Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 116 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ειχα καιρο να ..μησω. Πολλες υποχρεωσεις, τρεχαλες σε γιατρους λογω ηλικιας. Τα @@ρια μου ειχαν μαζεψει υλικο που επρεπε να διοχετευθει για να ανακουφιστει το συστημα.
Περασα απο Διδυμου μπας και βρω κανενα πιπινι. Τιποτα. Βαριομουν να παω παραπερα και κατεληξα στο 22.
Ο χωρος αρκετα προσεγμενος, ωραιο σαλονακι. Θυμιζε τα παλια νεοκλασσικα της δεκαετιας του 60. Ειχα κατι θειαδες που μεναν στη περιοχη πριν μπουρδελεψει και πηξει στην πολυκατοικια.
Η τσαΧ2 παραστατικη, οχι μονο ανακοινωσε οτι η Λουτσια κανει ακαποτο με τελειωτικο αλλα εκανε κα τη σχετικη κινηση με το χερι της μπροστα στο στομα της. Η γριεντζο θα αναπολησε την εποχη που εκανε και η αυτη πιπες.
Η Λουτσια ειναι κοντουλα με βυζαρες φυσικες και αρκετα στητες για το μεγεθος τους (3+). Χωρις να ειναι χοντρη ειναι τσουπωτη. Οταν την περνεις ιεραποστολικα φαινεται μια μικρη μπακα στη κοιλια.
Φατσα, συμπαθητικη και γλυκουλικια.
Ηλθε γρηγορα στο αρκετα ζεστο δωματιο (απο αποψη ντεκορ αλλα και θερμοκρασιας).
Την αρπαξα και τη φιλησα. Το γλωσοφιλο της βαθυ και θερμο. Την χουφτωσα, ρουφηξα τις βυζαρες και καυλωσα. Θελω γαλα της λεω. Δεν εχει μου λεει (στα Αγγλικα). Θα σου δωσω εγω απο το δικο μου της λεω. Σε 5 λεπτα μου λεει. Οπα, λεω μου, παμε για ξεπετα.Με ειδε ασπρομαλη και νομιζει οτι θα παραδωσω τον πουτσο ευκολα. Αφου την εγλυψα, της εκανα ισπανικο στις βυζαρες και αλλα μπαλαμυτια, ξαπλωσα για να αναλαβει καθηκοντα.
Εκανε τα τυπικα προκαταρτικα (γλυψικο στο στηθος και κατι φιλακια) και κατεβηκε για πιπα. Η πιπα της απο τις συνηθισμενες. Πιστοναρισμα χωρις παιξιμο κεφαλιου και χερι. Το χερι το επιασα και το απομακρυνα. Η αισθηση του πιστοναρισματος σχετικα καλη, Δεν κανει αεροπιπα αλλα δεν σφιγκει και πολυ. Η πιπα κρατησε πολυ λιγο και της ελειπε η φαντασια και η ποικιλια (ειπε 5 λεπτα αλλα δεν ηξερε τι την περιμενει). Περασε καποτα με το στομα και καβαλησε. Το μουνι της εχει σχετικα καλη αισθηση. Οσο καβαλαγε απολαμβανα τις μεγαλες και τρυφερες βυζαρες της. Μετα απο 1 λεπτο μου λεει να αλλαξουμε. Την κολλαω πανω μου τη φιλαω βαθια στο στομα και αρχιζω να πιστοναρω εγω για αρκετη ωρα. Αρχισε τα μου-μου.
Την γυρναω πισωκολλητα και συνεχιζω το πιστοναρισμα. Σχετικα ωραιο κολαρακι αλλα λιγο μικρουλι.
Την γυρναω μετα απο κανα δυο-τρια λεπτα ιεραποστολικα, και συνεχιζω το πιστοναρισμα. Τα ποδια της τα εχω κανει πανω και πισω, σχεδον ακουμπανε στο κεφαλαρι του κρεββατιου ωστε να εχω το μουνι πιατο και σπρωχνω. Εχει κλεισει τα ματια και συνεχιζει τα μου-μου.
Οταν αισθανομαι τα φλοκια να ανεβαινουν, βγαζω την ποτα και αρχιζω mouthfucking. Απομακρυνω τα χερια και σχεδον καθομαι στους βυζους. Την νιωθω οτι ζοριζεται αλλα την τιμωρω για τα 5 λεπτα (εχει περασει ηδη ενα 15λεπτο). Τα φλοκια καναν πισω και αργω να χυσω. Συνεχιζω το πιστοναρισμα και συνειδητοποιω οτι δεν αναπνει καλα.
Τον βγαζω, πιανω μια καποτα απο το τραπεζακι-κομμοδινο και της τον χωνω ιεραποστολικα και τελειωνω.
Της τον εδωσα ξανα στο στομα για ξεπλυμα. Τον πηρε με το ζορι αφου πρωτα επιχειρησε να τη βγαλει καθαρη με ισπανικο σε ημιπεσμενο πουτσο μοναχα.
Σηκωθηκε ξεπλυνε το στομα της και εφυγε να παρει ανασες.
Δεν με ενθουσιασε και δεν την συστηνω εκτος και αν ειστε βυζολατρες.
Αν δεν τα ξαναπουμε καλες γιορτες με υγεια, χαρα και σεξ γιατι τα χρονια περναν γρηγορα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 12, 2017
Όνομα κοπέλας
Λουτσία
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
266
Likes:
3.403
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos, mad_max, nick9x και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Δεκεμβρίου, 2017
εχω εναν φιλο να σε παρει να αλλα πιστονια! αρχοντας ο ασπρομαλλης! καλες γιορτες αγαπητε, να γαμας καλα!
14 Δεκεμβρίου, 2017
Χμμμ; Που είδες τη ξεπετα? Δε φαίνεται στη κριτική σου ρε τυπε.
14 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

γιατι της εδωσα να καταλαβει οτι δεν μπορει να κανει οτι θελει.
Απλα πηρα τη κατασταση στα χερια μου για να μη πω στον πουτσο μου.
Σε 5 λεπτα ουτε γιατρος δεν βγαζει 20αρικο και θα το βγαλει η τανα?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3