Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 69 10
Sex Studio 185949
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Φορτσαρισμένος & μπαιλντισμένος από τα βραδυνά στοιχήματα, ταξίδι αστραπή νυχτιάτικα και στο τσακ πρόλαβα το συνεργείο ανοικτό....
Βασικά ήθελα να πάω νωρίτερα, αλλά έλα που χάζευα δεξιά & αριστερά....
Η Φλώρα είναι κάπως γεματούλα κοπέλα και σχετικά κοντή. Αυτός είναι ο λόγος που της βάζω 6 ως σύνολο. Δεν υπονοώ ότι είναι καμμιά φακλάνα (ΟΚ ο καθένας έχει και τα δικά του γούστα).
Δίνοντας το παράβολο εξήγησα ότι δεν ήθελα και πολλά, έτσι να αδειάσω και να χαλαρώσω μετά τη σωματική κούραση της ημέρας και την αντίστοιχη πνευματική υπερφόρτωση, ε μας έχει φάει ο τζόγος Γερο-μύστης
Oύτε πολλά λόγια, καμμία σχέση με τον συνηθισμένο εαυτό Χμμμ; την πήρα λίγο αγκαλιά και της έσπρωξα όταν σηκώθηκε κάπως ο ντούντος να με πιπώσει με προφύλαξη (ξάπλα εγώ). Χρησιμοποιούσε και χέρι κατά διαστήματα, ε αφού ήμουν γενικώς ντάουν Money Mouth
Μου χάιδευε απαλά τα μπαλάκια με ωραίο χάδι κι αυτό με βοήθησε στο 5λεπτο (από όσο υπολογίζω) να αποκτήσω μια σχετική στύση...
Η ερωτική στάση που διάλεξα ήταν η πεπατημένη οδός, στα 4 doggy style που αφενός μου αρέσει, αφετέρου με τη θέα του όποιου κώλου γενικά φλιπάρω....
Σα λύκος μονοκόκκαλος έκανα τις παλινδρομικές κινήσεις, δίχως να αλλάζω ρυθμό & ένταση τώρα υποθέτω να ξενέρωσε η κοπέλα, μόνο την άγγιζα απαλά στην κωλάρα της. Ούτε χαστουκάκια, ούτε αχνιά ώσπου εκσπερμάτωσα μετά από 3-4 λεπτά......
Μου είπε μια γρήγορη καληνύχτα και τέλος........
Κλείνοντας, τα 7ρια σε σχέση απόδοσης και συμμετοχής της κοπέλας έχουν μια τάση ανακρίβειας, ίσως η κοπέλα να συμπεριφερόταν καλύτερα αν ήμουν σε άλλη φάση.



ΤΖΟΓΟΣ, ΤΙΜΗ & ΑΡΕΙΑ ΨΩΛΗ Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 12, 2017
Όνομα κοπέλας
Φλώρα
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, Glikoula, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Δεκεμβρίου, 2017
παίχτη έχεις σπάσει όλα τα κρεβάτια...!!!ΜατάκιΜατάκιΜατάκι
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1