Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 158 10
Γενική βαθμολογία
 
3.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
2.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πρωινη επισκεψη μετα από τουλάχιστον 2 χρονια στη Μαρια τη φυλακοβια. Ειχα πρωινες ορεξεις για κουλουρι, και ειπα να δοκιμασω το κωλαντερο της, μετα από παρα πολύ καιρο, για να δω σε τι κατασταση είναι ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης Δυστυχως εμφανισιακά η Μαρια οσο παει και χειροτερευει. Όταν την ειδα στο σαλονι, παρολο που ειχε λιγο φως, επαθα ένα σοκ, αφου μου φανηκε πολύ καταβεβλημενη, ακομα πιο πολλους μαυρους κυκλους στα ματια, ενώ πρεπει να εχει χασει και αλλα δοντια από την τελευταια φορα που ειχα παει μαζι της !!Money MouthMoney Mouth Αν δεν ειχα παει στοχευμενα για το κωλαντερο της, θα ειχα κανει μεταβολη και θα ειχα φυγει.Μαλακία
Στα του αγωνα, απογοητευση σκετη! Σχεδόν μηδεν προκαταρκτικα, και εντελως τυπικη συμπεριφορα. Την κωλογλειφαδα που προσφερε απλοχερα από την 1η φορα σε κάθε πελατη, την εκοψε, καραμελωμα στις μπαλες εκανε ελαχιστο, αχρωμο και αδιαφορο (κι αυτό υστερα από δικη μου προτροπή), ενώ και το ακα τσιμπουκι της δεν ειχε τη ζεστασιά και το παθος που ειχε παλια. Γενικα με ξενερωσε τελιως με τη συμπεριφορα της, ενώ απευφευγα να την κοιταω και πολύ για να μη χασω τη στυση μου Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Την εστησα στα 4 για να παρω επιτελους αυτό για το οποιο ειχα παει, αλλα κι εκει με ξενερωσε, αφου ειχε κλειστα τα ποδια της, και με το ζορι της τα ανοιξα για να μπω ολόκληρος μεσα στο κωλοτρυπιδι της. Καμια συμμετοχη, και μονο αμα της τον εβαζα ολον μεσα, εβγαζε καποιο επιφώνημα.
Καταθεση στο αντερο της, και αμεσως στο σπιτι για εντατικο μπανιο και καθαρισμο, αφου το δωματιο ηταν σε αθλια κατασταση και σιχαθηκα τον εαυτο μου ΛύπηΛύπηΜαλακία Γενικα, ηταν μια πληρης αποτυχημενη καταθεση, αφου η Μαρια στη συμπεριφορα της δεν εχει καμια σχεση όπως την θυμομουνα, δεν εχει καθολου συμμετοχη, αχρωμο τσιμπουκι, και προσπαθει να κλεψει ακομα και στο κωλογαμησι, παρολο που η κωλοτρυπιδα της είναι αρκετα δουλεμενη. Εμφανησιακα εχει χαλασει κι άλλο, ενώ και το δωματιο ηταν αθλιο Μαλακία Σιγουρα ηταν η τελευταια φορα με την εν λογω κορασιδα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 09, 2017
Όνομα κοπέλας
Μαρία
brujeria69
Σπουδαίος
Εγγραφή:
25 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
3.797
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, coscoras, alex2003 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Δεκεμβρίου, 2017
άσε αδερφέ και εγώ πήγα προχτές να την γαμησω μετά από καιρο και μόλις την είδα.έκανα αυτό που δεν έκανες εσύ.μεταβολήΣπασίκλαςπαρόλο που είχα καυλες.είναι μια άλλη μαρια μετά της 5 μια αδύνατη μαυρομαλα με φουλ και αυτή εμφανισημη
f21
f21
14 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ασε συναγωνιστη, εκανα μεγαλη μαλακια, αλλα με παρεσυρε το κατω κεφαλι ΜαλακίαΜαλακία
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2