Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 7 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Απ΄τη στιγμή που το γραφείο ανέβασε τις φώτο της Αλίβια είχε γίνει το καθημερινό "επίκεντρο"....Δηλαδή εδώ και περίπου μία εβδομάδα κοιτούσα της φωτογραφίες της και την θαύμαζα...Κι όλο στο μυαλό μου περιτριγύριζε η σκέψη στο να τη δοκιμάσω....Μίας και απ΄το γραφείο έχω κλείσει ραντεβού κι άλλες φορές δεν δίστασα να επικοινωνήσω ώστε να μάθω πληροφορίες...
Έτσι και έγινε,μίλησα με την τηλεφωνήτρια και με επιβεβαίωσε πως είναι πολύ καλή στη δουλειά της και οι φωτογραφίες της μπορεί να έχουν κάποια επεξεργασία αλλά είναι πολύ κοντά σε αυτό που θα συναντήσω....Μάλιστα μου έστειλε στο viber μία φώτο πραγματική της Αλίβια,που δεν έχει καταχωρηθεί στη σελίδα της....
Δεν άργησα και πολύ και κλείστηκε το ραντεβού!
Λίγο μετά τα μεσάνυχτα κατευθύνθηκα στο ξενοδοχείο όπου διαμένει η star....!
Για να είμαι απολύτως ειλικρινείς είχα "τρακ" για το ποία θα μου ανοίξει την πόρτα....Αλλά και πως θα περάσω.....
Φτάνω λοιπόν και χτυπάω την πόρτα....
Μου ανοίγει η Αλίβια και με καλωσορίζει με ένα πεταχτό φιλί!!!
Εδώ κάπου τα έχασα....Κουκλάρα-ρωσσίδα,ξανθιά με μαλλιά μακριά που φτάνουν λίγο πιο κάτω από τους ώμους.Στήθος μικρό αλλά πολύ ωραίο στην αφή με πεταχτές ρωγίτσες.Αψεγάδιαστο σώμα με απαλή,μωρουδίστικη επιδερμίδα και κωλαράκι,ταιριαστό με το υπόλοιπο πανέμορφο σύνολο...Ήταν ντυμένη με ένα εμπριμέ φόρεμα αρκετά κοντό,καλοκαιρινού τύπου ενώ ήταν μακιγιαρισμένη άψογα και φορούσε και εκπληκτικό άρωμα...Γενικά πολύ προσεγμένη,απ'τις πιο περιποιημένες που έχω συναντήσει!
Αφού γνωριστήκαμε και μιλήσαμε λίγο ξεκινήσαμε τρυφερά τρυφερά τα χάδια....Με πολύ ωραίο τρόπο δώσαμε τα πρώτα γλωσσόφιλα στα όρθια...Όπως ήμασταν εκεί δηλαδή στα όρθια είχε δίπλα το δωμάτιο ένα σύνθετο έπιπλο.Έτσι που φιλιόμασταν η Αλίβια κάθισε εκεί πάνω και ξεκίνησε να γδύνεται,ενώ ταυτοχρόνως μου αφαιρούσε σιγά σιγά κι εμένα τα ρούχα μου....Χρειάστηκε να βοηθήσω και εγώ την κατάσταση και έτσι ξεκίνησα να της βγάζω τα εσώρουχα....Έσκυψα πιο κάτω και ξεκίνησα να περιποιούμαι το πεντακάθαρο "γατάκι" της!Πραγματικά μοσχομύριζε όπως και κάθε σημείο του σώματος της...!
Σηκώθηκε και ξεκίνησε στοματικό στα όρθια όπως ήταν....Καραμέλωμα αρκετό στα @@@κια και στοματικό υψηλού επιπέδου με λάγνες ματιές και φτυσίματα!!!
Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη στο σεξ!
Πήγαμε στο κρεβάτι και ξεκινήσαμε με ιεραποστολικό.Άψογη η συμμετοχή της με γλωσσόφιλα και αληθοφανείς αναστεναγμούς.Κάπου εκεί έγινε η πρώτη κατάθεση....Ξαπλώσαμε δίπλα δίπλα λαχανιασμένοι και συζητήσαμε για λίγα λεπτά μετά από την πρώτη μάχη....
Πήγα στο μπάνιο αφού μου προσέφερε πετσέτα και φρεσκαρίστηκα...
Επιστροφή στο κρεβάτι και συζήτηση με λίγο μασάζ από μέρους της,με τα ζεστά χεράκια της....Κατέβαινε πιο κάτω σιγά σιγά και επικεντρωνόταν στην ευαίσθητη περιοχή...
Κάπως έτσι ξεκινήσαμε τα προκαταρκτικά του δεύτερου γύρου...Γύρισμα σε στάση 69 για αρκετά λεπτά ήταν η συνέχεια.Μικρή διακοπή για κάποια φιλάκια και πέρασμα του προφυλακτικού.Αυτή τη φορά πρώτη στάση στα τέσσερα όπου στήθηκε άψογα....Έτσι λοιπον με πιο δυνατούς ρυθμούς και κάποια βογγητά αληθοφανή μας βρήκε το τέλος και σε αυτό το δεύτερο μέρος...!
Μιλήσαμε για λίγα λεπτά,χωρίς πίεση χρόνου παρόλο που λίγο έμεινε από τη λήξη του ραντεβού....Αφού ντύθηκα με ένα ζεστό γλωσσόφιλο με αποχαιρέτησε ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το επόμενο της τουρ!
Καθ'όλη τη διάρκεια του ραντεβού η Αλίβια ήταν χαμογελαστή,επικοινωνιακή με σχετικά καλά Αγγλικά ενώ η συμμετοχή της στο σεξ ήταν σε άριστα επίπεδα!
Πιστεύω πως είναι μία απ΄τις συναντήσεις που θα θυμάμαι για καιρό ενώ δεν θα παραλείψω να την επισκεφτώ ξανά σε επόμενο της τουρ...Μάλιστα με ενημέρωσε πως μετά τις γιορτές τον Ιανουάριο θα ενισχύσει το στήθος της μίας και όπως αναφέρθηκε είναι μικρό....Αυτό σημαίνει πως θα γίνει ακόμη πιο ελκυστική απ'οτι τώρα....!

Αυτά για την γνωριμία μου και συνάντηση μου με την Αλίβια,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 10, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, LITHOS 77 και 27 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Δεκεμβρίου, 2017
........ τις ξανθιές παντρεύονται τις μελαχρινές και χωρίζουν για τις κοκκινομάλλες! Merry Christmas !
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1