Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 47 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Οι μικροσωμες κατηγορίας "petite teen gils" εχουν αρκετή πέραση εν αντιθέση τις προηγούμενες 10ετίες που όλοι θέλαμε δίμετρες με βυζάρες.. Πλέον οι κοντές skinny παίρνουν την εκδίκηση τους, αυτής της κατηγορίας ειναι και η Ζήνα με την οποία ειχα ραντεβού σήμερα. Ανοίγω τη πόρτα και αμέσως μου έδωσε ενα ζεστό φιλάκι σαν να περίμενα τη κοπέλα μου. Ανοίγει κουβέντα και σπάει το πάγο, ομολογώ σε δεύτερη φάση έπιανα τις ατάκες της, ντάξει κοιμάμαι ορθιος και γώ πολλές φορές.. Μου λέει να πάει για ντούς, της λέω γιατι δεν έχεις κάνει? Λεει προφανώς και έχω κάνει αλλά για σένα αν θες ξανακάνω, της λέω αστο έλα εδώ οπως εισαι, ξεντύθηκε έκατσε στα πόδια μου και ξεκινήσαμε να φιλιόμαστε και ενίοτε να της φιλάω τα βυζάκια. Πεντακάθαρη και μοσχομυριστεί η μικρή, χαίρεσαι να την έχεις στα πόδια σου να της χαιδεύεις τα ποδαράκια και τη κοιλίτσα. Κάθεται στα γόνατα ενω εγώ καθιστος στο κρεββάτι και ξεκινάει πίπα, καλά το τσιμπούκωνε δεν είχα παράπονο, έφτυνε γιατι μάλλον συχαίνεται τα προσπερματικά και το ξανατσιμπούκωνε με ζήλο. Το κοίταγμα της και λόγο των μπλέ πανέμορφων ματιών της ειναι ολα τα λεφτα μάγκες.. να σε κοιτάει και να σε τσιμπουκώνει ειναι τρέλα.. Τη βάσω ξαπλώνει, εγώ διπλα της με το ένα χέρι χαιδεύω το μουνάκι της και ολο της το κορμάκι, και ταυτόχρονα παίζαμε τις γλώσσες μας.. δάχτυλο δε με άφησε να βάλω, μου πε μη βάλεις δάχτυλο αν μπορείς.. οκ λεω και συνεχίζουμε.. Βάζω προφυλακτικό και έρχετε απο πάνω μου, την ειχα πιάσει απ τη μέσουλα και ενίοτε έπιανα τα στητά βυζάκια της, αυτή δε πήγαινε ακριβώς πάνω κάτω αλλά τριβότανε πάνω μου με το καυλί μου μέσα της, νομίζω το κανε για δικιά της ευχαρίστηση γιατί η μικρή υγραίνετε αρκετά.. αλλάξαμε 2-3 στάσεις και τέλος πρώτου ημιχρόνου.. Ντουζάκι κουβεντούλα κτλ.. μαγκάκι η μικρή και ταυτόχρονα γλυκό κορίτσι και ετοιμόλογη θα έλεγα.. Ξεκινάω να τη χαιδεύω της ζητάω πίπα αλλά αργούσα να πάρω μπροστά, γενικά ο χρόνος κύλαγε σε GFE φάση με χαδάκια, φιλάκια κτλ.. Δέν ήμουν και πολύ τούρμπο αν και με καύλωνε το σωματάκι της μικρής και πιο πολύ την έφαγα με φιλάκια παντού παρά τη γάμησα.. Εκτιμώ οτι μου πρότεινε μικρή παράταση χρόνου αν θέλω αρκεί να ρωτήσει οτι δεν έχει καπάκια αλλο ραντεβού. Αρκετά αδύνατη λοιπον η Ζήνα με μικρό και πολύ σφιχτό βυζάκι που στο δίνει απλόχερα να το χορτάσεις, επίπεδη κοιλίτσα για πολύ φίλημα και ενα ζευγάρι πανέμορφα μπλέ μάτια.. Ενδείκνυται για τους λάτρεις των Skinny μωρών που η πούτσα μας δείχνει τεράστια οταν τα γαμάμε.. ίσως για αυτό να έχουν και φανατικούς οπαδούς.. Μη της το παίξετε γαμίκοι και έμπειροι γιατι σπάζετε κατάλαβα, εχει προσωπικότητα η μικρή, αφήστε τη να μιλήσει λίγο και γλυκαίνει πολύ, στη πίπα και στα τέσσερα βγάζει γούστα.. Αυτή ηταν η εμπειρία μου με τη Ζήνα ελπίζω να βοήθησα. Να αναφέρω οτι το ραντεβού το κέρδισα στο διαγωνισμό ffbb (https://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=252423.1635) Καλή συνέχεια!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 11, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ampelale
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
5.842
Πόντοι:
6.796
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koukoskoukou, dx80, spipis71 και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Δεκεμβρίου, 2017
Ωραίος Πρόεδρε!!!
Το μωρό το έχω στα υπόψη για το επόμενο ffbb!!!
10 Ιανουαρίου, 2018
ZHTΩ Η ΦΟΥΛΑΜ!
Φούλαμ γερά στην Premier ξανά!
Θετική ψήφος Εκπρόσωπε!
N
Ntountaras
10 Ιανουαρίου, 2018
ρε φιλε λες το κερδισες και γραφης κοστος συναντης 130€ ?
19 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το κερδισα αλλα το πληρωσα..
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4