Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 92 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Εχοντας στο μυαλο μου ακομα τις αριστες εντυπωσεις της προηγουμενης μας συναντησης με την Νικη και αφου επιβεβαιωσα το προγραμμα, πηγα να την δω.
Μαζι της ηταν η Ζανα σε δωματιο, δεν εκατσα να την δω γιατι πηγα με στοχο. Μπηκα κι εκανα το μπανακι μου και οταν σκουπιζομουν ηρθε το μωρο. Οπως εχουμε πει δεν τα παει καλα με την γλωσσα (εννοω ελληνικα/αγγλικα) αλλα εδειξε οτι με θυμηθηκε, κατι που απεδειξε και στην πορεια. Της ζητησα να βγαλει τις καλτσες που φορουσε και αρχισαμε τα χαδια/χουφτωματα. Μου τον επιασε και καυλωσα αμεσως. Μετα προχωρησε το χερι της προς τα αρχιδια και τον κωλο μου. Εγω της εγλυφα ποδια, βυζια, χουφτωνα τη σωματαρα της οπως ηταν ξαπλωμενη στο κρεβατι. Αποφευγει τα φιλια διακριτικα αλλα συνεχισε να με καυλωνει και μου εχωσε το δαχτυλο στον κωλο χωρις να το ζητησω, οποτε με θυμοταν. Μετα ξαπλωσα εγω στο κρεβατι και αυτη μου εγλυφε την περιοχη κι εβαζε δαχτυλο. Υστερα απο λιγο που ενιωσα οτι θα χυσω της επιασα το κεφαλι και αυτη ανοιξε το στομα. Καποια πηγαν μεσα, καποια εξω. Συνεχισε να με γλυφει μεχρι να τελειωσω να χυνω, ενω χαμογελουσε καυλιαρικα. Μετα μου εφερε μαντηλακια κι εφυγε.
Μεσα στην καυλα η κοπελα, πολυ αξια.
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 12, 2017
Όνομα κοπέλας
Νίκη
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kotsos81, mad_max, sisax87 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Δεκεμβρίου, 2017
Στο ρδέλο αυτό υπάρχει Νίκα και Βίκυ. Ποια από τις δύο εννοείς;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1