Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 110 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από ένα τριήμερο στη Ρώμη όπου συντελέστηκαν διονυσιακά όργια με Ιταλίδες μιλφάρες σε πριβέ swingers club όπου είμαι μέλος, επέστρεψα στο κλεινόν άστυ αναζητώντας το επιδόρπιο, μόνο που-όντας ακόμα πεινασμένος- αναζητούσα ένα επιδόρπιο σιροπιαστό και πλούσιο σε λιπαρά, ξεκίνησα για τη Νάστια στο Διδύμου αλλά μάλλον βρισκόταν στο αδελφό ίδρυμα της Έλλης, κατηφόρισα προς Λιοσίων γνωρίζοντας ότι πέριξ παρεπιδημούν μπόλικα BBW, ο δρόμος με έβγαλε στο καινούργιο της Βέργας και την Κων/να που είχα ξαναδοκιμάσει πριν δύο περίπου χρόνια, μετά από μια μικρή αμφιταλάντευση η πλάστιγγα έγειρε προς την κάμαρη,το κασκαντεριλίκι είχε κλειστεί. Η Κων/να για όσους δεν γνωρίζουν είναι μια SSBBW με όμορφο πρόσωπο και θετική διάθεση, να πω εδώ πως δεν ξυπνάω κάθε μέρα λέγοντας στον εαυτό μου πως θέλω να πάω με μια κοπέλα στα κυβικά της, ωστόσο τα γούστα μου ενίοτε μπορούν να γίνουν και μερακλίδικα, η Κων/να μπήκε στο δωμάτιο μάχιμη και με διάθεση, άρχισε με μια κάπως άγαρμπη πίπα και αφού στήθηκε σε στάση 69 έχωσα το κεφάλι μου στη χοντρομουνάρα της νομίζοντας κάποια στιγμή ότι θα χαθώ μέσα της (μιλάμε ότι η σούφρα του Λιλά και η τρύπα του όζοντος ωχριούν μπροστά της)ακολούθησε ιεραποστολικό που πλακωθήκαμε στα γλωσσόφιλα (σχώρα με θεέ μου!) και πισωκολητό που ήταν όλα τα λεφτά καθώς τέτοια τεράστια κωλάρα δεν γίνεται να μην την πάρεις στα 4, η λέξη αεροδρόμιο αποκτά κυριολεκτική χροιά αφού πάνω της τροχοδρομούν με άνεση Antonov, οχι τα συμβατικά, αυτά εδώ https://en.wikipedia.org/wiki/Antonov_An-225_Mriya. Η μάχη τέλειωσε με αίμα, σπέρμα, γλωσσόφιλα εκ νέου και το παράπονο που τελείωσα τόσο γρήγορα, τι γρήγορα δηλαδή, κάνα τέταρτο τη σφυροκοπούσα. Εν κατακλείδι η Αγρινιώτισα είναι μια 35άρα πάρα πολλών κυβικών, με απίστευτα μεγάλο κώλο και διάθεση για αχαλίνωτο σεξ άμα ταιριάξουν τα χνώτα σας, δεν ενδείκνυται για καθημερινή χρήση αλλά όταν ξυπνούν τα μερακλίδικα ένστικτα αποτελεί την καλύτερη επιλογή, άσε που είναι και παιδί τζιμάνι. Καλές τσάρκες και με προσοχή Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Υπηρεσίες
abelo7979
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Φεβ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
2.337
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 bbwlove, Aris Kautos, sergyma και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Δεκεμβρίου, 2017
Γίγαντας !
Την επόμενη φορά "χτύπα" το Ρώσσικο θωρηκτό Τζούλια στο Κολωνου 47 όροφος .
120 kg +
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1