσιμο σκουφου και κατάθεση στο στόμα της όπου πήγε στο μπάνιο να τα φτύσει .
Συμπέρασμα μου καλο ραντεβού , απόλυτα επιτυχημένο μόνο άσχημο σημείο η γλώσσα αλλά δεν πειράζει με τέτοια κωλαρα την να της κανείς της κουβέντες , που ευελπιστώ την επόμενη φορά να πάρω .

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
12 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
30
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makhswrx, THV, AmoKomA και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Δεκεμβρίου, 2017
Φιλε σε μελλοντικες κριτικες, αν μπορεις, βαζε στιξη για πιο ευκολη και κατανοητη αναγνωση.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1